Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Бізнес-імміграція, імміграція інвесторів

Бізнес віза, Business Innovation and Investment (provisional) visa 188, має 4 різновиди (потоки):

  1. Entrepreneur stream: для заявників, що бажають вести підприємницьку діяльність в Австралії, і мають договір на фінансування від третьої сторони в розмірі 200 000 AUD. Необхідно показати бізнес-план.
  2. Business Innovation stream: для ділових людей, які хочуть заснувати, розвивати і керувати новим бізнесом в Австралії. За цією ж візою заявник повинен інвестувати в економіку Австралії від 800 000 AUD.
  3. Investor stream: для людей, які хочуть зробити інвестицію, хоча б у розмірі 1,5 млн. AUD в економіку австралійського штату або території. А також вести бізнес і інвестиційну активність в Австралії. Необхідно мати діючий бізнес і персональні активи в розмірі від 2,25 млн. AUD.
  4. Significant Investor stream: для людей, охочих інвестувати, як мінімум у розмірі 5 млн. AUD в підходящі проекти в Австралії, а також вести бізнес і інвестиційну активність.

На першому етапі Ви подаєте запит на тимчасову візу 188

При подачі на Business Innovation Stream, вимога до активів – активи на суму не менше 800 000 AUD (Ваші активи, активи дружини / чоловіка, якщо одружені, як особисті, так і бізнес, сукупно). Це можуть бути гроші, нерухомість, акції, облігації, золото і т.д. Держава перевіряє, що ці гроші можуть бути проінвестовані відповідно: 200 000 AUD в основний бізнес, 600 000 AUD в інші бізнес або особисті активи (наприклад, можна купити будинок).

Віза 188 видається на 4 роки і 3 місяці, але вже через 2 роки після її видачі можна подаватися на постійну 888 візу (остаточне ПМП), якщо Ви відповідаєте, серед іншого, таким вимогам:

● 200 000 AUD проінвестовано в основний бізнес;      

● 600 000 AUD проінвестовано в інші бізнеси або особисті активи.      

Якщо Ви не відповідаєте цим вимогам, Ви можете почекати до кінця дії тимчасової візи, тобто податися на постійну візу через 4 роки і 3 міс. Якщо і в цей термін Ви не відповідаєте вимогам з інвестицій, Ви можете попросити extension (продовження), і Вам подовжать тимчасову візу до 6 років, після чого Ви ОБОВ’ЯЗКОВО повинні відповідати вимогам з інвестицій для отримання постійної візи. Більш того, це можуть бути активи привезені з вашої країни, або ж частина з них буде зароблена Вашим основним / додатковим бізнесом в Австралії.

Також, деякі штати Австралії роблять знижки для тих інвесторів, які хочуть працювати в сільській місцевості штату. Наприклад, Південна Австралія стверджує, що скасовує вимогу 200 тис. + 600 тис. при подачі на постійну візу, залишаючи вимогу про те, що у нового бізнесу повинен бути оборот 300 000 AUD на рік при подачі заявника на постійну візу. Кількість знять таких вимог обмежена, і надають таку можливість тільки обмеженій кількості підприємств, чия підприємницька діяльність відповідає стратегічним інтересам штату.