Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Дати проведення іспиту IELTS у Києві

Увага!

Через воєнні дії росії на території України реєстрація на іспит IELTS в офіційних тест-центрах ще не поновлена, іспит не проводиться, проте для українців вже доступна онлайн версія іспиту IELTS! Результати онлайн тесту IELTS підходять для академічних цілей. Для імміграції доведеться складати іспит у тестовому центрі (комп’ютерну або паперову версію).

Вартість іспиту IELTS Online складає 150 USD.

Якщо вам потрібен IELTS General Training і у вас є можливість скласти іспит у Польщі – це гарна альтернатива.

Швидкий відео гайд для реєстрації на IELTS Online:


Скласти IELTS можливо у 3 форматах:

  • IELTS Online Test (for academic purposes only). Дати проведення та реєстрація.
  • Computer-delivered IELTS (модулі Listening, Reading and Writing виконуються на комп’ютері. Speaking наживо).
  • Paper-based IELTS (Listening, Reading and Writing на паперових бланках. Speaking наживо). 

Нагадуємо, що реєстрація на paper-based IELTS закінчується за 2-3 тижні до дати проведення іспиту. На комп’ютерну версію можливо записатись і за кілька днів до іспиту (залежить від наявності місць).

Нам важливо, аби ви йшли на іспит підготовленими. Ми не рекомендуємо записуватися на проходження тесту, якщо ви не впевнені у своїх силах чи не пройшли достатнього для вас курсу підготовки. Беручи до уваги наш позитивний досвід з підготовки студентів, ми можемо зробити один важливий висновок: кожен має свій період підготовки, який у багатьох випадках залежить від того, з яким рівнем знань студент прийшов на наші курси IELTS.

Як довго потрібно готуватись до іспиту?

Комусь достатньо одного-двох місяців інтенсивних занять, аби підтягнути свої знання, а комусь, цілком можливо, доведеться готуватися рік чи два. У цих жахаючих строках немає нічого дивного.

Справа у тому, що доволі часто кандидати на проходження тесту IELTS приходять на курси з нульовим чи базовим рівнем знань з англійської. Підготувати їх до іспиту за два-три місяці просто неможливо, так саме, як і зарахувати до групи осіб, що добре знають англійську мову та прийшли освіжити чи удосконалити доволі широкі знання та навички. В групі з такими слухачами початківцю буде дуже некомфортно, через те, що у більшості випадків він просто не буде розуміти, що відбувається на занятті, та що від нього вимагають.

Так саме незручно буде і решті студентів, адже повільність слабкого учня завжди викликає неприйняття та обурення сильних слухачів, які все зрозуміли вчасно та миттєво виконали завдання. Таким чином ми групи не комплектуємо, що означає, що студенту з низьким рівнем знань потрібно, в першу чергу, чекати на зарахування до звичайної групи з вивчення англійської, проте, ніяк не до групи з підготовки до IELTS. В такій звичайній групі усі студенти будуть однакового рівня, відтак, навчання проходитиме у комфортних для всіх умовах.

Тільки після того, як студент вивчить англійську до певного рівня, ми допустимо його у групу з підготовки до іспиту, бо там вже не буде часу розбирати граматичні часи та форми дієслів: там вчаться розуміти формат іспиту та демонструвати набуті навички найкращим чином.

Ми повністю Вас розуміємо – ви бажаєте скласти іспит якомога скоріше! Скажімо навіть так, це, в принципі, навіть не ваше бажання (дійсно, дивне бажання – мріяти про те, щоб складати іспити), а вимога ВНЗ, який і так вже давно чекає на ваше зарахування, та якому скоро урветься терпець, або вимога еміграційних органів, куди потрібно скоріше надати заявку про наміри емігрувати та пред’явити сертифікат IELTS, інакше закриється квота за вашою професією.

Ми все це розуміємо та знаємо, з якими емоціями та стресом пов’язані від’їзд до іншої країни на навчання чи постійне місце проживання. Саме тому усіляко закликаємо вас планувати своє життя та приходити до нас завчасно. Тоді ви дасте нам набагато більше можливостей допомогти вам та підготувати до IELTS найкращим чином!

Якщо у вас виникли питання або ви хотіли б пройти діагностичне тестування (пробний тест), телефонуйте за номером +380683836262 (чи пишіть нам в telegram).