Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Курси англійської онлайн

Курси англійської онлайн нині представлені різноманітними школами, проте, далеко не всі з них дають повноцінний рівень знань та можливостей для вдосконалення мовних навичок. Програми, що на сьогодні пропонує мовний центр TOWER, — це набагато більше, ніж «розмовна англійська». Мовний центр підходить до питання навчання студентів максимально професійно та якісно.

Пропонуємо як класичні курси англійської онлайн, так і English for Business, Presentation Skills, підготовку до міжнародних іспитів (IELTS, PTE Academic, CCL, TOEFL iBT, CAE, FCE, etc.)

Курси англійської онлайн: думайте англійською!

Мовний центр TOWER веде навчання англійською, аби з першого заняття кожен наш учень у повному обсязі міг оволодіти навичками усного мовлення. Всі граматичні поняття, дискусії та пояснення лексичних одиниць робляться та проводяться англійською.

«Перекладні» методики (коли навчання у групах проводиться рідною мовою) тільки ускладнюють засвоєння нового матеріалу. У разі їх застосування учні кожного разу думають рідною мовою, і, відтак, спілкування англійською відходить на другий план.

Інноваційний центр TOWER розвиває у своїх учнів не тільки навички письма та говоріння англійською, але й вчить думати цією мовою.


Сертифікат та диплом – не одне й те ж саме

Можна мати безліч дипломів, проте, не бути при цьому справжнім професійним викладачем. Філософія центру полягає у наступному: якщо ви самі не володієте англійською досконало, ви не можете бути нашим викладачем. Мовна практика у найкращих школах, досвід спілкування з носіями мови – ось те, чим можуть похвалитися гуру англійської у центрі.

Школа TOWER притримується думки, що підтвердити кваліфікацію можна у разі проходження незалежного тестування за міжнародними системами оцінювання TOEFL iBT, IELTS або CAE.

Усі викладачі центру мають такі сертифікати, і у цих сертифікатах – тільки високі оцінки.


«ДИНОЗАВРАМ» ВХІД ЗАБОРОНЕНО!

Цей вислів стосується викладачів, які, діставши свої припалі пилом дипломи, поспішають знайти роботу в центрах вивчення англійської мови. У центрі TOWER немає кандидатів наук, які полюбляють вживати занадто «мудровані» терміни.

Також у нас не працюють, як викладачі закладів вищої освіти, які читають нудні лекції, так і шкільні вчителі, що поверхово володіють матеріалом.

Якщо ви бажаєте стати учнем справжнього професіонала, який вільно володіє англійською мовою, легко та зрозуміло викладає матеріал, ви – на правильному шляху, що приведе вас до TOWER!


Групові заняття: як проводяться та яку відмінність мають

Коли багато з нас згадують заняття у закладах вищої освіти, на пам’ять приходить лише одна картинка: юрби студентів та одинокий викладач, що сховався десь за трибуною. Його не видно та не чутно, після лекції студент залишається сам на сам із підручником.

У центрі TOWER ви не будете свідком архаїчних занять, адже, головна місія наших викладачів – навчити, а не відпрацювати потрібні години та отримати гроші.

У групах – не більше 6 осіб. Це дозволяє вчителю викладати матеріал у комфортних для студентів умовах та приділяти увагу та час кожному. Всі учні мають можливість поставити запитання, що їх цікавлять, можна проводити дискусії та тематичні заняття.


Курси англійської онлайн: навчання у зручний час

Жорсткий розклад може бути справжньою мукою для слухача мовного центру: потрібно відпрошуватися з роботи чи навчання, завжди відчувати брак часу та нервувати з цих причин.

З TOWER не потрібно підлаштовуватися під графік центру, адже тут завжди готові запропонувати максимально зручний для вас розклад.

Бажаєте займатися зранку – можна піти у групу на 8 годину, а якщо зручно ввечері – записуйтесь на заняття, що розпочинаються о 19.00 або 20.00. Навчання у вихідні підійде для тих, у кого занадто «щільний» робочий графік.


Місце має значення

Мовна школа TOWER цінує час своїх учнів. Офіси знаходяться у центрі – до них легко дістатися, не витративши на це зайвого часу. Комфортні умови всередині самих офісних центрів дозволяють налаштуватися на продуктивну роботу та максимально «поглинати» нові знання.

Наразі усі курси нашого центру проходять у режимі онлайн, індивідуальні заняття або у невеликих групах (4-6 осіб). У навчальних класах побачимось після перемоги 💙💛.


Курси англійської онлайн: ціна відповідає високому рівню якості

TOWER – не той центр вивчення англійської мови, який акцентує увагу на низькій ціні своїх послуг. Навчання із професійним викладачем у комфортних умовах коштує дорого, однак, витрачені кошти повернуться до вас з лихвою.

Для вас ми пропонуємо різноманітні програми вивчення мови за конкурентними цінами. Ви отримаєте необхідні знання для роботи та проживання в англомовній країні. Не платіть двічі, а оберіть надійного помічника у вивченні іноземної мови на високому рівні!

Залишились питання?

Залишіть заявку, наш фахівець докладно все розкаже!