Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Для роботи за кордоном

Курс “Англійська для роботи за кордоном” підходить тим, хто:

  • вже отримав робочу/студентську візу, візу тимчасового чи постійного резидента у англомовній країні, і кого очікує період адаптації, пошуку житла, роботи, відвідування соціальних служб, пошук можливостей для підприємницької діяльності, подальшої імміграції (для власників тимчасових віз) тощо;
  • тільки шукає роботу за кордоном, проте, ще не має візи.

Реальні ситуації, реальна мова, реальні результати.

Сучасний та глобальний зміст.


Ми пропонуємо відмінний, насичений великою кількістю лексичних одиниць підхід, що будується навколо словосполучень, а не окремих слів, та демонструє студентам, як саме працює лексика. У той же час, відповідна програма з граматики демонструє приклади та завдання, метою яких є навчити людей коректно говорити та писати.

За допомогою різноманітних тем для розмов та дискусій, а також практичних вправ студенти вивчають реальну англійську, що потрібна для спілкування за межами навчальної аудиторії.

Курс складається з різних тематичних блоків, таких, як Розваги, Подорожі, Житло, Кар’єра, Соціалізація, Їжа та багатьох інших.

англійська для роботи за кордоном

Окрім нової лексики, вивчення кожної теми включає у себе відпрацювання граматики, читання, аудіювання та перегляд відео. Цікаво, що у кожному типі завдань зустрічається та сама нова лексика за темою, і саме це дозволяє не тільки постійно її відпрацьовувати, але й швидко запам’ятовувати.

Головний наголос робиться на практиці розмовної мови та правильній вимові. До кожної теми ми включаємо мовні завдання, що пов’язані із реальними щоденними життєвими ситуаціями. Крім того, усі аудіо- та відеоматеріали є автентичними, а не адаптованими для навчальних цілей. Все це дозволяє не тільки навчитися розуміти швидку та природню розмову, але й говорити як справжній носій мови – впевнено та без помилок.

Більш того, цей курс передбачає і письмову практику. Наприклад, написання листів та імейлів різних типів, створення презентацій, резюме та багато інших завдань.

Заняття проводяться виключно англійською.

Тривалість курсу “Англійська для роботи”: 8 тижнів (16 занять, 24 години) в індивідуальному форматі.

Рівень: Upper-Intermediate — Advanced

Детальна інформація щодо програми, а також запис на попереднє тестування у месенджерах telegram/viber/whatsapp за номером +380683836262 або запит на сайті.