(068) 383-62-62
Підготовка до іспитів
Курси англійської
(098) 920-54-82
Навчання за кордоном
Імміграція
Мова:

Про іспит IELTS

Іспит IELTS – це спеціалізований тест, який дозволяє визначити рівень володіння англійською мовою за 4 навичками: Listening, Reading, Writing and Speaking (окрім граматики та лексики). Розшифровується як International English Language Testing System.

Іспит складається з 4 блоків: Listening, Reading, Writing and Speaking, кожен з яких оцінюється окремо за певними критеріями, а також ставиться загальний бал.

Сертифікат IELTS необхідний тим, хто планує вступати до закордонних ВНЗ, а також людям, які хочуть іммігрувати з метою постійного проживання, і фахівцям, які бажають отримати робочу візу в англомовні країни (Канада, Австралія, Великобританія).

Для зарахування у закордонний коледж, як правило, необхідно отримати 5.5 з IELTS Academic. При зарахуванні до університету необхідно надати сертифікат IELTS (Academic Module) із загальним балом 6.5 і не нижче 6.0 по кожному з модулів.

При намірі іммігрувати до Канади через Express Entry у більшості випадків кандидатам необхідно показати сертифікат з такими балами: Listening 8.0, Reading 7.0, Writing 7.0, Speaking 7.0.

Згідно з вимогами програми кваліфікованої імміграції до Австралії, мінімальний бал з кожного з модулів 6.0, бажаний 7 + (залежить від професії і віку претендентів).

Для чого потрібно складати іспит IELTS?

  • Без сертифікату IELTS неможливо вступити на навчання у ВНЗ, де студентам викладають англійською.
  • Без гарної підготовки та високих результатів з іспиту IELTS не вийде іммігрувати до Австралії, Нової Зеландії чи Канади.
  • Сертифікат визнають компанії з усього світу та враховують рівень англійської при наймі персоналу.
  • Для відкриття робочих віз у англомовні країни Вам також потрібно буде пройти групову або індивідуальну підготовку та отримати сертифікат IELTS.
  • Школярі (16-18 років) отримують річний бал 12 з англійської без ДПА, якщо складуть IELTS.

Підготовка до IELTS: Який модуль  обрати?

Існує 2 версії тесту: загальна (General Training) та академічна (Academic Module).

  • Academic Module потрібен для: освіти за кордоном, еміграції за деякими фахами, які потребують дуже високого рівня володіння мовою (напр. у Австралії це лікарі, ветеринари, психологи, бухгалтери та ін.).
  • General Training необхідний для еміграції у англомовні країни, незалежної оцінки рівня знання мови, роботи за кордоном.

Що вас чекає на іспиті IELTS:

Speaking11-14 хвилин, проводиться у вигляді інтерв’ю (питання від викладача-екзаменатора) та складається з 3 частин, які відрізняються за рівнем складності.
Listening 30 хвилин, 4 секції, всього 40 питань за аудіоматеріалами.
ReadingAcademic Module
60 хвилин, 3 секції, які містять 5 текстів,три з яких незначної складності (рівень Intermediate) та об’єму, один підвищеного рівня складності (Upper-Intermediate), один важкий (Advanced).

General Training
60 хвилин, 3 секції, які складаються з 3 об’ємних текстів, всі рівня Advanced (важкий) або Proficiency (рівень освіченого носія мови).
WritingAcademic Module
Два завдання: Опис графіків, діаграм, виробничих та природних процесів, таблиць, планів, мап — 20 хвилин  та мінімум 150 слів.
Об’ємний твір на задану тему — 40 хвилин; не менше 250 слів.

General Training
Два завдання: Написати лист — 20 хвилин та мінімум 150 слів. Об’ємний твір на задану тему — 40 хвилин; не менше 250 слів.
Тема сформульована більш простою мовою, ніж для Academic Module та вимоги до якості словникового запасу у написаному нижче. 

Ефективна підготовка до іспиту IELTS за 4-8 тижнів під керівництвом професійних викладачів. Опрацювання всіх частин іспиту (4 модулі), групи різних рівнів, від B1 до C2. Пробний тест наприкінці курсу!

Розклад

Індивідуальні заняття – найбільш гнучкий формат навчання, і для багатьох – найбільш ефективний. Досвідчений викладач повністю підлаштовує програму згідно Ваших побажань та допомагає отримати бажаних результатів.

Докладніше

Скласти іспит IELTS можна в 2 форматах:

  • Computer-delivered test (модулі Listening, Reading and Writing здаються на комп’ютері. Speaking наживо).
  • Paper-based test (Listening, Reading and Writing на паперових бланках. Speaking наживо).

Тести IELTS проводять офіційні організації, що отримали дозвіл на проведення іспитів. В Україні здати тест IELTS і отримати сертифікат з підсумковими балами можна в British Council та Students International IELTS тест-центрі.

Іспит платний. Вартість IELTS тесту в British Council становить 4500-4750 гривень, в Students International – 4200-4800 гривень. Після тестування (6-14 днів) видається документ з набраними балами – сертифікат, який дійсний протягом 2 років.

Реєструватися на іспит бажано за три-чотири тижні до іспиту. Здавати тест можна необмежену кількість разів.

Запишіться на консультацію і ми безкоштовно проведемо діагностичне тестування навичок і поточного рівня, а також підберемо програму підготовки до IELTS.

Телефон (viber / telegram +380683836262)