Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Durham College

Розташування: Канада, Онтаріо
Рік заснування: 1967 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 12 000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень
Вартість: від 14500 CAD

Durham College знаходиться у місті Ошава (провінція Онтаріо, Канада). Це – державний навчальний заклад, який було засновано у 1967 році. Щорічно тут за обраними програмами проходять навчання 12 тисяч студентів.
Місто Ошава – невелике, проте дуже мальовниче. Воно розташоване на березі відомого озера Онтаріо. Для тих, хто не любить залишати кампус, є безліч можливостей задовольнити свої потреби, не виходячи за його межі. 

Інфраструктура коледжу

 У коледжі є два відмінно обладнані кампуси: Oshawa Campus та Whitby Campus.
У головному кампусі Oshawa Campus проходять навчання ті студенти, які обрали програми, пов’язані з бізнесом, медициною, менеджментом та  IT-технологіями. Кампус знаходиться на території University of Ontario Institute of Technology (UOIT). Студенти Durham College отримують відкритий доступ до великої університетської бібліотеки, яка має усю необхідну літературу для вивчення обраних дисциплін, а також для загального розвитку особистості. Крім того, у читальних залах бібліотеки завжди можна знайти потрібні та актуальні періодичні видання. 
Заняття проводяться не тільки у кабінетах коледжу, але й в авдиторіях, медичній та біотехнологічній лабораторіях університету, в комп’ютерних класах.
Whitby Campus також має все необхідне обладнання для навчання студентів, що опановують кулінарне мистецтво, секрети туристичного бізнесу, сільськогосподарські програми.
Майбутні кулінари мають унікальну можливість відшліфовувати свої професійні навички у місцевому кафетерії «Bistro 67».
 Затишний навчальний центр Pickering Learning Site, що входить до складу  Durham College, прийняв перших студентів у 2012 році. Сучасні навчальні авдиторії, оснащені відповідно до останніх тенденцій та вимог, стали до душі студентам, які вивчають  Human Resources Management.

Дозвілля

Канада пропонує своїм мешканцям таку велику кількість принад, що іноді навіть важко обрати, чому віддати перевагу. Для занять спортом на природі у вашому розпорядженні – безкраї простори, безліч озер та річок, різноманітні кліматичні зони. Культурне дозвілля протягом року можливе завдяки постійним фестивалям народів Старого та Нового Світів та художнім заходам, взяти участь у яких може кожен бажаючий. Для любителів шопінгу відкриті двері чисельних магазинів, торговельних центрів, бутиків та сувенірних крамничок. Студенти, які навчаються у Канаді можуть займатися у різноманітних секціях, що працюють при вищих навчальних закладах, брати участь у волонтерському русі, стати частиною спортивних команд, драматичних гуртків, танцювальних колективів тощо.

Чим цікавий навчальний заклад

В коледжі працюють драматичні, танцювальні, дослідницькі, комп’ютерні, музичні гуртки, є велика безліч спортивних секцій, активно функціонують студентське радіо  (Riot Radio) та дві внутрішні газети (Chronicle, The Water Buffalo). Інфраструктура коледжу – це сучасні авдиторії, бібліотека, центр здоров’я, ковзанка, фітнес-студії, футбольні та ігрові майданчики, гімнастичні зали, тенісні корти тощо. Окрім інфраструктури, безспірними перевагами коледжу є:
 • висока репутація;
 • кваліфіковані викладачі;
 • кількість та наповнюваність програм;
 • високий рівень задоволеності студентів та їх батьків.

Студенти, які вирішили пройти навчання у Durham College, мають можливість обрати будь-яку із запропонованих навчальним закладом програм. Претенденти на сертифікаційні програми можуть пройти навчання за наступними напрямками:

 • Business Fundamentals (Основи ведення бізнесу);
 • Media Fundamentals (Засоби масової інформації).
Тим, хто вже має певні навички у своїй професії та вирішив вдосконалити свою майстерність, коледж пропонує наступні напрями:
 • Project Management (Управління проєктами);
 • Human Resources Management (Управління персоналом).
Великою різноманітністю відрізняються дипломні програми. Студенти можуть набути професії у таких сферах, як:
 • Business – Accounting (Бухгалтерія);
 • Business – Entrepreneurship and small business (Підприємництво та малий бізнес);
 • Computer Programmer (Програміст);
 • Marketing (Маркетинг);
 • Practical Nursing (Медсестринська справа);
 • Culinary Management (Кулінарія);
 • Human Resources (Управління персоналом).
Студенти отримують не тільки академічні знання, але і навички практичної діяльності.

Durham College  рекомендує своїм студентам проживання у студентських резиденціях. Діти оселяються у одномісних чи двомісних кімнатах. Кухня та ванна кімната – одна на двох. В резиденціях є окремі кімнати відпочинку. Вартість проживання – від 6000 канадських доларів за 8 місяців.

Назва програми Вартість
Сертифікатні програми від 14800 CAD за програму
Післядипломні сертифікатні програми від 14500 CAD на рік
Дипломні програми від 15000 CAD на рік