Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Державна допомога власникам тимчасових віз в штаті Вікторія під час пандемії

Підтримка в працевлаштуванні

Уряд Вікторії створив ініціативу «Робота в Вікторії», щоб допомогти претендентам знайти нові можливості. Якщо у вас є права на роботу в Австралії, ви можете зареєструватися. Для отримання додаткової інформації або для реєстрації відвідайте сторінку Working for Victoria.

Підтримка орендарів

В даний час діє мораторій на виселення на шість місяців з 29 березня 2020 роки для мешканців житлових і комерційних приміщень, що зазнають фінансових труднощів через вплив коронавірусу. Відвідайте Consumer Affairs Victoria для отримання додаткової інформації.

Уряд Вікторії також оголосив про надання субсидій на оренду житла для людей в штаті Вікторія, що зазнають труднощів з орендою через кризу з коронавірусом (COVID-19). Для отримання додаткової інформації відвідайте посилання HousingVic.

Підтримка іноземних студентів

Уряд Вікторії оголосив про створення Міжнародного фонду допомоги студентам в надзвичайних ситуаціях в розмірі 45 мільйонів доларів для іноземних студентів, які зазнають фінансових труднощів через коронавірус. Для отримання додаткової інформації або для реєстрації перейдіть за посиланням Study Melbourne.

Уряд країни вніс ряд змін в порядок оформлення студентських віз. Ці зміни включають в себе дозвіл іноземним студентам подавати ще одну заяву на отримання студентської візи безкоштовно, якщо вони не можуть завершити своє навчання протягом терміну дії своєї первісної візи через пандемію коронавірусу. Для отримання додаткової інформації див. Прес-реліз міністра.

Грошова допомога власникам тимчасових віз

Австралійський Червоний Хрест отримав від Уряду країни фінансування, спеціально призначене для підтримки людей, що знаходяться на тимчасових візах.

Підтримка мультикультурних і багатоконфесійна сімей

Уряд Вікторії оголосив про виділення 11,3 мільйонів доларів для підтримки багатоконфесійних і мультикультурних спільнот під час пандемії коронавірусу. У пакет входить наступна підтримка:

  • майже 5 мільйонів доларів для підтримки вразливих і тих, що піддаються ризику молодих людей і сімей, які відчувають фінансові труднощі, потребують предмети першої необхідності, такі як їжа і одяг;
  • 2,2 мільйона доларів для надання допомоги по базовим потребам тисячам нужденних в притулок;
  • 1,1 мільйона доларів на заходи з профілактики насильства в сім’ї;
  • 1 мільйон доларів на поліпшення комунікації в державних відомствах.

Послаблення робочого часу іноземних студентів, які працюють в сфері медицини та інвалідності

Уряд країни вніс зміни в умови роботи людей зі студентською візою, щоб сприяти активізації зусиль з охорони здоров’я на передовій. Щоб дізнатися більше про зміни, відвідайте веб-сайт Department of Home Affairs.

Підтримка державним житлом і підтримка бездомних людей

Уряд Вікторії виділяє 6 мільйонів доларів для організацій, які допомагають бездомним, щоб допомогти захистити людей, яким загрожує ризик залишитися без даху над головою через кризу з коронавірусом (COVID-19).

Готелі для героїв

Програма «Готелі для героїв» забезпечує безкоштовне проживання в готелях або апартаментах для працівників охорони здоров’я, служб невідкладної допомоги та інших закладів охорони здоров’я, яким необхідно самостійно ізолюватися через коронавирус і які не можуть безпечно зробити це вдома.

Підтримка бізнесу

Уряд Вікторії оголосив про пакет економічного виживання і створення робочих місць на 1,7 мільярда доларів, який включає в себе:

  • повне відшкодування податку на заробітну плату за 2019-20 фінансовий рік малим і середнім підприємствам з заробітною платою менше 3 мільйонів доларів
  •  ті ж підприємства також зможуть відкласти сплату будь-якого податку на заробітну плату протягом перших трьох місяців 2020/21 фінансового року до 1 січня 2021 року.
  • ініціатива «Робота в Вікторії» – об’єднання підприємств, яким потрібен персонал, з людьми, які шукають роботу
  • 500 мільйонів доларів Business Support Fund, щоб допомогти найбільш постраждалим секторам. Фінансування в розмірі 10 000 доларів для малого бізнесу буде виділено в рамках процесу гранту. Підприємства вже повинні наймати персонал, мати зарплату менше 650 000 доларів і оберт понад 75 000 доларів. Подача заявки онлайн.
  • Upskill My Business надає безкоштовні онлайн-курси, прямі трансляції і заходи за запитом, а також ряд бізнес-ресурсів, які допоможуть підприємцям відновитися
  • Програма «Підтримка у сфері туризму» пропонує фінансову підтримку туристичним операторам, які постраждали під час пандемії.

10 липня Уряд Вікторії оголосив «Пакет з виживання бізнесу», який включає 534 мільйони доларів для надання більшої підтримки підприємствам і працівникам. Новий пакет включає в себе додаткові гранти в розмірі 5000 доларів для відповідних критеріям підприємств, а також підтримку закладів, що працюють в нічний час і малого бізнесу, що працює в центральному бізнес районі Мельбурна.