Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Імміграція

Імміграція до Канади, Австралії, Нової Зеландії

Імміграція до Австралії, Канади та Нової Зеландії – це те, чим наші експерти займаються вже доволі тривалий час. Розуміючи, що прийняття такого доленосного для усієї родини рішення є вкрай важливим для наших клієнтів, ми намагаємося надавати якісну консультаційну допомогу з питань імміграції до Австралії, Канади та Нової Зеландії, яка включає у себе: підбір варіантів, що є оптимальними за строками та витратами, переклад та подання документів, отримання у найкоротші терміни рішення імміграційного органу.

Швидка оцінка шансів. Заповнену анкету просимо надіслати на test@tower.ua.

Імміграція до Австралії

Імміграція до Австралії стає все більш популярною через великий перелік професій, на які можливо працевлаштування іммігрантів, доброзичливого ставлення влади та місцевого населення до новоприбулих. За часом увесь імміграційний процес триватиме не більше одного року. Трапляються й випадки, коли наші замовники отримують permanent residence (право постійного проживання) у цій фантастичній країні вже через 7-8 місяців після початку співробітництва з нами. Іммігрувати до Австралії можливо не тільки за незалежною категорією, але й шляхом виїзду для отримання вищої освіти, хоча такий варіант багатьом здається неприйнятним через те, що вартість навчання для іноземних студентів в Австралії є однією з найвищих у світі.

Імміграція до Нової Зеландії

Іммігрувати до Нової Зеландії можливо як через незалежну категорію, вимогою до якої є набір необхідної кількості балів, так і через навчання. На відміну від першого, другий варіант, зазвичай, є більш надійним та швидким: студентську візу не потрібно очікувати так довго, як імміграційну. Амбасада Нової Зеландії у Москві приймає рішення з приводу студентських віз протягом двох тижнів. Вартість навчання у коледжах Нової Зеландії становить близько 22 000 новозеландських доларів за півторарічну дипломну програму. Після закінчення навчання студент має право отримати дозвіл на роботу на один рік і, як наслідок, емігрувати до Нової Зеландії за допомогою роботодавця.

Імміграція до Канади

Імміграція до Канади надає великі можливості. Повний перелік професій можна побачити на офіційному сайті Департаменту імміграції та громадянства Канади, посилання на який для вашої зручності ми надаємо тут.

Також існує можливість іммігрувати до Канади, завдяки учбовій програмі, вартість якої у престижному коледжі становить приблизно 16.000 доларів на рік. Дипломні програми для осіб, що закінчили школу, розраховані на 2 або 3 роки. А ті, хто вже має вищу освіту, можуть усього за рік навчання в Канаді отримати Postgraduate Certificate.

Якщо ви – підприємець, ми можемо запропонувати велику кількість програм бізнес-імміграції. Ці програми розроблені для тих осіб, що володіють фінансовими ресурсами, мають значний досвід у сфері підприємництва та готові інвестувати частину своїх зароблених коштів в економіку тієї країни, куди вони бажають переїхати.

У США для початку діяльності знадобиться капітал у розмірі не меншому, ніж 50-100 тисяч доларів. І це – найнижчий «поріг вступу» серед усіх англомовних країн. Пояснюється це тим, що США не зацікавлені у кваліфікованій/незалежній (за певним фахом) імміграції. Разом з тим «бізнесові таланти» ця країна залучає з великим задоволенням. 

У Канаді підприємця, який має намір іммігрувати, готові прийняти у разі внесення інвестицій у сумі не менш, ніж 200 тисяч доларів, а в деяких штатах – від 400 тисяч доларів. 

Найбільш дорогою є Австралія. Тут інвестор має вкласти в бізнес чи цінні папери, що випускаються урядом або окремим штатом, не менш, ніж 1.5 мільйони доларів, при цьому загальні статки заявника повинні складати мінімум 2.25 мільйони доларів.

Канада
Австралія
США
Нова Зеландія

Первісні консультації про програми незалежної та освітньої імміграції ми надаємо безкоштовно. Для їх отримання радимо вам звертатися до нас у telegram за номером +380989205482 або на пошту test@tower.ua.

Мрієте жити та працювати в англомовній країні? Необхідно підготуватись та скласти IELTS? Ми допоможемо! Ефективна підготовка до IELTS під керівництвом професійних викладачів. Опрацювання всіх частин іспиту. Можливий індивідуальний та груповий формат навчання (рівні від B1 до C2). Онлайн. Пробний тест наприкінці курсу!

Докладніше