Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Вартість навчання

Пропонуємо до вашої уваги програми з вивчення англійської мови з сертифікованими українськими викладачами. Індивідуальний або груповий формат навчання, онлайн.

  • Впродовж дії воєнного стану в Україні усі заняття проводяться дистанційно.
  • Навчальні матеріали враховані у вартість курсу та надаються в електронному вигляді.

Індивідуальна форма навчання

Запис на консультацію та докладна інформація про програми за тел.: +380683836262 (пишіть у telegram, viber, whatsapp).

Вартість навчання у групі:

Залишились питання?

Залишіть заявку, наш фахівець докладно все розкаже!

Сьогодні англійська мова відкриває максимально велике коло можливостей перед тими, хто досконало нею володіє. Затребувану мову міжнародного спілкування можна вивчати вдома, проте, набагато краще відвідувати спеціалізовані курси англійської, за допомогою яких ви зможете максимально ефективно покращити знання граматики, а також швидко розвинути навички письма та говоріння. Аби не витрачати зайвого часу на пошуки та вибір курсів, що підійдуть вам оптимально, варто знати різницю, яка існує між навчальними програмами, представленими на сучасному освітньому ринку.

Класичні курси англійської мови: навчання онлайн

Наразі для осіб, що володіють англійською на тому чи іншому рівні, працюють класичні курси. Англійська на таких курсах вивчається за стандартизованою блоковою системою. Повний курс розбито на 6 окремих рівнів підготовки, кожен з яких відповідає міжнародній системі оцінювання знань:

  • А1/А2 — початковий рівень підготовки;
  • В1/В2 — для осіб, що володіють англійською на достатньому рівні;
  • С1/С2 — рівень мовних знань для просунутих .

Учень сам обирає, з якої сходинки йому зручно розпочати заняття на курсі. Для тих, хто має сумніви щодо вибору того чи іншого курсу, існують спеціальні онлайн-тести, що допомагають визначити рівень володіння мовою.

На перших заняттях початківці у вивченні англійською отримують змогу оцінити методику викладання та визначити, наскільки опанування іноземною мовою є потрібною справою для них. Вартість пробного заняття включено до наступної оплати за місяць. У разі, якщо ви дійдете висновку, що вивчення іноземної мови для вас – не на часі, плату за пробне заняття з вас не візьмуть. Це – відмінний шанс визначитися із необхідністю подальшого навчання та прийняти відповідальне рішення вже після першого уроку.

Бізнес-курси англійської: один крок до успіху

Англійська вже давно стала надсучасною мовою міжнародної комунікації. Сьогодні знання цієї іноземної мови необхідні для швидкого кар’єрного зростання у різних сферах діяльності. Саме тому бізнес-курси англійської мови виділяють в окремий блок. Вони з самого початку вимагають більш глибоких знань та специфічної підготовки з говоріння та письма.

Обсяг вивченої лексики дозволить вільно спілкуватися із представниками іноземного бізнес-середовища у різноманітних галузях діяльності. Отриманих знань буде достатньо для написання листів та читання сучасної кореспонденції від іноземних видавців.

Курси англійської у мовному центрі TOWER: безліч переваг для кожного

Мовний центр TOWER – одна із найбільш відомих установ України, яка спеціалізується на підготовці до міжнародних іспитів з англійської та курсах англійської мови. Кожен бажаючий може звернутись і почати навчання – всі курси наразі проводяться у режимі онлайн.

Заняття проводяться виключно англійською мовою, і ведуть їх викладачі вищої категорії. Рівень кваліфікації викладачів підтверджується міжнародними сертифікатами. Серед наших спеціалістів ви не знайдете педагогів із середньостатистичних шкіл та ЗВО. У нас не працюють теоретики: кандидати наук та заслужені вчені. У нашому центрі – висококваліфікований персонал з необмеженою базою практичних знань з англійської.

Відповідь на питання стосовно того, які заняття, групові чи індивідуальні, обрати, залежить від ваших особистих вподобань та цілей, яких ви прагнете досягти у вивченні англійської. Варто зауважити, що групові заняття проводяться у маленьких групах по 4-6 осіб, що дозволяє проводити уроки на високому рівні, приділяючи належну увагу кожному слухачу.

Час занять ви можете підібрати на власний розсуд. Ви можете обрати уроки у найбільш оптимальний для себе час: або рано вранці, або пізно ввечері, або у вихідні дні.

Послуги високої якості, які ми надаємо, обумовлюють високу вартість навчання, проте, на цей час наші ціни залишаються цілком конкурентоздатними. Крім того, ми надаємо знижки до 10 відсотків на індивідуальні програми навчання.

За докладною інформацією ви можете звертатися до наших спеціалістів у робочі години. +38(068)383 62 62 пн-пт 10.00-19.30 або пишіть у telegram.