Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Розклад занять

Вивчіть англійську мову – відкрийте для себе усі кордони!

Володіння англійською мовою дозволить вам відкрити для себе безліч можливостей та переваг. Знання іноземних мов стало нормою життя, саме тому, у суспільстві так цінуються люди, що знають іноземні мови. Крім того, вільне володіння англійською дозволить вам спілкуватися з іноземцями, комфортно почуватися в будь-якій країні світу та налагоджувати ділові зв’язки за кордоном. Не втрачайте свій шанс та не гайте часу! Записуйтесь на курси англійської в «Тауер».

Ми допоможемо вам здолати усі мовні бар’єри, набути навички, що потрібні саме вам. Ми робимо наголос на всебічному мовному розвитку наших студентів. У кожному курсі увага приділяється практиці усного спілкування, сприйняттю іноземної мови на слух і, звичайно ж, розвитку традиційних навичок читання та письма. У нашій компанії використовуються найсучасніші методики викладання та кращі навчальні матеріали, розроблені видавництвами Cambridge University Press, Oxford University Press, Pearson Education.

Ви можете обрати собі або необхідний курс, або індивідуальні заняття. Великий вибір програм нашого центру може задовольнити вимоги усіх наших клієнтів. Крім того, ми розробляємо безліч програм, що націлені не тільки на вдосконалення англійської, але й на професійне вивчення мови для застосування у потрібній вам сфері діяльності. Ми пропонуємо курси англійської для працівників ресторанної індустрії, курси ділової англійської, курси англійської для туристичної сфери, курси англійської для юристів тощо.

Навіть якщо ви маєте високий рівень знань, ми можемо запропонувати вам курси англійської з підготовки до складання міжнародних іспитів, таких, як TOEFL, IELTS, FCE.

Головна перевага наших курсів, порівняно з конкурентами – високопрофесійні викладачі. У нашій компанії у жодному разі не викладають та не проходять практику студенти, тут працюють тільки майстри своєї справи – досвідчені викладачі, які не тільки знають предмет, але й можуть знайти шлях до серця студента.


Запис у групи, тестування та консультація за телефоном +380683836262 або пишіть у telegram.