Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Columbia College

Розташування: Ванкувер (провінція Британська Колумбія, Канада)
Рік заснування: 1936
Тип: Приватний
Кількість студентів: 3000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: декілька разів на рік

Columbia College знаходиться у місті Ванкувер (провінція Британська Колумбія, Канада). Це навчальний заклад міжнародного рівня, який орієнтований на підготовку іноземних студентів до вступу в університети Канади та США. Подібною діяльністю коледж займається вже протягом семидесяти років.

Зручна інфраструктура


Для студентів створені оптимальні умови для отримання академічних знань. Навчальні авдиторії та лабораторії оснащені сучасним обладнанням. Діє навчальний центр для самостійних та індивідуальних занять, який володіє необхідною літературою, навчальними посібниками, додатковими матеріалами для успішного засвоєння англійської граматики та підготовки до складання міжнародного мовного іспиту TOEFL.
 Для зручності учнів працює медичний кабінет, де кожен може отримати консультацію лікаря, рекомендації з організації харчування, а також з’ясувати будь-які питання, пов’язані з медичним страхуванням.
Кампус навчального закладу знаходиться у діловому центрі Ванкуверу. Місто вважається найбільш комфортним для проживання у світі, завдяки м’якому місцевому клімату, мальовничому природному ландшафту, безпечним умовам життя, добре розвиненій інфраструктурі, транспорту та зв’язку, високому рівню життя населення країни.

Дозвілля


Для організації дозвілля студентів, у коледжі працює організатор позакласних заходів, які (заходи) зазвичай проводяться у обідній час та після закінчення занять.
Для студентів працюють різноманітні спортивні секції (баскетбол, футбол, волейбол,  бадмінтон, водні види спорту; взимку – ковзани та хокей). Крім того, за мінімальну платню у 50 канадських доларів студенти навчального закладу можуть, за існуючою домовленістю, відвідувати Фітнес-центр у Ванкувері.
У вільний час слухачі коледжу можуть брати участь в роботі різноманітних тематичних гуртків, вечірках, екскурсіях. Для спілкування є спеціально обладнані зони відпочинку, де також можна подивитися телевізор, пограти у настільні ігри, перекусити.

Чим цікавий навчальний заклад


Однією з переваг коледжу є розвинена інфраструктура, що включає у себе: сучасні авдиторії, чотири комп’ютерні зали з понад 100 комп’ютерами, хімічну, фізичну та біологічну лабораторії, які мають сучасне обладнання для експериментальних робіт на університетському рівні, чудову бібліотеку з великим вибором навчальної та пізнавальної літератури.

Columbia College пропонує навчальні програми різного рівня:
1.Програма підготовки до вступу у вищі навчальні заклади (University Foundation Program).
Ця програма розроблена на базі 11-го та 12-го класів стандартної школи та є повністю сумісною з вимогами до рівня знань учнів старшої школи Британської Колумбії. Методика коледжу отримала сертифікацію урядового рівня. Виходячи з кількості вивчених в ході навчання предметів, випускники коледжу отримують сертифікат або атестат (диплом) про закінчення старшої школи Британської Колумбії. Такий документ надає випускникам право на вступ до канадського чи американського університету на одному рівні з місцевими студентами.

2.Програма переводу на третій курс університету
Курси підготовки студентів проводяться на рівні першого та другого курсів університетської програми. Після закінчення коледжу студент може без вагань перевестися на навчання до обраного канадського чи американського вищого навчального закладу, зокрема, до Університету Британської Колумбії. Навчання за даною програмою передбачає вивчення дисциплін для отримання наступних спеціальностей:

  • бізнес;
  • обчислювальна техніка;
  • інженерні технології;
  • засоби масової інформації;
  • наукова теорія;
  • гуманітарні науки.

3.Асоційовані ступені гуманітарного (Associate of Arts) та наукового (Associate of Science) профілів.
Зазначена програма повністю співпадає з програмою другого року навчання у канадському університеті. Після її закінчення випускники отримують диплом, що дозволяє їм відразу вступити на третій курс як канадських, так і американських університетів.
4.Програма вивчення англійської з академічною метою (Academic English as a Second Language Program) забезпечує якісну підготовку студентів, що мають низький рівень володіння мовою. Методика програми відмінно підійде тим студентам, які бажають покращити свої мовні навички до початку навчання за академічною програмою коледжу. Згідно з програмою студенти проходять навчання за п’ятьма рівнями: від початкового до просунутого. Тривалість навчання на кожному з рівнів – 4 місяці.
Початок навчання за всіма програмами: вересень, січень, травень.

Коледж пропонує студентам проживання у приймаючих канадських родинах. Також учні можуть орендувати апартаменти чи квартири. Міжнародний офіс, що працює при коледжі, допомагає знайти та забронювати найбільш оптимальний варіант проживання.

Назва програми Вартість
Залежно від програми від 15 000 CAD на рік