Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

IELTS та рівень англійської

Як порівняти бали з IELTS та рівень англійської з іншими іспитами та системами оцінювання?

Існує досить популярна та всесвітньо відома система рівнів, спеціально розроблена для європейських мов. Під цю систему підпадає і англійська мова. Категорія «А» (включає підкатегорії «А1» та «А2») – це новачки, базовий рівень знань яких та комунікативні здібності є обмеженими. Ці рівні ще можуть називатися Starter (в деяких джерелах – Beginner або Basic Level) та Elementary. Відповідно до нижченаведеної таблиці, кандидати, що мають зазначений рівень, не зможуть отримати більше, ніж 3.0 за шкалою IELTS.

До категорії «В»(включає підкатегорії «В1», «В2») відносяться студенти, чия англійська є достатньою для щоденного спілкування чи проходження нескладного неакадемічного курсу навчання у коледжі. Ці люди беруть участь у комунікації, проте, їх словниковий запас, так саме, як і сприйняття інформації англійською, є лімітованим, вони не можуть брати участь в обговоренні складних тем та повноцінно висловлювати свою думку. Ці рівні володіння мовою ще звуться Pre-Intermediate та Intermediate (зазначені назви є широко відомими тим, хто вивчає англійську), вони відповідають рівню 3.5-6.0 за IELTS.

Остання категорія «C» (включає підкатегорії «С 1», «С 2») свідчить про достатньо впевнений або близький до вільного рівень володіння мовою. Із згаданим рівнем можна навчатися у англомовних вищих навчальних закладах за будь-якими спеціальностями, складати іспити, писати роботи та виконувати проекти. Цей рівень також вважається прийнятним для роботи за всіма професіями та відповідає 6.5-7.5 за IELTS, і, відтак, кандидат, що знає англійську на даному рівні, відповідає еміграційним вимогам усіх небайдужих до еміграції країн: чи то Австралії, чи то Канади, чи то Нової Зеландії. Поміж людей такий рівень добре відомий як Upper-Intermediate або Advanced.

Із числа іспитів, що еквівалентні IELTS у перевірці згаданого рівня, можна назвати Certificate of Advanced English – іспит Кембриджу, який, щоправда, не користується такою великою популярністю у емігрантів, як IELTS, з тієї причини, що далеко не усі еміграційні органи англомовних держав приймають його результати.

IELTS та рівень англійської – відповідність балів у різних системах (CEFR and TOEFL iBT)

CEFR
level
A2
(Elementary)
B1
(Pre-intermediate,
Intermediate)
B2
(Upper-intermediate)
C1
(Advanced)
C2
(Proficiency)
IELTS3.0
3.5
4.0
4.5
5.0
5.5
6.0
6.5
7.0
7.5
8.0
8.5
9.0
TOEFL
(IBT)
n/a42-71 – Total
9-16 Listening
4-17 Reading
16-19 Speaking
13-16 Writing

72-94 – Total
17-21 Listening
18-23 Reading
20-24 Speaking
17-23 Writing
95-113 – Total
22-27 Listening
24-28 Reading
25-27 Speaking
24-28 Writing
114-120 Total
Listening 28-30
Reading 29-30
Writing 29-30
Speaking 28-30

Як дізнатися, чи готовий я до іспиту IELTS? IELTS та рівень англійської – пробний тест.

Можна задати зустрічне питання: яку оцінку з іспиту вам потрібно отримати? Вище ми пояснили, якому рівню володіння мовою відповідають бали IELTS. Якщо, наприклад, ви – інженер – містобудівельник, і для еміграції до Австралії вас просять принести сертифікат із чотирма сімками, ви повинні бути дуже впевнені у своїх знаннях та пройти ретельну підготовку до іспиту перед тим, як його складати. Якщо ви плиточник, муляр, штукатур чи представник будь-якої іншої робочої професії, і вам достатньо отримати 6.0, тоді можна обмежитися тим, щоб просто добре освіжити шкільні знання (якщо у школі ви серйозно вчили англійську).

У будь-якому разі, для визначення рівня, а, відтак, і того, скільки часу потрібно буде витратити на підготовку до іспиту, вам потрібна буде наша допомога, яку ми з радістю надамо. Послуга з вхідного тестування у нас безкоштовна. За результатами первісної перевірки ми надамо вам деталізований аналіз ваших письмових мовних навичок, зорієнтуємо за строками, що будуть потрібні для підготовки, допоможемо підібрати оптимальну навчальну програму.

Для запису на діагностичне тестування IELTS та рівня англійської, будь ласка, телефонуйте за номером +380683836262 або залиште запит.