Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Курси IELTS. Онлайн підготовка до IELTS.

Курси IELTS в учбовому центрі Tower проводяться виключно кваліфікованими викладачами, які складали IELTS та отримали високі бали (8.0-8.5), а також мають інші міжнародні сертифікати та дипломи (TKT, CELTA, DELTA, САЕ, СРЕ).

 • Готуємо до обох модулів IELTS: General Training (для імміграції або роботи за кордоном) або Academic Module (освіта за кордоном, викладачі, медики).
 • Перед записом на курс ми обов’язково проводимо діагностичне тестування (Speaking and Writing) з фідбеком, даємо рекомендації щодо навчання.
 • Групи формуються за рівнями володіння англійською з урахуванням модулю, який потрібно скласти.
 • Наразі навчання проводимо виключно в онлайн-форматі (по Skype/Zoom/Google meet). Очні заняття поновимо після Перемоги 💙💛

Оберіть бажаний курс IELTS та залишіть запит:

Перед записом у групу або на індивідуальний курс проводиться обов’язкове діагностичне тестування (Speaking and Writing, дистанційно, 60 хвилин). 

Після надходження запиту з вами зв’яжеться спеціаліст, щоб надати консультацію та обрати оптимальну програму навчання згідно ваших побажань.

Набір на квітень

IELTS індивідуальний курс
НАВЧАННЯ ONLINE
Курс: Express = 10 занять
Курс: Standard = 15 занять
Курс: Standard+ = 20 занять
Academic or General Training
4 IELTS Modules або окремий модуль
Рівень В1/B2/C1
За домовленістю
Понеділок - П'ятниця

Вартість навчання
9000-17100 грн

*
*
*

Набір на березень

IELTS індивідуальний курс
НАВЧАННЯ ONLINE
IELTS Academic or General Training module
Курс: Express = 15 годин
Курс: Standard = 22 години
Курс: Standard+ = 30 годин
4 IELTS Modules або окремий модуль
Рівень B2/C1
За домовленістю
ПН-СБ

Вартість навчання
від 9000 грн за курс

*
*
*

Навчальні матеріали враховані у вартість курсу та надаються в електронному вигляді.

Якщо у вас виникли питання або не знайшли зручну групу, телефонуйте за номером +380683836262 (чи пишіть нам у telegram).

 

Чому слід обрати курси IELTS від Tower?

 
 • Кваліфіковані викладачі, які склали IELTS особисто на 8.0-8.5, та мають досвід підготовки студентів на 7.0 та вище.
 • Для навчанння використовуємо різноманітні сучасні учбові матеріали з підготовки до IELTS (безкоштовно, залишаємо доступ назавжди).
 • Розкажемо про усі “інгредієнти” модулів іспиту та підводні камені кожного з них; критерії оцінювання.
 • Проводимо пробні тести задля визначення прогресу.
 • Навчаємо студентів виконувати завдання згідно ліміту часу на іспиті.
 • Регулярно актуалізуємо програму та відвідуємо івенти від екзаменаторів IELTS.
 • Гарантуємо ефективність курсу та відчутний прогрес (0,5-1 бал за 8 тижнів від Вашого рівня до початку навчання).
 • Індивідуальний підбір оптимального курсу з урахуванням модулю (General or Academic), рівня англійської, бажаних балів та строків на підготовку.
 • Є проблеми з граматикою? Є сумніви, чи зможете займатись на програмі? Запишіться на діагностичний тест і ми допоможемо.

 

Програма підготовки до IELTS (4 модулі, 36-40 годин)

 
 • What is the IELTS test? Test information. Frequently asked questions. Band scores. Assessment criteria. Resources and strategies for preparation.
 • Listening overview. Task types. Timing. Useful tips. Practice.
 • Reading overview. Task types. Timing. Useful tips. Practice.
 • Writing task 1 overview. Task types. Timing. Techniques. Model answers. Practice.
 • Writing task 2 overview. Task types. Timing. Techniques. Topics. Model answers. Practice.
 • Speaking overview. Three parts of the speaking test. Topics. Timing. Techniques. Model answers. Practice.
 • The mock exam.
 • Course summary. Feedback on the mock exam. Test day do’s and don’ts. Techniques to increase concentration.

Цілком логічно, що у випадку, якщо ви мрієте про кар’єру у англомовній державі, а може і зовсім прагнете отримати там постійне місце проживання, знання англійської набуває особливого значення для реалізації цих намірів.

