Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Про нас

Хто ми?


ТОВ «Тауер Груп» надає широкий спектр послуг у сфері освіти за кордоном, а також пропонує імміграційні програми, курси підготовки до різних міжнародних іспитів ось уже впродовж 17 років.

Навчання за кордоном. Середня і вища освіта, мовні курси.

Наша компанія є офіційним представником кращих навчальних закладів Австралії, Великої Британії, Іспанії, Канади, Нової Зеландії, США, Швейцарії.

Фахівці ТОВ “Тауер Груп” надають професійні консультації з усіх аспектів освіти за кордоном, а також:

  • підбір програм навчання;
  • візова підтримка;
  • бронювання авіаквитків і організація трансферів;
  • контакт з навчальним закладом та інформаційна підтримка студентів протягом курсу навчання.

Імміграційні послуги

Один з основних напрямків діяльності нашої компанії – це імміграція до Австралії, Нової Зеландії, Канади і США.

Ми допомагаємо клієнтам отримати посвідку на постійне проживання як шляхом підтвердження українського диплома і досвіду роботи, так і шляхом вступу на навчання або інвестицій в економіку перерахованих вище країн.

Будемо раді проконсультувати за номером тел. 098-920-54-82

Підготовка до IELTS, TOEFL iBT, PTE

ТОВ «Тауер Груп» пропонує різні варіанти підготовки до IELTS та інших міжнародних іспитів з англійської у міні-групах або індивідуально з викладачем.

Ми дотримуємось тієї думки, що підтвердити кваліфікацію з англійської мови можна тільки пройшовши незалежне тестування за міжнародними системами оцінки – TOEFL, IELTS або CAE. Усі викладачі центру мають такі сертифікати, і в них – тільки високі бали.

Консультації по підбору програми навчання і запис на пробні уроки, тестування за тел. +380683836262 (понеділок-п’ятниця 10.00-19.30) або telegram.

Курси англійської мови

Програми, які пропонує ТОВ «Тауер Груп» – це набагато більше, ніж «розмовна англійська». Ми підходимо до питання навчання студентів максимально професійно та якісно.

Впровадження нових граматичних конструкцій, дискусії та пояснення лексичних одиниць проходять англійською, щоб з першого заняття кожен учень міг засвоїти усне мовлення в повній мірі.

Таким чином, розвиваються не тільки навички письма і говоріння англійською, а й мислення.

У групах не більше 6 чоловік. Це дозволяє викладачеві викладати матеріал у комфортних умовах для учнів і приділяти кожному час. У всіх учнів є можливість задати питання, можна проводити дискусії і тематичні заняття.

Менеджер із радістю проконсультує Вас і запише на безкоштовне тестування та підбір навчальної програми за тел. + 380683836262 або пишіть у telegram.