Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Канберра та Новий Південний Уельс відкрили прийом заявок на номінацію від заявників, які проживають поза Австралією (offshore)

Після відкриття кордонів австралійські штати почали активно переглядати вимоги до прийому заявок і деякі з них вже анонсували відкриття прийому заявок від заявників, які проживають за межами Австралії.


Основні вимоги Канберри для подачі на номінацію на 491 візу:

  • англійська мова мінімум на рівні Competent (IELTS Spealing 6.0, Listening 6.0, Reading 6.0, Writing 6.0)
  • професія повинна бути в списку ACT Critical Skills
  • робота повинна бути full-time, мінімум 3 роки, оцінених оціночною організацією
  • необхідно показати, що ви вивчили ринок праці Канберри, і ви будете на ньому затребувані.

Для 190 візи необхідно мати job offer від австралійського роботодавця, терміном мінімум на 2 роки. Відбір кандидатів відбувається через систему Canberra Matrix, яка щомісяця визначає найкращих претендентів. Профайл кандидатів діє 6 місяців.

У Новому Південному Уельсі для подання на номінацію на 491 візу кожен регіон визначив свої списки затребуваних професій. Якщо у вас є відповідна оцінка кваліфікації, і англійська мова мінімум на рівні Competent (IELTS Spealing 6.0, Listening 6.0, Reading 6.0, Writing 6.0) можна створювати EOI та подавати заявку до того регіону, у списку якого вона є.

Подача можлива лише у певні “вікна для подачі”, це місяці: січень, березень, серпень, жовтень. Заявка розглядається поки відкрито вікно. Якщо вас не відібрали, заявку можна подати знову в інше вікно. Якщо вас відібрали, необхідно подавати документи на номінацію до регіону. 

Для 190 віз є окремий загальний список професій. За деякими є вимога – мінімум 3 роки досвіду роботи, оцінених оціночною організацією. Виявити бажання на цю візу потрібно у вигляді EOI у Skill Select, найкращих кандидатів штат запрошує подавати документи на номінацію.

Ми надаємо кваліфіковану імміграційну допомогу. Звертайтесь для оцінки ваших шансів за тел. (098) 920-54-82 або пошта: test@tower.ua