Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

George Brown College

Розташування: Канада, Торонто
Рік заснування: 1967 рік
Тип: Державний
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень

George Brown College знаходиться у Торонто – одному з найбільш великих міст Канади – столиці провінції Онтаріо. Коледж засновано у 1967 році. Форма власності – державна. У цьому навчальному закладі можна отримати спеціальність у сфері прикладних мистецтв та технологій. Щорічно у коледжі проходить навчання 23500 студентів. Серед них – жителі Канади та іноземці, що приїхали за програмами міжнародного обміну. Викладання усіх дисциплін проводиться виключно англійською мовою. Цікавий факт: коледж носить ім’я однієї з видатних постатей в історії Канади – Джорджа Брауна, що зробив вагомий внесок у розвиток журналістики регіону та політичного життя країни.

Зручна для проживання та навчання інфраструктура

George Brown College представлено трьома головними кампусами:
 • Casa Loma Campus;
 • St. James Campus;
 • Ryerson University Campus, спільно з університетом Ryerson University, який є вищим навчальним закладом-партнером коледжу.
Кампуси оснащені сучасними лекційними авдиторіями, спеціальними приміщеннями для лабораторних занять, обладнані усім необхідним для напрацювання практичних навичок в обраній спеціальності.

Дозвілля

Канада пропонує своїм мешканцям таку велику кількість принад, що іноді навіть важко обрати, чому віддати перевагу. Для занять спортом на природі у вашому розпорядженні – безкраї простори, безліч озер та річок, різноманітні кліматичні зони. Культурне дозвілля протягом року можливе завдяки постійним фестивалям народів Старого та Нового Світів та художнім заходам, взяти участь у яких може кожен бажаючий. Для любителів шопінгу відкриті двері чисельних магазинів, торговельних центрів, бутиків та сувенірних крамничок. Студенти, які навчаються у Канаді можуть займатися у різноманітних секціях, що працюють при вищих навчальних закладах, брати участь у волонтерському русі, стати частиною спортивних команд, драматичних гуртків, танцювальних колективів тощо.

Переваги коледжу

 1.  Інфраструктура ( сучасні авдиторії, комп’ютерні лабораторії, майстерні, бібліотеки, зони відпочинку для студентів, Інтернет, спортивна та тренажерна зали, студентський центр).
 2.  Репутація.
 3.  Кваліфікований викладацький склад.
 4.  Високий рівень задоволеності студентів та батьків.
 5.  Кількість та наповнення програм.

В George Brown College студенти можуть отримати диплом про вищу освіту за наступними напрямами:

 • Бізнес та фінанси;
 • Готельно-ресторанний бізнес та туризм;
 • Дизайн одягу та прикрас;
 • Машинобудування;
 • Інформаційні технології;
 • Кулінарне мистецтво;
 • Графічний дизайн;
 • Медсестринська справа; 
 • Будівельні технології.

Основний вид розміщення – проживання у приймаючих канадських родинах. Студентам надається окрема обладнана кімната, зручності – спільного користування з членами родини, харчування – сніданок, вечеря. Середня вартість проживання в родині з дворазовим харчуванням – від 800 канадських доларів на місяць.

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 16800 CAD на рік
Програми післядипломної освіти, дипломні та сертифікатні програми від 14500 CAD на рік.