Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Імміграція до Нової Зеландії

Ви вирішили іммігрувати до Нової Зеландії

Нова Зеландія приваблює емігрантів не менш, ніж Канада, Австралія чи США. Високий рівень економічного розвитку та життя, різноманітні природні зони, гарні шанси на отримання відмінної роботи після закінчення навчання у цій країні, – все це є цікавим для переселенців.

Природа Нової Зеландії дуже багатогранна, клімат – більш, ніж м’який, тому, акліматизація для прибулих проходить майже непомітно. Рівень доходів у Новій Зеландії є трохи нижчим, порівняно з австралійським, проте, тут незначний рівень злочинності. У цій країні ви не зустрінете жодних проявів расизму чи націоналізму.

Крім того, лояльне та доброзичливе ставлення до переселенців та відповідний рівень соціального захисту (грошові виплати на дітей, безкоштовні середня освіта та медичне обслуговування, невисока вартість здобуття вищої освіти) роблять еміграцію до Нової Зеландії ще привабливішою.

Країні потрібні досвідчені фахівці, чим, власне, і обумовлена велика кількість осіб, що емігрують до цього приємного з усіх боків краю.

Імміграція до Нової Зеландії: з чого розпочати

Способи, за допомогою яких можна емігрувати з України до Нової Зеландії, багато у чому схожі на ті, що стосуються Канади та Австралії. Це – отримання освіти, залучення грамотних спеціалістів, інвесторів (ведення бізнесу), об’єднання родини та біженці.

З самого початку потрібно оцінити шанси на імміграцію до Нової Зеландії. Така оцінка проводиться шляхом набору балів – основних та додаткових. «Левову» частину у 60 балів може отримати людина, що має роботу у Новій Зеландії за контрактом не менш, ніж 12 місяців. Якщо в Вас укладено строковий контракт до 12 місяців або поки що є тільки запрошення від роботодавця, то кількість балів, які ви можете отримати, зменшується на 10 одиниць. Крім того, робота має відповідати отриманій спеціальності. Додаткові бали нараховуються у наступних випадках:

  • ваша професія є у пріоритетному списку;
  • вам запропонована або ви маєте роботу на певних підприємствах;
  • є запрошення на роботу у перспективних для країни галузях економіки.

Якщо ви віднайшли свою професію у списку, і ваша кваліфікація є доволі високою, то робочий стаж за зазначеною спеціальністю також додасть балів. За кожні два роки стажу, починаючи власне з двох років, нараховується по 5 балів. Тобто, мінімум (за 2 відпрацьованих роки) надається 10 балів, а максимум (за 10 років) – 30. У випадку, якщо ви пропрацювали на відповідній роботі у Новій Зеландії 6 років, то отримаєте за цей період стажу максимум 15 балів. За 4 роки – 10 балів, а за 2 роки – 5 балів.

Вищу освіту має бути підтверджено у відповідності до вимог новозеландського національного реєстру кваліфікації. В залежності від рівня освіти, кількість набраних вами балів може варіюватися у межах від 50 до 55. Додатково вам можуть нарахувати 5-10 балів за навчання (не менше двох років) у Новій Зеландії та за досвід роботи у сфері, що відноситься до переліку перспективних галузей.

Суттєве збільшення балів може бути за рахунок віку претендента на імміграцію. Так, ви отримуєте 30 балів, якщо вам 20-29 років. Особам у віці від 30 до 39 років нараховується 25 балів. Від 30 до 44 років – 20 балів. 45-49 років – 10 балів. А найменшу кількість (5 балів) отримують кандидати, що відносяться до вікової групи 50-55 років.

Яким має бути рівень знання англійської?

Ще одним суттєвим критерієм є рівень знань з англійської мови, який підтверджується після складання тестів IELTS, TOEFL iBT, PTE Academic. Прохідний бал IELTS має бути не нижче 6.5. Якщо ви проходили навчання англійською, то рівень отриманих знань з мови потрібно підтвердити документально.

Крім того, велика увага приділяється таким питанням, як здоров’я, відсутність судимостей у емігранта та його стабільне фінансове становище.

Не така страшна віза

Нова Зеландія, насправді, щиро приймає осіб, які мають робочі спеціальності або є фахівцями у сфері інформаційних технологій. Найбільш гарантованими варіантами імміграції до Нової Зеландії є навчання та кваліфікована імміграція. Пошуком роботи люди займаються вже після отримання візи та прибуття до країни. Охайне та точне заповнення форми, наявність відповідної кваліфікації та стажу роботи, вік та достатні навички з англійської – це більше, ніж половина успіху. Від вас вимагається не так вже й багато: прикласти деякі зусилля, аби забезпечити собі та своїм близьким гарне майбутнє.

Оцінка імміграційних можливостей

Оцінка шансів здійснюється нашими фахівцями безкоштовно. Для отримання списку документів на оцінку, які Вам необхідно надати нам, потрібно перейти на закладку «Оцінка шансів».

Залишились питання?

Залишіть заявку, наш фахівець докладно все розкаже!