Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Grant MacEwan University

Розташування: Канада, Альберта
Рік заснування: 1971 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 13 000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень

Grant MacEwan University (м. Едмонтон, провінція Альберта, Канада) створено у 1971 році на базі однойменного коледжу, який був популярний серед студентів у минулому столітті. Протягом усіх років роботи навчальний заклад міцно утримує лідерські позиції у сфері надання освітніх послуг. Доказом цьому є безліч нагород, що їх щорічно отримує університет.

Близько 45 тисяч студентів, в тому числі, з інших країн, отримують тут освіту за однією з обраних 60 програм.

Про високий рівень викладання свідчить той факт, що 93% студентів вищого навчального закладу влаштовуються на роботу відразу після закінчення університету та рекомендують його своїм знайомим.

Університет розташований у найбільшому місті провінції Альберта та названий на честь колишнього губернатора цієї частини Канади – Гранта МакЮена.

В Едмонтоні проживає мільйон мешканців. Це – промисловий та діловий центр, який швидко розвивається. Поштовхом до розвитку став стрімкий ріст нафтової промисловості. Інфраструктура мегаполісу цілком органічно поєднується із привабливою та чарівною природою Канади. 

Університет є широко відомим, завдяки високій якості навчання. Важливо, що студенти займаються у невеликих класах, в яких кожному приділяється максимальна увага. Університет MacEwan  забезпечує гнучке навчання у творчій та дружній атмосфері, де на першому місці  – творчість та інновації.

Університет пропонує навчання за програмами бакалавріату та прикладного бакалавріату. Отримати ступінь бакалавра можна за наступними напрямами:

  • комерція;
  • засоби зв’язку;
  • дошкільна освіта;
  • гуманітарні та природничі науки;
  • музика – джазова та сучасна популярна;
  • сестринська справа.
Програми прикладного бакалавріату дозволяють студентам отримати навички, необхідні на робочому місці, та пройти оплачуване або неоплачуване стажування за наступними напрямами: 
  • Бізнес-адміністрування, спеціалізація – бухгалтерський облік;
  • Менеджмент у соціальній сфері.

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 14 000 СAD на рік