Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

TOEFL iBT

TOEFL iBT 📃 – Test of English as a Foreign Language, internet-based test. Являє собою стандартизований тест, який визначає обсяг навичок з англійської мови у неносіїв.

Тест є необхідним для тих осіб, які планують навчатись в університетах англомовних країн. Наприклад, Канаді, Великій Британії, США, Австралії і Новій Зеландії. Або для отримання освіти у неангломовних країнах, але на англомовній програмі (Польща, Німеччина, Нідерланди, Чехія та інші країни).  Щороку цей іспит складають більше 2 мільйонів людей, що свідчить про його популярність серед аплікантів.

Загалом більше 11500 університетів та інших організацій примають результати цього іспиту. 

Також TOEFL сертифікат приймають організації-роботодавці майже усіх країн світу. Тест TOEFL підходить для міграційних цілей – наприклад, для професійної імміграції до Австралії.

TOEFL iBT, як і IELTS, вимірює володіння 4 академічними навичками англійської мови: читанням, аудіюванням, усним мовленням та письмом. Саме ці навички фактично використовуються під час навчання/роботи. 

Таким чином, результати TOEFL є оптимальним відображенням здібностей. Вони демонструють, що ви маєте усі необхідні навички для зарахування у вищий навчальний заклад. Або ж для оцінки володіння англійською мовою для імміграційних цілей.

Вартість TOEFL iBT та реєстрація на іспит

Вартість іспиту: USD 185-190 (залежить від країни, у якій проводиться тест). Варто враховувати, що є звичайна реєстрація (не пізніше 7 днів до дати іспиту) та пізня реєстрація (додатково сплачується USD 40). 

Для реєстрації на іспит буде необхідно створити профіль  на офіційному сайті-провайдері іспиту. Завдяки цьому профілю, який по суті є особистим кабінетом користувача, ви зможете також подивитись результати свого іспиту.

Тривалість тесту: 3 години

Неофіційні результати можна подивитись одразу після проходження тесту (тільки для комп. версії).

Офіційні результати: 6 днів для комп’ютерної версії та 11-13 днів для паперової версії.

Сертифікат є дійсним 2 роки.  

Версії тесту:

Існує три версії тесту, але зараз найбільш актуальною є TOEFL iBT Home Edition.

  • Тест TOEFL iBT (класична версія): на комп’ютері в тестовому центрі. Нині підчас воєнного стану в Україні не проводиться. Тест центри в інших країнах, у яких проводять TOEFL, доступні за посиланням.
  • TOEFL iBT Home Edition: проводиться на комп’ютері вдома. Важливий момент: ваше обладнання має відповідати певним вимогам – це обов’язково потрібно перевірити перед записом на тест.
  • TOEFL iBT Paper Edition. Складається з 2 частин: читання, аудіювання та письмо на папері в тестовому центрі та усна – на комп’ютері вдома. Ця версія зараз доступна лише в кількох країнах, в Україні не проводиться.

Радимо ознайомитись з інформацією «Чого очікувати в день іспиту». Це важливо, щоб розуміти правила, яких ви повинні дотримуватися, і про посилені процедури безпеки. Ви також можете зв’язатися з обраним тестовим центром, щоб отримати більш детальну інформацію

TOEFL iBT Home Edition

Версія Home Edition — це такий самий іспит TOEFL iBT, який зазвичай проводиться у тестовому центрі. Ця версія доступна для здачі з дому під контролем онлайн-спостерігача. Результатам TOEFL iBT Home Edition довіряють і приймають університети усього світу.

Завдання тесту

СекціяЛіміт часуКількість завданьСкладові завдання
Reading 54–72 хвилин30–40 запитаньПрочитати тексти та відповісти на запитання
Listening41-57  хвилин28–39 запитаньНадати відповіді на запитання після прослуховування коротких лекцій або дискусій
Перерва10 хвилин
Speaking17 хвилин4 завданняРозповідь на задану тему та обговорення матеріалу, який вже прочитали та прослухали
Writing50 хвилин2 завданняЧитання короткого тексту, прослуховування запису та відповідь на поставлене питання

Безкоштовні пробні тести – для розуміння складових та типів завдань.

Результати та рівень

До вашої уваги результати IELTS і TOEFL у порівнянні зі стандартною шкалою CEFR.

Найчастіше у вимогах вступу до навчальних закладів та для подання документів на імміграцію або робочу візу вказують декілька іспитів, результати з яких готові розглядати, а також бали з кожного тесту, які має продемонструвати аплікант.

Важливо: усі тести TOEFL обробляються централізованою мережею оцінювання, щоб забезпечити незалежність, справедливість та якість, а також окреслити повну та точну картину ваших здібностей.

CEFR
level
A2
(Elementary)
B1
(Pre-intermediate,
Intermediate)
B2
(Upper-intermediate)
C1
(Advanced)
C2
(Proficiency)
IELTS3.0
3.5
4.0
4.5
5.0
5.5
6.0
6.5
7.0
7.5
8.0
8.5
9.0
TOEFL
(IBT)
n/a42-71 – Total
9-16 Listening
4-17 Reading
16-19 Speaking
13-16 Writing
72-94 – Total
17-21 Listening
18-23 Reading
20-24 Speaking
17-23 Writing
95-113 – Total
22-27 Listening
24-28 Reading
25-27 Speaking
24-28 Writing
114-120 Total
Listening 28-30
Reading 29-30
Writing 29-30
Speaking 28-30

Підготовка до TOEFL iBT

Якщо ви плануєте складати іспит TOEFL ibt Home Edition or TOEFL iBT у тестовому центрі, і потребуєте допомоги у підготовці до тесту, ми із задоволенням допоможемо: маємо груповий (4-6 осіб) та індивідуальний курс TOEFL Preparation. Більше інформації про курс за посиланням.

Попередньо ми проводимо обов’язкове діагностичне тестування (усна та письмова секція, дистанційно).

Викладачі – сертифіковані фахівці, які складали міжнародні іспити (IELTS, TOEFL, CPE, CAE), та мають міжнародні дипломи з викладання англійської (CELTA, DELTA).

Для отримання консультації, запису на тест/курс просимо звертатись у Telegram за номером +380683836262 або за допомогою форми нижче.