Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Canadian College

Розташування: Канада, Ванкувер
Рік заснування: 2008 рік
Тип: Приватний
Кількість студентів: 500
Мова навчання: англійська
Початок навчання: серпень, січень, травень
Вартість: від 4800 CAD

Canadian College знаходиться у Ванкувері (провінція Британська Колумбія, Канада). Навчальний заклад було відкрито у 2008 році за активного сприяння  Canadian College of English Language.
Canadian College – це престижний центр сучасної освіти. Навчальні програми коледжу отримали акредитацію від відповідних профільних організацій та компаній. Випускники отримують диплом міжнародного класу, завдяки якому мають можливість влаштуватися на роботу у будь-якій країні.

Сучасна інфраструктура


Кампус навчального закладу розташований у самому центрі Ванкуверу. Поруч є модні магазини, комфортабельні готелі та затишні ресторани.
 В будівлі кампусу все створено для навчання та приємного проведення часу між заняттями.
На студентів чекають світлі авдиторії, що забезпечені мультимедійним обладнанням, комп’ютерами та швидкісним Інтернетом, доступ до якого є у  будь-якому куточку будівлі.
 Бібліотека навчального закладу має великий фонд наукової та популярної літератури. До послуг учнів – комп’ютерний центр та зручні лаунж-зони.
На території кампусу знаходиться просторий офіс відкритого типу, крім того, для проведення вечірок та інших розважальних заходів працює чудовий ресторан. 
На даху облаштоване затишне подвір’я–тераса. Воно використовується для занять танцями та спортом. Тут же організовують вечірки для студентів.

По-перше, це – престижний та відомий навчальний заклад. До переліку його переваг відносяться:

 • наявність професійного стажування та практики за фахом;
 • можливість працевлаштування після закінчення навчання;
 • висококваліфікований штат викладачів та співробітників;
 • організація допомоги та підтримка іноземних студентів;
 • розвинена мережа партнерських закладів та компаній;
 • високий рівень матеріально-технічного забезпечення та комфортне проживання.

Canadian College надає студентам можливість отримати якісну освіту за програмами сертифікату та дипломними програмами у наступних напрямках:

 • бізнес-менеджмент;
 • міжнародна торгівля;
 • охорона здоров’я ;
 • інформаційні технології;
 • соціальні медіа;
 • гостинність (готельний бізнес);
 • проект-менеджмент;
 • загальні мистецтва та науки;
 • управління ланцюгами поставок.

Коледж пропонує студентам два варіанти розміщення: резиденція або приймаюча родина.

 1.   Резиденція розташована у центрі міста на вулиці Робсон неподалік від всесвітньо відомого парку Стенлі у 15 хвилинах пішого ходу від кампусу. Поруч знаходяться недорогі ресторани, магазини та бутіки. В резиденції можна оселитися або у одномісних номерах, або у загальних кімнатах зі спільними кухнями та ванними кімнатами, або у апартаментах-студіях на двох. У будівлі резиденції є пральні, кімнати відпочинку, високошвидкісний Інтернет, цілодобова служба підтримки.
 2.   Приймаючі родини ідеально підійдуть тим, хто цінує домашній затишок та бажає ближче познайомитися із звичками та традиціями країни. Студентам надається окрема спальна кімната, загальна або окрема ванна кімната. Дозволено також користуватися усіма зручностями будинку.

Обидва варіанти включають плани харчування. У обох випадках це – дворазове харчування по робочих днях та триразове – у вихідні.
Усі приймаючі родини перевіряються та є об’єктами постійного моніторингу. Студентам з особливими вимогами (релігійні переконання, потреба у спеціальних дієтах, наявність алергічних реакцій) можуть бути підібрані варіанти розміщення, що враховують ці особливості.

Назва програми Вартість
Сертифікат від 4800 CAD
Диплом від 9000 CAD на рік