Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Австралія спрощує вимоги до отримання ПМП

19 вересня 2020 року набрав чинності новий законодавчий акт COVID-19 Concessions, спрямований на надання допомоги власникам тимчасових віз, які опинилися в невигідному становищі через наслідки пандемії, включаючи закриття кордонів, спад економічної активності, обмеження для бізнесу та інше.

Нове законодавство визначає пільговий період, який починається з 1 лютого 2020 року, а дату його закінчення уряд визначить додатково. Даний період поширюється на заявників на різні візи, в тому числі при переході з 489 на постійну 887 візу. Надаються пільги щодо вимог до місця проживання і роботи для власників 489 візи і тих, у кого термін візи закінчився під час пандемії:

  • якщо претендент під час пільгового періоду перебував поза межами Австралії, і з цієї причини до 2-х річного перебування йому не вистачає 6 місяців або менше, цей період зараховується при подачі на 887 візу;
  •  вимога працювати 1 рік скорочується до 9-ти місяців для тих заявників, у яких була віза 489 протягом пільгового періоду, і хто подався на 887 візу не пізніше, ніж через 3 місяці після закінчення пільгового періоду.

Офіційне джерело https://www.legislation.gov.au/Details/F2020L01181