Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

ILAC, Vancouver

Місце: Ванкувер, Канада
Період: червень - серпень
Вік: 15–17 років
Проживання: приймаюча родина
Вартість: від CAD 1450

ILAC (International Language Academy of Canada)  - це провідна школа англійської мови в Канаді. Вже понад 15 років ILAC надає першокласне навчання для студентів з різними рівнями знань з 70 країн світу. Школа  має акредитацію різних асоціацій, а також має партнерські відносини з понад 50 університетами та коледжами Канади. Навчання в ILAC відбувається за керівництвом висококваліфікованих викладачів, які мають сертифікати TESOL. Школи ILAC розташовані в двох чудових містах Канади – Ванкувері та Торонто. ILAC у Ванкувері розташований у центрі міста поряд з набережною та горами, а також він оточений крамницями, ресторанами, кафе. Захоплюючий вид на гори та Тихий океан, чудові  пляжі, парки відпочинку – все це очікує на студентів за межами школи. Сучасна інфраструктура учбового центру включає: 70 добре облаштованих класів, комп’ютерну залу на 100 комп’ютерів, безкоштовний Wi-Fi, зони для відпочинку та спілкування студентів, великий проекційний екран для перегляду фільмів та відеоігор, внутрішній дворик та садок. На території ILAC розташований центр складання TOEFL та іспита Cambridge.

Канікулярні програми школи ILAC призначені для підлітків віком від 15 до 18 років, які мають на меті удосконалити свої знання англійської або почати навчання з нуля. Заняття проводяться у літній час. Навчальний заклад пропонує 17 рівнів вивчення англійської мови. Строк навчання на кожному з цих рівнів складає 4 тижні.

Студенти розміщуються на проживання у приймаючих канадських родинах. Всі відібрані для надання послуг з розміщення родини пройшли ретельну перевірку. Для проживання надаються одно- або двомісні кімнати з меблями. Користуватися ванною кімнатою, кухнею та вітальнею студенти можуть так само, як і власники житла. Дітям забезпечується повноцінне триразове харчування.

Проживаючи у канадській родині, учні більш швидко опановують навички розмовної мови, знайомляться з культурою та особливостями менталітету канадців.

У школі розроблено 4 навчальних програми, що орієнтовані на рівень підготовленості слухачів.

 1. Напівінтенсивний курс. Включає такі етапи навчання, як читання, письмо, розмовна англійська. Викладачі роблять акцент на правильності вимови, збагаченні словникового запасу та вдосконаленні навичок розмовного спілкування.
Заняття проходять з понеділка про п’ятницю, за виключенням середи. Інтенсивність навчання складає 20 годин на тиждень. Уроки проводяться з 13.50 до 17.50.
 1. Інтенсивний курс. Програма поєднує загальну англійську або підготовку до іспитів з п’ятьма додатковими уроками вузької спрямованості: англійська для бізнесу, початок власної справи, комунікації, лідерство, академічна англійська та письмо. Додаткові уроки проводяться по середам.
 2.  Академічний курс. Включає 25 уроків загальної англійської та 12 семінарів. В цілому, слухачі мають відвідати 37 занять.
 3. Пакетна програма. Платинова пакетна програма призначена для тих, хто бажає доповнити вивчення мови цікавим дозвіллям. Вона включає в себе:
 • 20 уроків на тиждень;
 • розважальну програму;
 • страхування;
 • учбові матеріали;
 • трансфер;
 • проживання та харчування.
Тривалість пакетної програми – від 2 до 4 тижнів.

Програма розваг та екскурсій у школі ILAC передбачена тільки у межах пакетної програми та включена до її вартості. Вона пропонує поїздки країною, участь у знакових заходах розважального та спортивного характеру. Це – додаткова можливість попрактикуватися у спілкуванні англійською мовою.

Навчальні програми

 
Програма Вартість на тиждень, канадських доларів (CAD)
Напівінтенсивний курс 250 CAD
Інтенсивний курс 300 CAD
Академічний курс 350 CAD
 

Проживання

Тип проживання Вартість на тиждень (CAD)
Приймаюча родина, одномісне розміщення, повний пансіон 260 CAD
Приймаюча родина, двомісне розміщення, повний пансіон 240 CAD
 

До складу вартості входять:

 • навчальна програма (20 уроків на тиждень);
 • навчальні матеріали.
 

Додатково сплачується вартість:

 • Медичного страхування– CAD 17,5 на тиждень;
 • кур’єрської доставки;
 • Проживання та харчування;
 • Збору за підбір варіанту проживання у родині– CAD 195;
 • реєстраційного збору – CAD 150;
 • трансферу в обидва кінці (в тому числі супроводження) – CAD 200;
 • складання та оформлення листа про надання опікунських послуг для неповнолітніх – CAD 100;
 • навчальних матеріалів – CAD 60;
 • послуг компанії Tower.