Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Академічна англійська

Академічна англійська (English for Academic Purposes) – це інноваційний курс, створений для досягнення успіху в академічній англійській мові завдяки сучасному текстовому змісту, фото- та відеоматеріалам. Якщо у майбутньому ви плануєте навчатися за кордоном та складати IELTS Academic, тоді цей курс підходить вам якнайкраще!

Особливості курсу:

  • змістовне та автентичне наповнення заохочує допитливість та залучення слухачів;
  • навички академічного письма вдосконалюються шляхом ознайомлення зі зразками академічних текстів різних типів, аналізу їх структури, вивчення релевантної лексики та граматики, написання завдань та їх перевірки, а також розвитку технік самооцінювання;
  • комунікативні навички формуються та відпрацьовуються за допомогою реалістичних контекстів, призначених для моделювання академічного середовища;
  • презентаційні навички (підготовка, організація та методи подання інформації) напрацьовуються та практикуються під час вивчення кожної теми. Усі презентації супроводжуються подальшим обговоренням, що тренує учнів взаємодіяти у різних академічних умовах і вчить бути активними слухачами лекцій та учасниками бесід;
  • розвиток критичного мислення під час вивчення усіх тем дозволяє учням бути гнучкими, креативними, а тому більш успішними в академічному середовищі.

Програма курсу “Академічна англійська” передбачає: 

  • розширення словникового запасу, вивчення академічної лексики;
  • вивчення граматики для академічного письма;
  • завдання інтерпретації текстів та аналітичні завдання;
  • розвиток критичного мислення, що базується на таксономії Блума (розвиток навичок мислення від нижчого до вищого рівня)

Як наслідок, у студента з добре розвиненими академічними навичками та критичним мисленням підвищується ефективність сприйняття інформації та зацікавленість як до матеріалу, що вивчається, так і до самого процесу навчання. Студент вчиться відповідально ставитися до власної освіти та співпрацювати з іншими. Це сприяє підвищенню якості освіти учнів, а також бажанню та вмінню навчатися протягом всього життя. І все це англійською мовою! Зазначені навички є вкрай необхідними під час навчання в англомовному середовищі за кордоном.

Як проходить навчання?

Заняття проводяться виключно англійською мовою.

Підручник: Unlock (Cambridge Discovery Education)

Зазвичай письмові завдання викликають найбільше труднощів у студентів, саме тому розділи Reading & Writing Skills в Unlock ретельно розподілені таким чином, щоб учні проходили процес опанування Writing крок за кроком.

UNLOCK YOUR KNOWLEDGE Заохочує до обговорення теми розділу, надихаючи цікавими запитаннями та вражаючими візуальними ефектами.
WATCH AND LISTENМістить захоплююче та мотивуюче відео Discovery Education™, яке викликає інтерес до теми.
READING 1Відпрацювання навичок читання, необхідних для розуміння академічних текстів, а також словниковий запас, необхідний для розуміння самого тексту.
READING 2Представляє другий текст, який пропонує інший кут зору на тему в іншому жанрі. Це типовий текст для письмового завдання.
LANGUAGE DEVELOPMENTМожливість попрактикувати словниковий запас і граматику з читання під час підготовки до письмового завдання.
CRITICAL THINKINGМістить мозковий штурм, оцінювальні та аналітичні завдання як підготовку до письмового завдання.
GRAMMAR FOR WRITINGОзнайомлення та відпрацювання граматичних структур та особливостей, необхідних для письмового завдання.
ACADEMIC WRITING SKILLSПрактика всіх навичок письма, необхідних для письмового завдання.
WRITING TASKВикористання навичок та лексики, здобутих під час роботи з розділом (Unit), для формування та редагування письмового завдання. Вимагає від студентів написання тексту в академічній формі (Academic Writing). Чеклісти допомагають учням редагувати свою роботу.
OBJECTIVES REVIEWДозволяє учням оцінити, наскільки добре вони засвоїли навички, розглянуті в розділі.
WORDLISTМістить ключову лексику з розділу

WRITING TASK – це основна мета роботи з розділом, яка дає учням можливість використовувати весь лексичний запас та навички, які вони набули під час роботи з розділом.

Вартість курсу “Академічна англійська”:

Рівні: Pre-Intermediate – Upper-Intermediate

Один рівень: 20 занять по 1,5 години (10 тижнів); два заняття на тиждень по 1,5 години.

Детальна інформація про програми, а також запис на попереднє тестування за допомогою будь-якого месенджеру +380683836262 (Viber/Telegram/WhatsApp) у робочі години: понеділок-п’ятниця 09.00-19.00 за Києвом.