Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Centennial College

Розташування: Канада, Онтаріо
Рік заснування: 1966 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 14 500
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень
Вартість: 15000 CAD

Centennial College розташований у Торонто (провінція Онтаріо, Канада). Цей державний навчальний заклад має тривалу історію успіху. Коледж було засновано у 1966 році. Щорічно тут навчається 14500 студентів з Канади та інших країн світової спільноти. Навчання проводиться англійською мовою. 

Інфраструктура коледжу


Centennial College складається з 4 кампусів. Просторі сучасні аудиторії, лабораторії, бібліотека оснащені необхідним для занять технічним обладнанням, комп’ютерами та іншою організаційною технікою. 
При коледжі працює Кар’єрний центр, у якому кожен студент може отримати рекомендації для планування подальшого навчання та працевлаштування у Канаді та за її межами. Фахівці центру порадять також вищі навчальні заклади, в яких можна продовжити вивчення обраних дисциплін. 
Постійні зустрічі з представниками бізнес-структур, топ-менеджерами провідних компаній допомагають студентам зорієнтуватися у пошуку роботи та надають можливість зрозуміти особливості певної професії, усвідомити, які персональні якості потрібні для успішної кар’єри.
У випадку необхідності можна звернутися до Центру підтримки студентів, в якому нададуть консультацію або пораду з усіх питань, що виникають.

Дозвілля
Канада пропонує своїм мешканцям таку велику кількість принад, що іноді навіть важко обрати, чому віддати перевагу. Для занять спортом на природі у вашому розпорядженні – безкраї простори, безліч озер та річок, різноманітні кліматичні зони. Культурне дозвілля протягом року можливе, завдяки постійним фестивалям народів Старого та Нового Світів та художнім заходам, взяти участь у яких може кожен бажаючий. Для любителів шопінгу відкриті двері чисельних магазинів, торговельних центрів, бутиків та сувенірних крамничок.
Студенти, які навчаються у Канаді, можуть займатися у різноманітних секціях, що працюють при вищих навчальних закладах, брати участь у волонтерському русі, стати частиною спортивних команд, драматичних гуртків, танцювальних колективів тощо.
Переваги коледжу

 • Розвинена інфраструктура: сучасні авдиторії, комп’ютерні  та технічні лабораторії, бібліотека, зони відпочинку для студентів, бездротовий Інтернет у всіх корпусах коледжу, сучасний фітнес-центр, радіостанція, авдіо- та відеолабораторії, фотолабораторії, сучасні резиденції для проживання студентів.
 • Висока репутація.
 • Досвідчений склад викладачів.
 • Велика кількість змістовних та цікавих програм.
 • Схвальні відгуки студентів та їх батьків.

Навчальні програми
Centennial College – дуже великий навчальний заклад, у якому можна отримати вищу освіту за безмежною кількістю напрямків.
Серед дипломних програм можна обрати наступні:

 • міжнародний бізнес
 • бухгалтерська справа, бізнес-адміністрування;
 • готельне господарство та туризм, персонал, правознавство, маркетинг, офіс-адміністрування;
 • мистецтво та медіа: мистецтво та дизайн реклами, зв’язки з громадськістю, журналістика та публіцистика;
 • будівництво та технології: телекомунікаційні технології, хімічні інженерні технології, комп’ютерні інженерні технології;
 • авіація та авіаційна радіоелектроніка: професійні тренування пілотів, технічне обслуговування авіації та авіаційної радіоелектроніки;
 • здоров’я та наука.
  Отримати ступінь бакалавра можна за такими напрямками:
 • комп’ютерні та комунікаційні мережі;
 • виробництво програмного забезпечення;
 • зв’язки з громадськістю;
 • медична справа.

 • Іноземним студентам, рівень підготовки яких з англійської мови є низьким, пропонують пройти навчання на спеціальних курсах: English for Academic Purposes and ESL. Опанувавши мову, можна продовжити навчання у коледжі.

Студентам пропонується проживання у гуртожитку. Вартість проживання без харчування складає:
· у двомісній кімнаті – від 5000 канадських доларів за рік навчання (8 місяців);
· в одномісній кімнаті – від 8000 канадських доларів за рік навчання (8 місяців)
За бажанням учні можуть обрати альтернативний варіант – проживання у приймаючій канадській родині чи оренду квартири.

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 18 000 CAD на рік
Дипломні програми від 15 000 CAD на рік