Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Hudson College

Розташування: Канада, пров. Онтаріо
Рік заснування: 2003
Тип: Приватний
Кількість студентів: 600
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень
Вартість: від 15 600 CAD на рік

Хадсон коледж (Hudson College) –  це приватний навчальний заклад, де вчаться хлопчики та дівчатка різних вікових категорій. Діти мають право знаходитися у школі з малечку (вік вихованців дитячого садка) до моменту вступу до вищого навчального закладу. 

Коледж розташований у центрі Торонто (провінція Онтаріо, Канада) та має загальну площу у 4,5 акрів. Неподалік від кампусу є автобусна зупинка, тому дітям достатньо легко діставатися на заняття з будь-якого району міста.

 Інфраструктура коледжу

 У школі є:

 • адміністративний корпус;
 • учбові класи, обладнані відповідно до сучасних вимог;
 • лабораторії, оснащені потрібним обладнанням;
 • велика спортивна зала;
 • науково-дослідний центр.

Неподалік від школи знаходяться місцеві торговельні та культурні центри, затишні кафе та ресторани.

Репутація навчального закладу

Hudson College має акредитацію Міністерства освіти Онтаріо. Освітні програми закладу допомагають учням всебічно підготуватися до вступу до університетів Канади та провідних ВНЗ світу.

У школі працюють досвідчені викладачі високої кваліфікації. Більшість педагогів мають науковий ступінь. Велика кількість часу відводиться позакласній діяльності, метою якої є розвиток у школярів цікавості до вивчення науки, демонстрація її ролі та значення для розвитку людства. Вихованці коледжу вчаться думати та аналізувати, працювати у команді та розкривати свій лідерський потенціал, розвиваючі відповідні якості.

В коледжі успішно впроваджується власна освітня програма SMART SKILLS PROGRAM, направлена на розвиток здібностей учнів у 5 ключових галузях:

 • математика;
 • досліди;
 • аналітичне письмо;
 • ораторська майстерність;
 • створення команди.

Учні Hudson College -  це діти з різних країн, які за час навчання проймаються справжнім духом коледжу. Вони – досить активні, завжди беруть участь у чисельних суспільних заходах, готові негайно прийти на допомогу другові та однокласникові. Вивчення в процесі навчання особливостей та  безпосереднє спілкування з носіями різних національних культур формує у вихованців школи шанобливе ставлення до всіх людей та вчить знаходити спільні та індивідуальні риси у своїх однокурсників. Випускники школи пишаються тим, що є частиною хадсонської спільноти та з задоволенням відвідують улюблених викладачів, знов та знов занурюючись в неповторну атмосферу навчального закладу.

Дозвілля

У школі створені усі необхідні умови для успішного навчання та занять творчістю та спортом Для цього коледж надає у розпорядження студентів наукові лабораторії, приміщення для занять мистецтвами та музикою, обладнані усім необхідним спортивні споруди та майданчики. Крім того, постійно працює їдальня з великим асортиментом страв.

Чому слід обрати саме  Hudson College

З часу заснування школи усі її випускники вступили до обраних ними університетів чи коледжів як у Канаді, так і за кордоном. Такі визначні здобутки випускників є результатом наполегливої та самовідданої роботи викладацького складу, сумлінного навчання студентів, широких можливостей приймати участь у різних видах позашкільної діяльності, які організовує навчальний заклад, Не менш важливу роль у цьому відіграють невелика наповнюваність класів, трисеместрова система навчання та персональна підтримка, що надається кожному учню в процесі вступу до вищого навчального закладу.

Методики навчання у  Hudson College розраховані на різні вікові групи.

Молодша школа (1-8 класи)

Програма спрямована на розвиток у дітей критичного та творчого мислення. В процесі навчання молодші школярі формують корисні навички, що сприяють успішному навчанню, які знадобляться у старших класах.

Навчання у початковій школі сприяє правильному фізичному, інтелектуальному та емоційному розвитку дитини. Вихованців школи завжди впізнають та поважають за межами коледжу, що обумовлено їх унікальним підходом до сприйняття навколишнього світу. Керівництво школи прикладає усіх зусиль для створення сприятливої атмосфери, аби діти почувалися комфортно як під час занять, так і на перервах між ними.

Старша школа (9-12 класи)

Метою програми є розкриття потенціалу кожного учня. Новенькі, які поступили до 9 класу, забезпечуються ноутбуком, у якому міститься інформація про всі освітні програми школи Хадсон. Учні мають право також використовувати власні ноутбуки як вдома, так і під час занять.

Завдання програми – навчити дітей нести відповідальність за рішення, які вони приймають.

Програма підготовки для вступу у вищі навчальні заклади

Програма допомагає дітям легше переносити період підготовки до вступу до університету. Випускникам школи надається допомога:

 • у виборі навчального закладу, що підійде студенту;
 • у розробці індивідуального плану, який відповідає вимогам ВНЗ, куди старшокласники збираються подавати документи;
 • у підготовці та своєчасному поданні потрібних документів;
 • при оформленні заявки на отримання стипендії.

Кожному випускнику надається рекомендаційний лист за підписом директора школи. Коледж проводить семінари з питань підготовки до вступу у ВНЗ, на які запрошує представників конкретних університетів.

Якщо вищий навчальний заклад несподівано вносить суттєві зміни до вимог  щодо вступу, коледж корегує програму підготовки.

Представники Hudson College надають всебічне сприяння своїм випускникам протягом усього вступного процесу.

Учні, які навчаються у коледжі, живуть у приймаючих родинах, де для студентів виділені окремі кімнати з усіма зручностями. Адміністрація навчального закладу проводить ретельний відбір таких родин. Проживання у родині вважається найбільш безпечним типом розміщення для студентів з інших міст та країн. Родина, що приймає на проживання дитину, забезпечує її триразовим харчуванням та один раз на місяць направляє звіт батькам студента про його перебування та успіхи у Канаді. Оплата за проживання здійснюється раз на місяць. У батьків студента немає потреби сплачувати відразу за семестр або рік.

Назва програми Вартість
Плата за навчання у коледжі 15 600 CAD на рік
Проживання 9000 - 10 000 CAD за навчальний рік