Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Conestoga College

Розташування: Канада, Онтаріо
Рік заснування: 1967 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 12 500
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень

Conestoga College – Institute of Technology and Advanced Learning – це один з передових навчальних закладів, у якому студенти можуть отримати вищу освіту. Коледж було засновано у 1967 році, і відтоді він є одним з найбільш популярних політехнічних інститутів провінції Онтаріо (Канада). Заклад знаходиться у державній власності. Щорічно тут навчається більш, ніж 12 тисяч студентів з Канади та інших країни Європи та Азії. Мовою навчання є англійська. Conestoga College  розташований у місті Кітченер (провінція Онтаріо, Канада). Місто знаходиться у 80 кілометрах від великого культурного та ділового центру країни – міста Торонто, яке є столицею провінції Онтаріо.

Висока репутація

Conestoga College є генератором передових ідей у навчанні та вдосконаленні роботи вищої школи. Для спільного вирішення поточних та потенційних проблем у коледжі створено громадську організацію «Асоціація політехнічних вищих навчальних закладів Канади». Традиції, що склалися у коледжі, вивели цей заклад у число лідерів вищої школи країни.

Дозвілля

Канада пропонує своїм мешканцям таку велику кількість принад, що іноді навіть важко обрати, чому віддати перевагу. Для занять спортом на природі у вашому розпорядженні – безкраї простори, безліч озер та річок, різноманітні кліматичні зони. Культурне дозвілля протягом року можливе завдяки постійним фестивалям народів Старого та Нового Світів та художнім заходам, взяти участь у яких може кожен бажаючий. Для любителів шопінгу відкриті двері чисельних магазинів, торговельних центрів, бутиків та сувенірних крамничок. Студенти, які навчаються у Канаді можуть займатися у різноманітних секціях, що працюють при вищих навчальних закладах, брати участь у волонтерському русі, стати частиною спортивних команд, драматичних гуртків, танцювальних колективів тощо.

Чим цікавий навчальний заклад

Даному коледжу належить найвищий у всій провінції Онтаріо показник з працевлаштування студентів після закінчення навчального закладу (89% від усіх випускників) Ще одна перевага коледжу : розвинена інфраструктура  (сучасні авдиторії, комп’ютерні  лабораторії, бібліотека, зони відпочинку для студентів з телевізорами та настільними іграми, бездротовий Інтернет у всіх корпусах коледжу, сучасна спортивна інфраструктура). Додатково коледж славиться:
 •       гарною репутацією;
 •       досвідченим та фаховим викладацьким складом;
 •       високим рівнем задоволеності студентів та їх батьків;
 •       великою кількістю та насиченістю навчальних програм.

У Conestoga College можна навчатися за програмами бакалавріату, вдосконалювати професію на факультеті післядипломної освіти, обрати одну із запропонованих дипломних програм. Коледж складається з 8 структурних підрозділів:

 1.           Школа бізнесу та готельно-ресторанної справи.
 2.           Школа інженерних та інформаційно-технічних наук.
 3.           Школа планування кар’єри та підвищення кваліфікації.
 4.           Школа ЗМІ та дизайну.
 5.           Школа медицини, біологічних наук та охорони здоров’я.
 6.           Школа гуманітарних наук.
 7.           Професійно-технічна школа.
 8.           Мовний інститут. 

Студентам пропонується обрати один з двох варіантів проживання : у гуртожитку або у приймаючих канадських родинах. У гуртожитку діти оселяються у номерах квартирного типу, розрахованих на дві особи. Такий номер – це комфортабельна одномісна чи двомісна кімната, суміжні туалет та ванна, кухня на двох. Вартість проживання у гуртожитку стартує від 6500 CAD на навчальний рік (8 місяців). У приймаючій канадській родині студентам буде запропоновано одномісну мебльовану кімнату. Ванна – загального користування. Родина забезпечує своїх пожильців триразовим харчуванням. Всі приймаючі родини мешкають недалеко від коледжу (25-45 хвилин їзди на громадському транспорті). Вартість даного варіанту проживання -  від 800 CAD на місяць ( з урахуванням харчування).

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 15900 CAD на рік
Дипломні та післядипломні програми від 14500 CAD на рік