Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Підготовка до IELTS онлайн

Підготовка до IELTS у центрі TOWER проводиться онлайн у невеликих групах (4-6 осіб) або індивідуально з викладачем.

Форма навчання:

  • групи (4-6 осіб) онлайн;
  • індивідуальні заняття онлайн (за допомогою Skype-зв’язку або Zoom/Google meet).

📝 Підготовка до IELTS проводиться виключно кваліфікованими викладачами, які мають кілька міжнародних сертифікатів (IELTS 8.0-8.5, TOEFL iBT, TKT, CELTA, DELTA, TESOL, TEFL) та проходять щорічні тренінги.

Ефективна підготовка до іспиту IELTS за 8-9 тижнів під керівництвом професійних викладачів. Опрацювання всіх частин іспиту (4 модулі), групи різних рівнів, від B1 до C2. Пробний тест наприкінці курсу!

Дивитись розклад

Індивідуальні заняття – найбільш гнучкий формат навчання, і для багатьох – найбільш ефективний. Досвідчений викладач повністю підлаштовує програму згідно Ваших побажань та допомагає отримати бажаних результатів.

Докладніше

Підготовка до IELTS: навчальні програми

  • IELTS Standard — курс підготовки до IELTS (General Training or Academic module) впродовж якого опановуються всі 4 модулі IELTS (Speaking, Listening, Reading, Writing). Триває 8 тижнів (32-40 годин), 2 заняття на тиждень по 2 або 2,5 години, в робочі дні. Цей курс підійде кандидатам з рівнем  В1-В2. Викладач — український спеціаліст, який успішно склав IELTS на 8.0-9.0 та має досвід у підготовці до іспиту на високі бали.
  • IELTS One-to-one — підготовка до IELTS індивідуально з викладачем. Курс передбачає формування учбової програми за конкретним запитом (модуль, рівень англійської, строки на підготовку, бажані результати). Можлива підготовка як до 4 модулів, так і підвищення балу з окремого модуля (наприклад, Speaking and Writing). 
  • IELTS Weekend — інтенсивний курс підготовки до 4 модулів IELTS; 4 або 8 тижнів (36 годин). Заняття проводяться по суботах або субота+неділя. Курс є оптимальним для студентів з рівнем В2-С1-С2.
  • IELTS Writing 📑📊📉 курс, розроблений для покращення навичок з письмового модулю (Academic or General Training), підвищення балів. 4 тижні, 2 заняття на тиждень по 2 години, у робочі дні.
  • IELTS for Teachers 📚 — цей курс був створений нашими викладачами IELTS для колег, які планують скласти іспит особисто та готувати до IELTS власних студентів в майбутньому. Тривалість 8 тижнів, по суботам, 4 години. Також ця програма доступна в індивідуальному форматі.

Для запису на навчання та підбору необхідної програми потрібно обов’язково пройти тестування (усний та письмовий модулі) за попереднім записом, пн.-пт. 09.00-20.00

Телефон для консультації та запису на тестування: +380683836262 або пишіть у Viber, WhatsApp, Telegram.


Підготовка до IELTS: три головних переваги наших курсів

По-перше, ми завжди зосереджуємося на складному.

З простими завданнями ви могли б впоратися і без нас. Коли ми говоримо про складнощі, ми завжди маємо на увазі надскладну для багатьох письмову частину іспиту. Погодьтеся, адже навіть на рідній мові написати твір грамотно та без помилок і при цьому вкластися у відведений для виконання завдання час – не так вже і легко. Тим не менш, ми не хочемо, аби для студентів написання твору англійською виявилося надважкою працею, тому робимо все покроково. Для початку, ми працюємо з формуванням правильного словникового запасу, звертаючи увагу на «collocations» (слова, що в англійській мові добре узгоджуються разом). Після того, ми переходимо до написання речень, параграфів, і тільки наприкінці – до написання повноцінного твору.

По-друге, ми вчимо студентів висловлюватися правильно, як в усному, так і в письмовому мовленні.

Те, що кандидат знає купу гарних слів та використовує їх у письмовій роботі де заманеться, не надає йому переваг перед іншими у випадку наявності в роботі великої кількості граматичних помилок. Правопис слів, будову речень та правильне вживання граматичних часів ще ніхто не скасовував. Екзаменатор, який перевіряє ваші твори, також знає про це. Колосальний досвід, набутий за роки підготовки студентів до складання тесту, дає викладачу розуміння того, як навчити особу говорити та писати грамотно, навіть у випадках, коли ситуація дуже занедбана.

По-третє, ми працюємо системно

Аби скласти тест, все має бути так, як слід. І слова, які Ви вживаєте, і правильність та доцільність їх використання, і структура речень, і доречне вживання сполучних слів (linking words), особливо при написанні письмових робіт. І  знання різноманітних граматичних конструкцій, і структурованість та чіткість викладення (актуально для письма), і вимова (актуально для  частини «говоріння»). Для читання та аудіювання знання з граматики так само важливі, як і для письма та говоріння, адже саме ці знання допоможуть кандидату відразу відмовитись від невірних відповідей, а великий словниковий запас дасть змогу добре та оперативно орієнтуватися у тексті та краще розуміти прослуханий матеріал.  

Підготовка до IELTS онлайн у Skype/Zoom

Добре, що сучасні технології надали можливість організувати підготовку до тесту онлайн. Достатньо якісного інтернет-з’єднання, і Ви можете насолоджуватися уроками IELTS з Вашим улюбленим викладачем. Усі необхідні матеріали для онлайн занять ми надаємо в електронному вигляді або ж, якщо існує потреба, зможете придбати підручники – ми підкажемо, які саме Вам потрібні. Наші самовіддані викладачі прагнуть створити повний ефект присутності, і ми із досвіду знаємо, що різниця між звичайними заняттями у класі та онлайн уроками – невідчутна!

Проводимо IELTS Mock Test

Багато кандидатів цікавиться, чи можемо ми після закінчення курсу з підготовки до іспиту провести пробний IELTS test, аби зімітувати умови реального іспиту. Безумовно, ми такий тест проводимо. І він є обов’язковою частиною будь-якого з підготовчих курсів, які ми пропонуємо.

Окрім імітації екзаменаційних умов, виконання завдань у відведений час та відповідного нервового стану, таке тестування надасть кандидату можливість об’єктивно зрозуміти, в якій мірі він готовий складати тест вже завтра, наскільки він впевнений у собі та своїх навичках, а також оцінити результати навчання у нашому центрі.

Залишились питання?

Залишіть заявку, наш фахівець докладно все розкаже!