Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Вraemar College

Розташування: Канада, Торонто
Рік заснування: 1975 рік
Тип: Приватний
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень
Вартість: 14 800 CAD на рік

Міжнародна приватна школа Вraemar College знаходиться у Торонто (провінція Онтаріо, Канада). Коледж розташований у центрі міста, поруч з університетом Торонто. Контингент учнів – нечисленний: у школі навчаються 150 осіб у віці від 13 до 21 року.

Програми націлені на серйозну підготовку до вступу у вищі навчальні заклади. Студенти коледжу отримують також академічні знання, опановують навички самостійної роботи та вчаться взаємодіяти у міжнародних групах. Викладачі багато уваги приділяють індивідуальній роботі із студентам, що є цілком реальним для виконання завданням, оскільки кількість учнів у кожній групі – невелика.

Braemar College пропонує студентам навчання у добре оснащених лабораторіях, де учні проводять практичні роботи та наукові дослідження.

Дозвілля

Торонто – один з найрозвиненіших мегаполісів світу, великий міжнародний культурний та економічний центр Канади. Тут є багато парків та скверів, театрів, концертних залів та виставок, художніх галерей та музеїв. Місто відоме своїм стадіоном з розсувним дахом (Роджерс Центр), на якому відбуваються футбольні та хокейні матчі.

Спортивна та культурна програми дуже насичені та різноманітні. Життя учнів безпосередньо пов’язане з культурним життям Торонто: відвідування виставок, концертів, кіно та театральних прем’єр, музеїв, опери, фестивалів. Також студенти можуть піти до боулінгу, стати вболівальником на хокейному, баскетбольному чи бейсбольному матчі.

На базі школи організовують шоу талантів, танцювальні вечори, вечірки, працюють клуби за інтересами тощо. Учням пропонують великий вибір екскурсій, наприклад, до Ніагарського водоспаду. Усі спортивні заходи коледжу проводяться на базі Атлетичного центру університету Торонто. Це найбільша спортивна база серед канадських вищих навчальних закладів, де можна займатися усіма видами спорту.

Чим цікавий коледж

Окрім розвиненої інфраструктури, високої репутації, досвідчених викладачів, значної кількості змістовних навчальних програм та популярності навчального закладу серед студентів та їх батьків, особливостями коледжу є:

  • наявність партнерських відносин з найбільшими університетами Канади (в тому числі, такими, як York University, Thompson Rivers University, Ryerson University та іншими), що суттєво полегшує процес зарахування випускників коледжу  до цих ВНЗ;
  • гнучкий розклад, що дозволяє розпочати навчання з лютого, квітня, липня, вересня або з листопада.

Під час вступу до коледжу, усі абітурієнти в обов’язковому порядку проходять тестування, за результатами якого вони зараховуються або до групи з вивчення академічної програми, або до групи з вивчення англійської мови, якщо рівень знань виявився недостатнім.

Класична програма

Ця програма призначена для учнів старшої школи (9-12 класи). По її завершенні, студенти отримують диплом про середню освіту: Ontario Secondary School Diploma (OSSD).

Програма підготовки до вступу в університет

Цю програму розроблено спеціально для іноземних студентів. По закінченні навчання вони отримують диплом Ontario Secondary School Diploma (OSSD) та можуть подавати документи для вступу у вищі навчальні заклади Канади без додаткових іспитів.

Це – експрес-програма, що дозволяє вдвічі скоріше пройти підготовку. Учбовий день триває з 9.00 до 18.00.

Зазвичай студенти мешкають у приймаючих канадських родинах, які  проходять ретельний відбір та постійно інспектуються адміністрацією навчального закладу. З багатьма родинами Braemar College співпрацює вже протягом багатьох років. Проживання у родині має свої додаткові переваги, оскільки надає студенту можливість познайомитися із побутом, культурою та способом життя канадців. Крім того, це унікальна можливість постійної практики англійської мови із її носіями. Родини забезпечують студентів триразовим харчуванням.

У літній час (з травня по серпень) існує можливість оселитися у резиденції із харчуванням у кафетерії.

Назва програми Вартість
Класична програма старшої школи 14 800 CAD на рік
Проживання 10 000 CAD за навчальний рік