Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Методика вивчення

Курси англійської в центрі «ТАУЕР» володіють найбільш важливими факторами успіху та популярності:

  • ефективною методикою
  • висококваліфікованим складом викладачів
  • розумною ціновою політикою
  • викладачі застосовують індивідуальний підхід до кожного студента та завжди йдуть назустріч вимогам і побажанням учнів.

Для навчання наших клієнтів ми обрали комунікативну методику, за якою працюють майже всі мовні школи Європи. Комунікативний метод розвиває всі мовні навички: від усного мовлення та аудіювання, до читання та письма. Граматика ж вивчається в процесі спілкування: студент спочатку опановує та запам’ятовує слова, вислови, мовні формули, а потім починає розбирати, що вони собою являють в плані граматики. Сенс полягає в тому, аби навчити студента говорити англійською не тільки вільно, але й правильно.

Ми допомагаємо студентам подолати мовний бар’єр, позбавитися страху говорити чужою мовою. На заняттях студентам надається можливість використовувати мову у реальних життєвих ситуаціях. Також ми приділяємо належну увагу письмовим навичкам, оскільки вони є невід’ємною частиною вивчення будь-якої мови.

На заняттях упродовж усіх етапів навчання активно використовуються рольові ігри та драматизація. Для цього розігруються повсякденні ситуації: знайомство, похід до кафе, поїздка на відпочинок, вибір маршруту подорожі, обговорення побачених фільмів та прочитаних книжок тощо. На заняттях студенти спілкуються в парах один з одним, у групах.

Ефективна методика та індивідуальний підхід до кожного з учнів надають вам можливість особисто переконатися в тому, що вивчення англійської може бути дуже цікавим заняттям. Наші програми відповідають освітнім вимогам і нормам Міністерства освіти та науки України та міжнародним стандартам, а також затверджені Київським міським педагогічним університетом ім. Б. Грінченка. Ці багаторівневі програми дозволяють вивчати англійську мову комплексно та результативно.

Незайвим буде додати, що у вивченні мови, як відомо, не буває див. Тому будь-яка методика повинна підкріплюватися, у першу чергу, регулярними заняттями, бажанням вивчити мову та вірою в успіх.