Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Індивідуальна підготовка до IELTS

Індивідуальна підготовка до IELTS з викладачем — один з найбільш эфективних способів підготуватись до іспиту, при якому план навчального курсу формується згідно з вашими побажаннями та вимогами до результатів іспиту.

В Tower до іспиту IELTS готують виключно ті викладачі, які успішно склали IELTS на 8.0-9.0, а також мають міжнародні дипломи CELTA, Delta, TKT.

Формат занять: live online (по Skype/Zoom/Google Meet). До живих занять у класах повернемось після Перемоги 💙💛

Кваліфікований та досвідчений викладач підготує для вас оптимальну програму навчання залежно від рівня знань та цілей, приділить особливу увагу можливим проблемним місцям (у тому числі граматиці або мовному бар’єру).

Наприклад, ви можете зосередитись на опрацюванні письмової частини, труднощі з якою виникають у більшості студентів, які готуються до іспиту.

Також великою перевагою індивідуального формату є можливість займатись за гнучким графіком у зручний для вас час з 8.00 до 21.00, навіть у вихідні.

Індивідуальний курс IELTS: скільки занять потрібно?

Тривалість курсу індивідуальної підготовки до IELTS залежить як від рівня володіння англійською до початку навчання, так і від бажаних балів та строків на підготовку. Ми тестуємо студентів для того, щоб скласти курс IELTS, оптимальний саме для Вас.

Для ознайомлення з усіма частинами іспиту та практики в середньому потрібно 15-20 занять по 1,5 години. Також можливий варіант експрес-курсу на 10 занять.

Індивідуальна підготовка до IELTS передбачає:

  1. Знайомство з технікою виконання модулів (Speaking, Listening, Reading, Writing), критерії оцінювання.
  2. Максимум практики та рекомендації по кожному з 4 модулів, вивчення особливостей виконання завдань та вимог; критерії оцінювання.
  3. Тренувальні тести, відповідно до ліміту часу, відведеного на виконання модулю під час іспиту.
  4. Значне розширення словникового запасу (Vocabulary) , що має на меті коректне та вільне викладення думок під час виконання усного та письмового модулів.
  5. Особлива увага приділяється письмовому модулю (General or Academic): опис графіків, таблиць, діаграм; види листів; структура та типи есе, робота над помилками.
  6. Рекомендації щодо підвищення балу.

Якщо ви хотіли б попрацювати над підвищенням балу з конкретного модулю та придбати лише кілька занять, то ми з радістю допоможемо.

Інформація щодо курсу, підбір програми навчання та запис на пробне тестування відбувається через запит на сайті або в telegram.

Вартість індивідуального курсу IELTS*:

Express course10 занять по 1,5 год (15 годин)7600 грн
Standard course15 занять по 1,5 год (22,5 годин) 11040 грн
Standard +20 занять по 1,5 год (30 годин) 14400 грн

*Вказані вище ціни дійсні у разі оплати курсу одним платежем. Інші можливі варіанти оплати: за місяць (8-12 занять) або потижнево (попередня оплата, знижка не надається).

Важливе правило відвідування занять підготовки до IELTS

  • У разі необхідності скасувати або перенести заняття на іншу дату студент має попередити менеджера або викладача за 3 години до початку заняття (якщо заняття вранці, то попередити з вечора). 
  • Якщо студент попереджає пізніше, ніж за 3 години, то зараховується ½ заняття. 
  • Якщо студент не з’являється на заняття або попереджує після початку заняття, то заняття вважається проведеним і оплата за нього знімається повністю.

Оберіть програму навчання та залишіть запит

Після надходження запиту з вами зв’яжеться фахівець відділу для призначення тестування (Speaking and Writing) та підбору графіку і викладача курсу індивідуальної підготовки до IELTS.

Діють знижки 5-10% на будь-які індивідуальні програми навчання у разі придбання курсу на 10 занять або більше (15-20 занять).