Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Курси англійської онлайн

Курси англійської онлайн нині представлені різноманітними школами, проте, далеко не всі з них дають повноцінний рівень знань та можливостей для вдосконалення мовних навичок. Програми, що на сьогодні пропонує мовний центр TOWER, — це набагато більше, ніж «розмовна англійська». Мовний центр підходить до питання навчання студентів максимально професійно та якісно.

Пропонуємо як класичні курси англійської онлайн, так і English for Business, Presentation Skills, підготовку до міжнародних іспитів (IELTS, PTE Academic, CCL, TOEFL iBT, CAE, FCE, etc.)

Курси англійської онлайн: думайте англійською!

Мовний центр TOWER веде навчання англійською, аби з першого заняття кожен наш учень у повному обсязі міг оволодіти навичками усного мовлення. Всі граматичні поняття, дискусії та пояснення лексичних одиниць робляться та проводяться англійською.

«Перекладні» методики (коли навчання у групах проводиться рідною мовою) тільки ускладнюють засвоєння нового матеріалу. У разі їх застосування учні кожного разу думають рідною мовою, і, відтак, спілкування англійською відходить на другий план. Інноваційний центр TOWER розвиває у своїх учнів не тільки навички письма та говоріння англійською, але й вчить думати цією мовою.

Сертифікат та диплом – не одне й те ж саме

Можна мати безліч дипломів, проте, не бути при цьому справжнім професійним викладачем. Філософія центру полягає у наступному: якщо ви самі не володієте англійською досконало, ви не можете бути нашим викладачем. Мовна практика у найкращих школах, досвід спілкування з носіями мови – ось те, чим можуть похвалитися гуру англійської у центрі.

Школа TOWER притримується думки, що підтвердити кваліфікацію можна у разі проходження незалежного тестування за міжнародними системами оцінювання TOEFL iBT, IELTS або CAE. Усі викладачі центру мають такі сертифікати, і в цих сертифікатах – тільки високі оцінки.

«ДИНОЗАВРАМ» ВХІД ЗАБОРОНЕНО!

Цей вислів стосується викладачів, які, діставши свої припалі пилом дипломи, поспішають знайти роботу в центрах вивчення англійської мови. В центрі TOWER немає кандидатів наук, які полюбляють вживати занадто «мудровані» терміни. Також у нас не працюють, як викладачі закладів вищої освіти, які читають нудні лекції, так і шкільні вчителі, що поверхово володіють матеріалом.

Якщо ви бажаєте стати учнем справжнього професіонала, який вільно володіє англійською мовою, легко та зрозуміло викладає матеріал, ви – на правильному шляху, що приведе вас до TOWER!

Групові заняття: як проводяться та яку відмінність мають

Коли багато з нас згадують заняття у закладах вищої освіти, на пам’ять приходить лише одна картинка: юрби студентів та одинокий викладач, що сховався десь за трибуною. Його не видно та не чутно, після лекції студент залишається сам на сам із підручником. В центрі TOWER ви не будете свідком архаїчних занять, адже, головна місія наших викладачів – навчити, а не відпрацювати потрібні години та отримати гроші.

У групах – не більше 6 осіб. Це дозволяє вчителю викладати матеріал у комфортних для студентів умовах та приділяти увагу та час кожному. Всі учні мають можливість поставити запитання, що їх цікавлять, можна проводити дискусії та тематичні заняття.

Курси англійської онлайн: Навчання у зручний час

Жорсткий розклад може бути справжньою мукою для слухача мовного центру: потрібно відпрошуватися з роботи чи навчання, завжди відчувати брак часу та нервувати з цих причин. З TOWER не потрібно підлаштовуватися під графік центру, адже тут завжди готові запропонувати максимально зручний для вас розклад.

Бажаєте займатися зранку – можна піти у групу на 8 годину, а якщо зручно ввечері – записуйтесь на заняття, що розпочинаються о 19.00 або 20.00. Навчання у вихідні підійде для тих, у кого занадто «щільний» робочий графік.

Місце має значення

Мовна школа TOWER цінує час своїх учнів. Офіси знаходяться у центрі – до них легко дістатися, не витративши на це зайвого часу. Комфортні умови всередині самих офісних центрів дозволяють налаштуватися на продуктивну роботу та максимально «поглинати» нові знання.

Увага: наразі усі курси нашого центру проходять у режимі онлайн, індивідуальні заняття або у невеликих групах (4-6 осіб). У навчальних класах побачимось після перемоги 💙💛.

Курси англійської онлайн: Ціна відповідає високому рівню якості

TOWER – не той центр вивчення англійської мови, який акцентує увагу на низькій ціні своїх послуг. Навчання із професійним викладачем у комфортних умовах коштує дорого, однак, витрачені кошти повернуться до вас з лихвою.

Для вас ми пропонуємо різноманітні програми вивчення мови за конкурентними цінами. Ви отримаєте необхідні знання для роботи та проживання в англомовній країні. Не платіть двічі, а оберіть надійного помічника у вивченні іноземної мови на високому рівні!