Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

ТОП 5 питань при підготовці до IELTS

Чи можу я підготуватися до IELTS без допомоги викладачів або підготовчих курсів?

Коротка відповідь на це питання звучить наступним чином: «Можете, за умови, якщо ви вже склали іспит та отримали 7.5 балів за кожну з його частин, проте, вам потрібні оцінки у вісім або вісім з половиною балів». В дійсності, до такої групи кандидатів на проходження тесту відноситься дуже лімітована кількість осіб. Це ті, хто знає англійську на високому рівні, а, відтак, розуміє сутність та структуру мови і знає, як ефективно готуватися до іспиту самостійно. Часто це – особи, що вже пройшли підготовку та навчання у досвідчених викладачів на курсах, де, власне, і здобули навички подальшого самостійного вдосконалення знань. Решті ж претендентів, які тільки мріють про отримання за результатами тесту семи з половиною балів, ми радимо знайти надійні та професійні курси підготовки до IELTS, де можна повчитися у кваліфікованих педагогів, які самі складали цей іспит та результативно підготували до нього сотні студентів.

Наскільки добре потрібно знати англійську, аби починати готуватися до тесту IELTS?

Давайте уявимо, що ви є потенційним іммігрантом та будете складати загальну версію тесту. Якщо бажаєте отримати всі «шістки», тобто по шість балів за прослуховування матеріалу, читання, твір та говоріння, вам знадобиться мати рівень Intermediate («середній+»), аби ми мали змогу зарахувати вас на курси та надати певні гарантії проходження тесту після їх закінчення. Загалом, рівень « Intermediate» — це саме той етап, починаючи з якого курс підготовки до IELTS має певний сенс. У випадку ж, коли рівень володіння мовою у студента є нижчим, програма підготовки буде погано засвоюватися та не дасть гарантованого результату. Виключення може становити лише ситуація, за якої людині потрібно набрати лише 4.5 балів (це загальний бал для тих, хто емігрує до Австралії та є подружжям головного заявника). У цьому випадку ми можемо зарахувати вас на підготовчі курси навіть із рівнем Pre-Intermediate («нижче середнього»). Якщо ж ваші плани передбачають складання IELTS «академік», або отримання з тесту загального результату у 6.5 балів та не менше, ніж по 6 балів за кожну з секцій: аудіювання, читання, письмо та говоріння (це типові вимоги непоганого ВНЗ/коледжу Канади/Австралії/Британії), тоді для зарахування на курси потрібно буде мати рівень Upper-Intermediate («вище середнього»). У разі, коли, керуючись амбіціями чи маючи достатні фінансові можливості, ви обираєте навчальний заклад найвищого ґатунку, або прийняли рішення оволодіти спеціальністю лікаря, фахівця з ветеринарії, поступати у магістратуру чи докторантуру, для чого потрібно отримати загальні сім або сім з половиною балів з тесту, про підготовку до IELTS за відсутності у вас рівня Advanced («високий/ високий+») можна забути. Ми знаємо, що викладена тут наша професійна думка може засмутити багатьох з кандидатів, проте, повірте, що впадати у відчай – не варто. Можливо, після вступного тестування виявиться, що ви насправді маєте той рівень, який потрібен для навчання у групі IELTS.

Ваш курс з підготовки до IELTS триває 2 місяці. Я вже мав негативний досвід складання тесту та отримав по 5.5 балів з необхідних семи з кожної частини. Чи зможете ви мене підготувати?

Якщо вас турбує питання, чи спроможні ми підготувати вас, в принципі, наша відповідь є однозначною – звичайно, зможемо. Якщо ж ви цікавитеся, чи впораємося ми з цим завданням за два місяці, то відповідь буде такою ж безапеляційною – звичайно, ні. Ми не маємо права обіцяти вам того, що жодним чином не може бути виконано. Якщо б ваш результат з пройденого тесту дорівнював шести чи шести з половиною балам, наш мовний центр беззаперечно зміг би допомогти вам навіть у такий стислий строк. У випадку з п’ятьма з половиною балами, ситуація гірша: між вами та «сімкою» поки що лежить велике провалля, подолати яке, завдяки старанним заняттям, можна мінімум за 9-12 місяців. Що робити у такому випадку? Вочевидь, переглянути ваші плани та позбавитися поспіху, адже він не дасть жодних позитивних результатів. Зверніть увагу на нашу відповідь на питання, що стосувалося взаємозв’язку між рівнем володіння мовою та підготовкою до IELTS. Ми вважаємо, що, скоріш за все, Вас потрібно буде спочатку зарахувати до звичайної групи з вивчення англійської, а потім, зі спливом певного проміжку часу, безпосередньо переходити до курсу підготовки до іспиту. Ми завжди намагаємося досягти позитивного результату для клієнта, і це зобов’язує нас правдиво інформувати претендентів про реальні шанси скласти іспит та той строк, який йому насправді потрібен для підготовки.

