Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Оцінка імміграційних можливостей

Консультації для отримання оцінки шансів на імміграцію

Онлайн консультація імміграційного агента з австралійського офісу, який є ліцензованим імміграційним агентом (MARN 2117291, Австралія), має вищу освіту з австралійського імміграційного права (Graduate Diploma in Australian Migration Law and Practice, університету University of Western Sydney — входить до 2% кращих університетів світу):

  • 30 хвилин – 95 AUD
  • 60 хвилин – 190 AUD

Оцінка імміграційних можливостей: перелік документів

Якщо ви бажаєте, аби ми оцінили вашу можливість імміграції до Австралії, нам знадобиться певний перелік документів, за результатами розгляду яких ми запропонуємо вам можливі варіанти імміграції. Зазвичай, шанс потрапити до імміграційного списку за програмою набору висококваліфікованих кадрів є у багатьох.

Один з найважливіших критеріїв – знання англійської мови та наявність сертифікату IELTS (або TOEFL iBT, PTE A) з оцінкою, не нижчою, ніж 6.0 балів з кожної з навичок, що перевіряються у ході складання тесту: сприйняття мови на слух, читання, говоріння та письмо.

Далі важливо зрозуміти, за якою з професій, що перелічені у списках на імміграцію, ви маєте змогу отримати позитивну кваліфікаційну оцінку (підтвердження для уряду Австралії, що ви вже виконували подібну роботу та можете виконувати її у майбутньому). Багато людей відмовляються від своїх планів іммігрувати до Австралії за тієї підстави, що не знаходять себе в основному (загальному австралійському) списку професій. Не варто впадати у відчай, адже, окрім основного (загальнодержавного) списку існують ще списки окремих штатів. Особливою популярністю користуються списки штату Вікторія (Мельбурн), Австралійської столичної території (Канберра), Південної Австралії (Аделаїда).

Для того, щоб ми провели первісну оцінку ваших шансів на отримання ПМП-візи зеленого континенту, нам знадобляться скановані копії наступних документів:

  1. Дата народження кожного дорослого члена родини. Просимо віднестися з розумінням до того факту, що ми вважаємо за можливе розглядати документи на кваліфіковану імміграцію тільки у тому разі, коли вік одного з подружжя, потенційного заявника, становить не більше 44 років. Особи, старші за зазначений вік, отримують візи за програмою кваліфікованої імміграції дуже рідко, проте, у певних випадках можуть отримати студентську візу або візу інвестора.
  2. Резюме кожного дорослого члена родини (у резюме мають бути чітко зазначені строки роботи у форматі: ДД/ММ/РР). При цьому можна зазначати як досвід роботи, що занесений до трудової книжки, так і такий, що туди не занесений.
  3. Копії сертифікатів IELTS (or PTE Academic) кожного дорослого члену родини (якщо вже складали іспит) або результати нашого внутрішнього тестування (записатися на нього можна у telegram за номером +380683836262, e-mail test@tower.ua).
  4. Копії УСІХ документів про вищу освіту кожного члену родини, додатків до них. Документи про вищу освіту треба сканувати наступним чином:
  • Перший скан — диплом бакалавра з обох сторін.
  • Другий скан – додаток до диплому бакалавра з лицьового боку.
  • Третій скан — додаток до диплому бакалавра зі зворотного боку

За таким же принципом скануються дипломи спеціаліста, магістра тощо. Диплом молодшого спеціаліста, диплом про професійно-технічну освіту теж може мати значення. Тому, направляйте нам усі документи, які у вас є.

Згадану інформацію просимо направляти на наш e-mail test@tower.ua, зазначивши при цьому номер телефону та бажану адресу електронної пошти для зв’язку з вами.

Оцінка імміграційних можливостей: Якщо ви підходите

Якщо ми побачимо, що для вас переїзд до Австралії за програмою кваліфікованої імміграції є можливим, спеціалісти центру зв’яжуться з вами протягом 5-7 робочих днів з моменту отримання усіх вищезазначених документів. 

Якщо ж ми дійдемо до висновку, що не бачимо доцільності вести вашу справу, ми повідомимо про це у той же термін та пояснимо причини, що зумовили таке рішення. За можливістю ми запропонуємо вам альтернативні варіанти імміграції. Ми беремо на себе зобов’язання розглянути вашу справу професійно та приступити до надання вам допомоги тільки у тому випадку, коли будемо впевнені, що у вас є добрі перспективи для імміграції.

Залишились питання? Для отримання детальної інформації щодо програм імміграції залиште запит.

Замовити консультацію