Багато людей засмучені, що доведеться зіштовхнутися із тестом IELTS, оскільки саме він надасть університету, роботодавцю, еміграційним органам іноземної держави уяву щодо того, наскільки успішними ви можете бути у країні, де мовою спілкування є англійська.

Ми хотіли б розповісти про деякі базові аспекти грамотної підготовки до IELTS, що допоможуть отримати результати тесту, які вас не розчарують, а також про наші курси, що вже шістнадцятий рік поспіль пропонують якісну підготовку до IELTS у Києві.

Наскільки гарною має бути англійська для підготовки до IELTS?

Тест IELTS — це приголомшлива у лінгвістичному плані, системна перевірка мовних навичок особи, що тестується, оскільки під час складання тесту доводиться: сприймати англійську на слух (4 різних записи та виконання завдань за ними на папері), читати (впродовж години ви маєте не тільки прочитати різнорівневі тексти, але й надати відповіді на питання за ними), писати твір (справжній жах для багатьох) та ще й брати участь в індивідуальній бесіді з викладачем-екзаменатором.

ВИСНОВОК: Курси підготовки до IELTS зазвичай короткострокові. Якщо Ви маєте низький рівень англійської, Вам ще зарано на них записуватися. Вам, скоріш за все, потрібно поки що просто підтягнути загальний рівень володіння мовою у групі чи на індивідуальних заняттях з викладачем, адже переносити примітивні помилки на заняття з підготовки до IELTS – не варто.

Відвідування занять з підготовки до IELTS та домашні завдання

Відвідувати заняття (принаймні фізично) потрібно для вашої ж вигоди. Непогано ще й бути присутнім ментально, тобто брати активну участь у тому, що відбувається на занятті та занотовувати усі важливі моменти, на яких зосереджує увагу викладач.

Ми ж, в свою чергу, гарантуємо, що педагог, який буде проводити заняття, має значний досвід підготовки до IELTS, особисто склав цей іспит, отримав високий бал та щиро бажає Вам допомогти.

Через значну кількість інформації та високу інтенсивність учбових програм просимо з розумінням віднестися до того, що ми даватимемо домашні завдання, які просимо сумлінно виконувати.

ВИСНОВОК: Команда мовного центру «Тауер» зробить усе від себе залежне, аби допомогти вам пройти підготовку до IELTS у найкоротші строки. Тим не менш, ми очікуємо, що Ви будете старанними та працьовитими, будете відповідально ставитися до домашніх завдань. Ми – перша складова Вашого успіху, Ви – друга.

Чи навчаємо ми тому, як добре впоратися з письмовими завданнями? У чому секрет підготовки до IELTS Writing?

На наших курсах з підготовки до IELTS навичкам письмового мовлення приділяється особлива увага.

Секрет якісного твору полягає у тому, що він:

 • є чітким та зрозумілим для читача;
 • має правильну організаційну структуру, розбитий на параграфи, головна думка відслідковується протягом усього твору;
 • повністю відповідає заданій темі, не містить параграфів, які з цієї теми випадають за змістом;
 • демонструє широкий словниковий запас автора твору, вміння використовувати синоніми, різні слова та словосполучення для визначення одних й тих самих понять, не припускатися повторень або вживати їх дуже рідко;
 • демонструє вміле використання автором сполучних слів;
 • має незначну кількість граматичних помилок, наявність яких не впливає на сприйняття написаного.

ВИСНОВОК: Ваша оцінка з письма залежить від багатьох чинників. На наших заняттях ми вчимо студентів писати ідеальні твори, що обов’язково справлять враження на перевіряючого. Ми також обіцяємо уважно перевіряти Ваші письмові завдання та підказувати, як краще позбавитись тих чи інших помилок.

Які навчальні матеріали використовуються для підготовки та що потрібно придбати?

Це – підручники, офіційно рекомендовані засновниками іспиту: Cambridge, British Council та організацією IDP Australia, а також чисельні друковані матеріали.

Більш того, усі наші викладачі складали іспит особисто, тому, додатково можуть пропонувати у якості прикладу зразки власних творів, авторські письмові завдання, що підготовлені на основі таких творів.

ВИСНОВОК: Нічого купувати завчасно немає необхідності, надаються усі необхідні матеріали та доступ до нашої бібліотеки з підготовки до іспитів.