Як правильно обрати фахівця, якому я можу довірити свою підготовку до тесту?

Рецепт успіху – це той викладач, який сам має власний сертифікат IELTS з балом, не нижчим, ніж вісім з половиною, що само по собі має викликати довіру.Сертифікат IELTS у педагога означає, що він поважає своїх студентів, оскільки готує їх до того ж самого, що пройшов сам, і до дрібниць розуміє, що повинен почути на тесті з говоріння або прочитати у творі екзаменатор, щоб правильно оцінити кандидата. Навчати студентів тому, у чому ти сам не є експертом, як мінімум є некоректним. Крім того, вісім або вісім з половиною балів з тесту, що їх отримав педагог за результатами іспиту, – це чітке та однозначне підтвердження того факту, що перед вами – фахівець, який чудово знає мову. Щоправда, невідомо, чи вміє такий спеціаліст навчати, однак, безапеляційно можна стверджувати, що помилок у розмові та на письмі він не робить. Додамо до цього, що краще покластися на російськомовного чи україномовного викладача, що має гарні результати з IELTS, ніж на носія мови, попри те, що всі заняття такий викладач має вести виключно англійською. Це твердження не повинно викликати у вас подив. Справа в тому, що людина, яка сама вивчила англійську та оволоділа рівнем, близьким до рівня носія, підготує вас краще, ніж та, що знала цю мову з народження. Інше важливе питання: чи якісно викладає цей володілець IELTS сертифікату? Попередні висновки про це можна зробити, вивчивши чи зібравши інформацію про досвід роботи педагога: де та скільки часу він викладав, кого навчав, наскільки давно спеціалізується на підготовці до IELTS, скільки студентів підготував, на які бали вони склали іспит, скільки часу зайняла підготовка. Якщо вам скажуть, що спеціаліст з початкового/базового рівня підготував студента до екзамену за 5-6 місяців, біжіть від такого горе-викладача як надалі, оскільки він або ніколи нікого не готував, або свідомо намагається ввести вас в оману. В дійсності, середній строк підготовки «помірно-талановитого» студента, що має початковий рівень, до рівня, за наявності якого можна отримати 6.5-7.0 балів, складає півтора-два роки, і це у випадку, якщо студент, окрім занять з викладачем, додатково сумлінно та старанно займається вдома. Ви можете також відвідати одне заняття у такого викладача. Це надасть можливість зрозуміти, чи доступно педагог пояснює, чи є структура, чіткість та ясність у тому, що він робить на уроці, чи є після заняття відчуття того, що ви дізналися щось нове, або, навпаки, вийшли «порожнім».

Наскільки доцільно проходити підготовку до IELTS в режимі онлайн?

Простими та популярними платформами, які використовують, у тому числі, і для навчання англійській мові, і для підготовки до IELTS, є скайп та zoom. Skype – ефективний засіб комунікації, і, відтак, за його допомогою можна працювати над розвитком усного мовлення. Навчання письму, без навичок з якого неможливо отримати гарний результат з IELTS, також може бути організоване в режимі online. Як це робиться? Спочатку викладач на занятті дає студенту певний набір лексики, необхідний для написання твору на ту чи іншу тематику (наприклад, сімейні проблеми, школа та освіта, оточуюче середовище, ріст злочинності тощо). Потім, використовуючи електронні версії підручників, студент, під керівництвом викладача, вчиться використовувати нові слова та фрази у вправах та різноманітних письмових завданнях. Після цього, студент вдома пише твір за тією тематикою, за якою вивчався активний словниковий запас. Наприклад, якщо на заняттях підіймалася проблема росту злочинності, тема для твору може бути сформульована наступним чином: «У багатьох країнах світу спостерігається стрімкий ріст злочинності. Які причини такої ситуації, та як можна вирішити цю проблему?» Студент пише твір, а перед наступним заняттям надсилає його викладачу. На занятті викладач перед студентом читає написану роботу, дає поради щодо її структури, коректності використання лексичних одиниць, граматики. Таким чином, наші клієнти під час онлайн уроків отримують знання у тому ж обсязі, що і на звичайних заняттях у класі.

Чекаємо вас на підготовці до IELTS!

Детальна консультація та підбір програми навчання, тестування за тел. +380683836262 або пишіть у telegram.