Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Академічна англійська

“Академічна англійська” – цей інноваційний курс створено для досягнення успіху в академічній англійській, завдяки сучасному текстовому змісту, фото- та відеоматеріалам. Якщо у майбутньому ви плануєте навчатися за кордоном та складати IELTS Academic, тоді цей курс підходить вам якнайкраще!

Особливості курсу “Академічна англійська”:

  • Значущий та автентичний зміст від National Geographic стимулює допитливість та задіяність слухачів.
  • Чіткий шлях від офіційних презентацій до взаємодії між студентами допомагає учням ставати активними слухачами на лекціях та учасниками бесід.
  • Комунікативні навички формуються та відпрацьовуються за допомогою реалістичних контекстів, призначених для моделювання академічного середовища.
  • Презентаційні навички, що включають в себе організацію, підготовку та методи подання інформації, напрацьовуються та практикуються під час вивчення кожної теми, що підвищує здатність учнів взаємодіяти у різних академічних умовах.
  • Створення умов для розвитку критичного мислення під час вивчення усіх тем дозволяє учням бути успішними в академічному середовищі.

Проходити курс “Академічна англійська” можна у двох різних варіантах:

1. Аудіювання, говоріння та критичне мислення.

Кожна тема включає в себе: вивчення та використання нової лексики, відпрацювання граматики, аудіювання, перегляд освітніх відео, а також безліч гострих питань для дискусій та презентацій, як групових, так і індивідуальних.

2. Читання, письмо та критичне мислення.

Кожна тема включає: вивчення та використання нової лексики, відпрацювання граматики, читання, написання творів та опис графіків/діаграм, а також практику усного спілкування.

Як наслідок, у особи з добре розвиненими академічними навичками та критичним мисленням підвищується ефективність сприйняття інформації та зацікавленість, як до матеріалу, що вивчається, так і до самого процесу навчання. Студент вчиться відповідально ставитися до власної освіти та співпрацювати з іншими. Це призводить до підвищення якості освіти учнів, а також до бажання та вміння стати тією особою, яка навчається протягом всього життя. І все це англійською мовою! Зазначені навички є вкрай необхідними під час навчання в англомовному середовищі за кордоном.

Заняття проводяться виключно англійською мовою.

Рівні: Pre-Intermediate – Upper-Intermediate

Один рівень: 8 тижнів в одному форматі або 16 тижнів у обох форматах, три заняття на тиждень по 1,5 години.

Вартість семестру – 5 350 грн. або 9 630 грн. при оплаті всього курсу.

Детальна інформація про програми, а також запис на попереднє тестування за тел. +380683836262 (понеділок-п’ятниця 09.00-19.00).