Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

EU Business School

Розташування: Іспанія, Барселона
Рік заснування: 1973 рік
Тип: Приватний
Кількість студентів: 3000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: жовтень, лютий, червень, серпень
Вартість: від 6450 EUR

Приватний вищий навчальний заклад міжнародного класу EU Business School знаходиться в одному з найкрасивіших та незвичайних міст планети – Барселоні (Іспанія).

Школу було засновано у 1973 році. Тут у рівній мірі використовуються традиційні методики навчання студентів та інноваційні підходи до підготовки майбутніх лідерів.

Головна перевага навчання у EU Business School – міжнародний досвід у освіті. Вищий навчальний заклад має розвинену міжнародну мережу. Його філії знаходяться більш, ніж у десяти країнах Європи, Америці та Азії. Серед цих країн: Велика Британія, Росія, Казахстан, Тайвань, Малайзія, США, Таїланд, Китай.

Різноманітне середовище навчання дозволяє студентам доповнити процес пізнання вивченням культурних досягнень інших народів. Таким чином, молоді люди мають можливість отримати глибокі академічні знання та познайомитися з досвідом їх практичного застосування у різних державах.

Інфраструктура, що допомагає навчанню та відпочинку

 В Європі головні кампуси EU Business School розташовані у Барселоні (Іспанія), Мюнхені (Німеччина), Женеві та Монтрьо (Швейцарія). В Барселоні кампус знаходиться в одному з найкращих районів міста - Ла-Бонанова, що у десяти хвилинах їзди від центра. У комфортабельних будівлях сучасної архітектури створені всі умови для повноцінного навчання:
 •             бібліотека, фонд якої зберігає всі періодичні сучасні видання, навчальну літературу та книжки для загального розвитку;
 •             Wi-Fi;
 •             зручні комп’ютерні класи;
 •             авдиторії, оснащені інтерактивними SMART-дошками.
Провести обідній час можна в одному з місцевих парків, в оточенні яких знаходиться кампус. Не варто забувати, що Барселона є одним з найкращих міст для ведення бізнесу. Випускникам школи відкриваються чисельні можливості для побудови успішної кар’єри вже зі студентської лави. Крім того, це – місто-музей, в якому можна весело та з користю провести вільний від занять час. Особливий колорит надає і Середземне море, на березі якого розкинулася Барселона.

Репутація, що заслуговує довіри

EU Business School отримала акредитацію від двох найбільших американських асоціацій, завданням яких є оцінювання якості навчальних програм у сфері бізнесу:
 •             Accreditation Council for Business Schools & Programs (ACBSP);
 •             International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE).
Високу оцінку якості навчальних програм та офіційну акредитацію EU Business School надала і Central & East European Management Development Association (CEEMAN). Це – достатньо важливий показник, оскільки зазначена організація працює над розробкою європейських стандартів освіти.

Стиль навчання

У EU Business School прийнята американська система навчання. Заняття проходять у малочисельних групах та підкріплюються індивідуальною роботою з викладачами. Мовою навчання є англійська, незалежно від того, у якій країні розташована філія Школи. Навчальні плани теж є єдиними скрізь. Не має значення, де студент розпочав навчання та де вирішив продовжити заняття: він виконає програму у повному обсязі. Зароблені на попередньому місці навчання кредити за ним буде збережено. Навчання націлено на розвиток лідерських якостей особистості. Дипломи EU Business School визнаються у всьому світі.

Про викладачів

Склад педагогів в EU  включає представників різних національностей, що сприяє успішній інтеграції випускників у міжнародну бізнес-спільноту. Зазвичай, тут працюють вчені зі світовим ім’ям, що добилися визнання як у своїх країнах, так і на міжнародній арені.

Умови для зарахування

Однією з умов зарахування до EU Business School є вільне володіння англійською мовою, на додаток до якої студенти опановують ще й німецьку та іспанську мови. Це, у поєднанні з престижними дипломами, робить їх дуже затребуваними фахівцями у сфері міжнародного бізнесу, ділового адміністрування, фінансів.

