Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Австралія розпочала вакцинацію населення

Починаючи з 22 лютого прем’єр-міністр Австралії разом з головними представниками медичної сфери Австралії офіційно запустили програму вакцинації від Covid-19.

Першими вакцину отримають люди з пріоритетних груп, які схильні до підвищеного ризику зараження COVID-19.

У ці групи входять наступні особи:

  • карантинні та прикордонні працівники
  • передові медичні працівники
  • особи, які проживають в установах догляду за людьми похилого віку та непрацездатними, а також персонал цих установ.

Уряд Австралії розробив комплексний план з надання вакцини проти COVID-19 всім австралійцям до кінця жовтня 2021 року.

Відповідно до стратегії вакцинації впровадження вакцини проти COVID-19 починається з вакцини Pfizer-BioNTech, а з березня 2021 року й вакцину AstraZeneca- Oxford.

Обидві вакцини вимагають двох окремих доз для повної імунізації людини: Pfizer-BioNTech з інтервалом 21 день і AstraZeneca з інтервалом 12 тижнів.

По всій Австралії в лікарнях кожного штату і територій, а також в установах для громадян похилого віку та непрацездатних будуть створені медпункти вакцинації. Кількість пунктів буде збільшуватися в міру надходження нових доз в країну.

Для того, щоб дізнатися, коли можна отримати вакцину, уряд розробив програму перевірки права на отримання вакцини від COVID-19, використовуючи яку можна визначити на якому етапі людина отримає право вакцинуватися від COVID-19.

Це хороша передумова того, що австралійці вже в цьому році можуть послабити карантинні заходи і почнуть відкривати кордони.