Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Мовні курси за кордоном

У сучасному світі не можна собі дозволити не знати одну або декілька іноземних мов. Якщо ви хочете досягти успіху в бізнесі і побудувати кар’єру в улюбленій сфері діяльності, потрібно обов’язково знати іноземну мову, а ще краще – одразу декілька.

Вивчення іноземної мови із зануренням в мовне середовище

Знайти відповідні курси з цікавими та ефективними методиками і професійними викладачами сьогодні не є проблемою. Однак, якщо Ви дійсно бажаєте вільно розмовляти іноземною мовою з її носіями, саме правил граматики та словарного запасу не вистачить. Потрібна практика, а з нею в наших реаліях бувають проблеми. Для якісного вивчення іноземної мови потрібно спілкуватися з тими, хто говорить нею з дитинства. Тільки занурення в середовище, щоденне спілкування з тими, для кого вона – рідна, дозволить вам зрозуміти і вивчити всі тонкощі мови.

Особливості спілкування з іноземцями

Взаєморозуміння – основа, без якої не здатний працювати жоден бізнес з іноземними контрагентами. До того ж часто не має значення, як добре ви знаєте ту чи іншу іноземну мову. Зазвичай «жива» вимова сильно відрізняється від того, що вам викладали в школі або на курсах, тому зрозуміти свого співрозмовника буває практично неможливо. Що робити в таких випадках? Наймати грамотного і дорогого перекладача? А якщо немає коштів? Краще за все досконало вивчити потрібну вам іноземну мову самому.

Скориставшись нашою пропозицією, ви зможете вільно розмовляти з потрібними вам людьми, не побоюючись, що вас зрозуміють неправильно або що ви припустите помилку в перекладі.

Переваги мовних курсів за кордоном

Причини, за яких варто обрати мовні курси за кордоном:

  • при усному спілкуванні англійська або інша мова легше сприймається на слух;
  • в незвичному середовищі (в даному випадку – інша країна) ваш мозок активізується і швидше сприймає все нове;
  • іноземні слова та сталі вирази асоціюватимуться у вас з конкретними предметами і ситуаціями, з якими ви мали справу;
  • виникає додаткова мотивація – задля того, щоб вас розуміли оточуючі, потрібно тренуватися набагато старанніше.

Вивчаючи мову там, де нею розмовляють, ви досягнете успіху набагато швидше, ніж на будь-яких, найбільш сучасних і інноваційних курсах вдома.

Мовні курси за кордоном

Найкращий спосіб вивчити іноземну мову – зробити це в країні, де вона загальновживана. Перебуваючи в безпосередньому контакті з її носіями, ви будете здатні не тільки вивчити граматичні правила і поповнити базу слів, а й засвоїти всі тонкощі і нюанси їх вживання.

У себе на батьківщині ми розуміємо значення ідіом і сталих виразів. Однак, в чужій країні, з іншими традиціями і культурою, з іншою структурою мови наших знань іноземних слів не вистачить. Тільки повне занурення в мовне середовище, за підтримки досвідчених викладачів-носіїв мови допоможе вам по-справжньому вивчити потрібну вам мову.

Зазвичай, за кордоном всі мовні курси поділяються на такі типи:

  • Загальний / Інтенсивний / Індивідуальні заняття
  • Підготовка до складання іспитів IELTS / TOEFL та інших
  • Мова для бізнесу
  • Підготовка до вступу в університет
  • Мова + спорт / мистецтво

Перебуваючи в будь-якій іншомовній країні, ви навчитеся не тільки правильно вимовляти іноземні слова, але й зможете почути те, що зазвичай залишається «між рядками». Так ви будете впевнені в тому, що правильно зрозуміли значення слів співрозмовника, а він почув вас.

Додаткова перевага мовних курсів за кордоном – можливість поєднати навчання з відпочинком. Мовні курси за кордоном нададуть вам можливість вивчити іноземну мову і одночасно познайомитися з країною, де нею розмовляють. У вільний від навчання час ви зможете відвідати цікаві пам’ятки країни, музеї, театри, популярні курорти та інші місця відпочинку і розваг.

Крім того, так ви заведете нові знайомства, які стануть в нагоді в майбутньому.

Особливості вивчення мови

Як і на будь-яких інших курсах, вивчення іноземної мови триває до середини дня, але курси за кордоном мають одну важливу відмінність. Справа в тому, що навчання триває протягом усього часу перебування за кордоном.

Після завершення занять ви продовжуватимете вивчати мову, спілкуючись з мешканцями країни, відвідуючи магазини, бари чи просто гуляючи містом. Чіткого розмежування між власне навчанням і вільним часом немає. Як наслідок, навчання буде проходити в максимально комфортній для вас обстановці, під час спілкування з носіями мови на цікаві для вас теми.

Також варто відзначити один цікавий ефект від курсів за кордоном – люди непомітно для самих себе починали думати на іноземній мові і продовжували так робити навіть після повернення додому.