Стажування на працевлаштування

EU Business School пов’язана діловими відносинами більш, ніж з сотнею найвідоміших промислових, торговельних, фінансових, консалтингових компаній по всьому світу (зокрема з такими компаніями, як: Bayer, General Electric, Nestle, Procter & Gamble, World Bank Group, WTO тощо). Завдяки цим зв’язкам, випускники університету не мають проблем з працевлаштуванням після закінчення школи. Керівництво EU Business School зацікавлено в успішному працевлаштуванні своїх випускників та всіляко допомагає слухачам отримати перше робоче місце. Кожен з випускників отримує всеохоплюючу гідну рекомендацію. В навчальному закладі є мережа центрів планування кар’єри, де можна отримати інформацію про існуючі у престижних компаніях вакансії. Щорічно Школа випускає приблизно 25 тисяч осіб.

 1. Міжнародна мережа кампусів: Барселона, Мюнхен, Женева, Монтрьо.
 2. Поєднання теорії та практики.
 3. Інтернаціональне середовище для навчання.
 4. Навчання англійською мовою.
 5. Програми обміну з університетами інших країн.
 6. Акцент робиться на розвитку лідерських якостей студента.
 7. Більше ніж 25 тисяч випускників у всьому світі.

В EU Business School навчання проводиться за програмами різного рівня: підготовчими, програмами бакалавріату, магістратури, докторантури.

Підготовчі програми мають за мету адаптацію студента до умов навчання у Школі та підвищення рівня спілкування англійською мовою. Таких програм є дві:

 1.    English Foundation Program готує слухачів до особливостей стилю навчання в EU Business School, сприяє зміцненню знань з англійської мови. Після закінчення курсу випускник (якщо він досяг певних успіхів) може розраховувати на продовження навчання за програмою бакалавра, магістра чи МВА.  Заняття проводяться виключно англійською мовою.
 2.   Business Bridging Program дозволяє підвищити рівень вже набутих знань до вимог Школи. Слухачі опановують базові економічні знання та претензійні навички. За умови успішного завершення навчання, студент може продовжити заняття за програмою бакалавріату.

Бакалавріат— програми розраховані на три роки. Серед напрямків навчання:

 • бізнес-адміністрування;
 • комунікації та PR;
 • міжнародні відносини;
 • фінанси;
 • бізнес;
 • управління сталим розвитком;
 • інші.
Передбачена можливість пройти прискорений курс навчання та вже за два з половиною роки отримати ступінь бакалавра.

Магістратура. Магістерські програми розраховані на один чи два роки. Вони призначені для тих, хто вже розпочав професійну діяльність, проте бажає поглибити свої знання та вдосконалити набуті навички, зайняти управлінську посаду в обраному напрямку діяльності чи змінити кар’єру. Спеціалізація на магістерських програмах доволі широка. Можна отримати знання для роботи у сучасних чи таких, що вже стали традиційними, сферах бізнесу.

Докторантура. Програми даного рівня розраховані на випускників MBA, що вже мають певний досвід роботи. Вони додатково підійдуть і керівникам найвищої ланки, які вирішили пов’язати свою кар’єру з академічною роботою. Навчання у докторантурі завершується захистом дисертації.

Літня школа

Починаючи з 2014 року EU Business School організовує та проводить міжнародну літню школу International Summer School (ISS) для молоді віком від 18 років, яка має намір пов’язати своє життя з бізнесом та підприємництвом. Участь у літній школі – унікальна можливість познайомитися з викладачами, дізнатися про всі переваги Business School, пристосуватися до діючих методів навчання, покращити навички спілкування англійською мовою.  Також, окрім корисних знань та досвіду, можна знайти нових друзів, оцінити красу Барселони, насолодитися морськими пляжами.

Студенти, що вступили до Школи, можуть жити у резиденціях або у орендованих квартирах. За проживання доведеться сплатити від 500 € на місяць, а на додаткові витрати знадобиться ще мінімум 400 €. 

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 10900 EUR на рік
Післядипломна освіта від 10900 EUR на рік
Дипломні програми від 6450 EUR
Курси від 2900 EUR за семестр