Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Імміграція до Канади без job offer – міф чи реальність?

У той час, як у всьому світі бушує пандемія коронавірусу, змушуючи багато країн накладати обмеження на в’їзд на свою територію, Канада поступово, але впевнено відкриває свої кордони. На сьогоднішній день студенти багатьох канадських ВНЗ можуть в’їхати у країну. Ця новина не може не радувати потенційних іммігрантів через канадську освіту.

У той же час продовжують діяти і деякі інші імміграційні програми, в тому числі програми через отримання провінційної номінації. Для більшості претендентів, які бажають емігрувати безпосередньо з України і Росії, часто буває складним набрати необхідні бали для відбору із загального пулу претендентів в Express Entry.

Отримання номінації від провінції усуває цю складність. Але тут виникають нові нюанси: отримати номінацію реально, якщо ви отримали від роботодавця запрошення на роботу (Job Offer). Однак, канадські роботодавці не зацікавлені наймати працівників безпосередньо із закордону. Причина полягає у тому, що це тягне за собою складний імміграційний процес і накладає небажані зобов’язання на роботодавця. Інша справа – якщо ви отримали освіту в самій Канаді. Виходить – реальний шлях імміграції тільки через освіту? Такий висновок далекий від реального стану речей.

Імміграція без job offer: номінація Саскачевану

Для більшої частини провінцій запрошення на роботу дійсно є обов’язковою умовою. Однак, провінція Саскачеван не пред’являє такої вимоги і готова номінувати іноземних претендентів за відсутності запрошення на роботу. Показником цього став черговий раунд відбору кандидатів на імміграцію, який пройшов 1 грудня. В ході выдбору провінція видала 564 запрошення за двома імміграційними потоками. 426 запрошень отримали кандидати потоку затребуваних професій (Occupations In-Demand stream), а решта 138 запрошень отримали кандидати потоку Експрес Ентрі. Правда, для того щоб набрати відбіркові бали необхідно додатково до англійської володіти французькою або ж мати родича в Канаді.

Більш детальну інформацію по імміграції без job offer до Канади можна отримати, перейшовши за посиланням.

Звертайтеся до Tower Group – ми допоможемо вам знайти оптимальні шляхи імміграції до Канади!

Консультація за телефоном (098) 920-54-82 або запит.