Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Онлайн навчання в Канаді не вплине на отримання дозволу на роботу після закінчення курсу

З огляду на карантинні заходи на території Канади вересневий семестр для міжнародних студентів розпочнеться онлайн. Через такі обмеження уряд вирішив пом’якшити вимоги до отримання Post Graduation Work Permit (PGWPP). Раніше для його отримання онлайн навчання не зараховувалося.

На даний момент, якщо ви почнете онлайн навчання восени 2020 року, у вас не віднімуть з терміну PGWPP період з вересня до 31 грудня 2020 року.

На даний момент, якщо ви почнете онлайн навчання восени 2020 року, у вас не віднімуть з терміну PGWPP період з вересня до 31 грудня 2020 року.

Якщо ваш поточний курс переводиться в онлайн-формат тільки через COVID-19, ви як і раніше маєте право на PGWPP після закінчення навчального закладу.

Якщо у вас є дозвіл на навчання (Study Permit) або ви отримали дозвіл на навчання за програмою, що починається навесні, влітку або восени, але ви не можете приїхати в Канаду в даний час з-за обмежень на поїздки, ви все одно маєте право на PGWPP.

Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, ви можете почати заняття, перебуваючи за межами Канади, і завершите до 50% своєї програми за межами Канади, якщо ви не можете приїхати в Канаду раніше.

Джерело: https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/coronavirus-covid19/visitors-foreign-workers-students.html

Для консультації з навчання в Канаді звертайтеся до фахівців Tower Group за тел. (098) 920-54-82 або по e-mail: test@tower.ua