Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Викладачі IELTS

Для студента вибір викладача має велике значення, адже вам не байдуже, кому ви довіряєте своє навчання, від якості якого залежатиме, складете ви іспит IELTS чи ні.

Коли ми обираємо курси з підготовки та платимо гроші, нам потрібно завчасно розуміти, що ми отримаємо бажаний результат. Це – цілком природно, адже, окрім фінансових ресурсів, ви витрачаєте найбільш цінне – свій час, тому, відповідно, бажаєте, щоб навчання було результативним, а ще краще, аби воно перевершило ваші очікування.

Враховуючи велику кількість підготовчих курсів, що з’явилися останнім часом, вибір буде доволі важким.

  • По-перше, вам потрібні спеціалізовані курси, які принаймні протягом останніх трьох – п’яти років прицільно займаються підготовкою до IELTS та мають гарний імідж на ринку подібних послуг. Такі курси постійно проводять підготовку клієнтів та завжди можуть надати контакти своїх слухачів, які залишать позитивні відгуки про учбовий процес та його результати.
  • По-друге, з’ясуйте, чи можна відвідати одне заняття на курсах без попередньої оплати. Курси, які цінують свою репутацію, без проблем нададуть вам таку можливість.
  • По-третє, ознайомтеся із інформацією про самих викладачів, оскільки саме від них (ну і, звичайно, від вас особисто) залежатиме, чи досягнете ви успіху на шляху опанування лінгвістики. Педагог повинен обов’язково скласти іспит IELTS особисто та отримати гарний результат. 6.0, 6.5, 7.0 – ці бали можна вважати прийнятними для учнів, проте, не для викладачів. Вам потрібно йти до фахівця, результати якого знаходяться у межах 7.5-9.0. балів. Він-то напевно знає як англійську, так і формат самого тесту. Не експерементуйте з викладачами, які не склали іспит, або з тими, хто відмовляється надати свій сертифікат, незалежно від причин, якими він таку відмову обґрунтовує. Пам’ятайте, що ніхто не відміняв простого правила: «Зроби сам, а потім вже розповідай, як це потрібно робити іншим».

Йдіть до викладача з відповідним досвідом роботи. Шкільні вчителі, які готують до ЗНО (та ще й вважають, що це – теж саме, що і IELTS), вам не підійдуть, так саме, як і викладачі університетів, які більшу частину часу приділяють своїм безпосереднім обов’язкам, а не підготовці до IELTS. Вам потрібні викладачі професійних курсів або незалежні педагоги-репетитори, які спеціалізуються на підготовці до тесту та викладають виключно англійською, без використання в процесі навчання російської/української мови.

Викладачі Tower

Посада: Викладач General English
Сертифікати: CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) and TKT (Teaching Knowledge Test)
Посада: IELTS Trainer, English Teacher
Сертифікати: CAE (Grade B), TKT
Посада: Academic & General English Teacher, Exam Preps Trainer
Сертифікати: CELTA, TKT, IELTS 7.5
Посада: General English Teacher
Сертифікати: CELTA, TKT, FCE
Посада: IELTS Trainer, English Teacher
Сертифікати: IELTS Academic 8.0