Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Індивідуальна підготовка до IELTS

Індивідуальна підготовка до IELTS з викладачем — один з найбільш эфективних способів підготуватись до іспиту. План навчального курсу формується згідно з вашими побажаннями та вимогами до результатів іспиту.

Формат занять: live online (по Skype/Zoom/Google Meet). До живих занять у класах повернемось після Перемоги 💙💛

У Tower до іспиту IELTS готують виключно ті викладачі, які успішно склали IELTS на 8.0-8.5, а також мають міжнародні дипломи CELTA, Delta, TKT.

Кваліфікований та досвідчений викладач підготує для вас оптимальну програму навчання залежно від рівня знань та цілей, приділить особливу увагу можливим проблемним місцям (у тому числі граматиці або мовному бар’єру).

Наприклад, ви можете зосередитись на опрацюванні письмової частини, труднощі з якою виникають у більшості студентів, які готуються до іспиту.

Також великою перевагою індивідуального формату є можливість займатись за гнучким графіком у зручний для вас час з 8.00 до 21.00, навіть у вихідні.

Індивідуальний курс IELTS: скільки занять потрібно?

Тривалість курсу індивідуальної підготовки до IELTS залежить як від рівня володіння англійською до початку навчання, так і від бажаних балів та строків на підготовку. Ми тестуємо студентів для того, щоб скласти курс IELTS, оптимальний саме для Вас.

Для ознайомлення з усіма частинами іспиту та практики в середньому потрібно 15-20 занять по 1,5 години. Також можливий варіант експрес-курсу на 10 занять.

Якщо ви хотіли б попрацювати над підвищенням балу з конкретного модулю та придбати лише кілька занять, то ми з радістю допоможемо.


 • Вказані вище ціни дійсні у разі оплати курсу одним платежем.
 • Інші можливі варіанти оплати: за місяць (8-12 занять) або потижнево.
 • У разі оплати потижнево вартість заняття 90 хвилин становить 950 грн, 60 хвилин – 650 грн.
 • Є опція занять у парі для студентів одного рівня. Вартість заняття 90 хвилин у парі становить 1200 грн. Діють знижки від 5 до 10% у разі оплати 15-20 занять.

Інформація щодо курсу, підбір програми навчання та запис на пробне тестування відбувається через запит на сайті або у telegram.

Індивідуальна підготовка до IELTS передбачає:

 1. Знайомство з технікою виконання модулів (Speaking, Listening, Reading, Writing), критерії оцінювання.
 2. Максимум практики та рекомендації по кожному з 4 модулів, вивчення особливостей виконання завдань та вимог; критерії оцінювання.
 3. Тренувальні тести, відповідно до ліміту часу, відведеного на виконання модулю під час іспиту.
 4. Значне розширення словникового запасу (Vocabulary). Має на меті коректне та вільне викладення думок під час виконання усного та письмового модулів.
 5. Особлива увага приділяється письмовому модулю (General or Academic). Розглядаємо опис графіків, таблиць, діаграм; види листів; структура та типи есе, робота над помилками.
 6. Рекомендації щодо підвищення балу.

Важливе правило відвідування індивідуальних занять з підготовки до IELTS

 • У разі необхідності скасувати або перенести заняття на іншу дату студент має попередити менеджера або викладача за 5 годин до початку заняття. Якщо заняття вранці, то попередити з вечора. 
 • Якщо студент попереджає пізніше, ніж за 5 годин, то зараховується ½ заняття. 
 • Якщо студент не з’являється на заняття або попереджає після початку заняття, то заняття вважається проведеним. Оплата за нього знімається повністю.
 • Відсутність електроенергії вважається форс-мажором. У випадку, коли заняття не може бути проведеним через відсутність зв’язку/електроенергії, узгоджується дата для відпрацювання заняття.

Оберіть програму навчання та залишіть запит

Після надходження запиту:

 • з вами зв’яжеться фахівець відділу, щоб призначити тестування;
 • за результатами тестування надаємо рекомендації щодо курсу;
 • узгоджуємо графік та програму занять;
 • проводимо пробне заняття (60 хвилин) з обраним викладачем;
 • готуємось до іспиту.