Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Австралія як і раніше відкрита для іммігрантів

Незважаючи на суворі обмеження, накладені в зв’язку з пандемією COVID-19, Австралія як і раніше відкрита для приїзду/імміграції певних категорій осіб.

Серед цих осіб в першу чергу згадуються громадяни Австралії, а також їх безпосередні члени родини, такі як офіційні або де-факто подружжя, залежні діти і законні опікуни.

Кордони відкриті для власників постійних віз (190-й, 189-й) і їх безпосередніх членів сім’ї, таких як офіційні або де-факто подружжя, залежні діти і законні опікуни.

Деяким власникам тимчасової 491-й візи також доступна можливість приїхати до Австралії. Для цього їх професія або навички повинні перебувати в сфері великого попиту. Зокрема, серед цих професій можна згадати:

  • медичні професії, які надають критичні або спеціалізовані медичні послуги, включаючи швидку допомогу, медичну евакуацію і доставку вкрай важливих предметів медичного призначення;
  • професії з критичними навичками для підтримки поставок товарів і надання послуг першої необхідності (наприклад, в медичних технологіях, критичній інфраструктурі, телекомунікаціях, машинобудуванні та гірничодобувній промисловості, логістиці ланцюжка поставок, сільськогосподарських технологіях, виробництві продуктів харчування і морській галузі);
  • професії, що надають послуги в сферах, критично важливих для відновлення економіки Австралії (таких як фінансові технології, великомасштабне виробництво, виробництво фільмів і телебачення), в яких відчувається дефіцит австралійських працівників.

Володарям 491-й візи інших професій необхідно очікувати подальшого повідомлення від Департаменту імміграції Австралії про відкриття кордонів. При цьому, навіть якщо термін в’їзду в Австралію, який вказано у Вашій візі закінчується, ви в подальшому все одно по ній зможете в’їхати.