Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Institute of Finance and Management

Розташування: Швейцарія, Женева
Рік заснування: 1971 рік
Тип: Приватний
Кількість студентів: 10 000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: лютий, липень

Шукаєте найкращу бізнес-програму для навчання? Тоді вас точно мають зацікавити пропозиції від Institute of Finance and Management (IFM, Університет фінансів та управління). Цей приватний вищий навчальний заклад розташований у Швейцарії та відомий, завдяки своїм унікальним методикам викладання та ефективним навчальним програмам, що поєднують академічні дисципліни та практичний досвід.

Інфраструктура закладу

Університет розмістився у Женеві в одному з найбільш спокійних та затишних районів міста. Лекційні авдиторії та приміщення для лабораторних занять оснащені сучасною технікою: до послуг користувачів та студентів мультимедійні системи, комп’ютери марки Apple останніх моделей та обладнання для наукових дослідів. На всій території кампусу діє підключення до системи бездротового Інтернету. Університетська бібліотека пропонує учням велику кількість навчальної літератури для ґрунтовного вивчення предметів за обраними спеціалізаціями. У вільний від занять час можна відпочити у комфортних лаунж-зонах або насолодитися красою доглянутого саду.

Репутація університету

Попри те, що IFM – приватний навчальний заклад, Міністерство освіти Швейцарії провело його акредитацію та прирівняло навчальні програми до державних.  Якість освіти, що її отримують студенти в Institute of Finance and Management, добре відома у світі. Випускники вищого навчального закладу – бажані співробітники багатьох провідних компаній. Колишні студенти IFM успішно працюють на керівних посадах в таких потужних корпораціях, як: Nestle, Total, HP, Gucci тощо.

Університетські програми розроблені таким чином, щоб студенти мали максимум можливостей для практичних занять. З метою підготовки слухачів навчального закладу та приведення отриманих ними знань та навичок у відповідність до постійно зростаючих вимог на ринку праці, навчальні плани будуються на нерозривному зв’язку теорії та практики: проводяться постійні зустрічі та конференції, відвідуються місцеві та міжнародні компанії, організовується спілкування з провідними менеджерами та директорами великих фірм.

Навчальні програми університету розраховані на різні рівні підготовки учнів. Ви можете займатися на підготовчих курсах, аби отримати ступінь бакалавра чи магістра. Кожний напрямок передбачає певний строк навчання, а дата початку занять залежить від обраної спеціалізації.

Підготовчі курси. Строк навчання – один рік.

 Курси відмінно підійдуть для студентів, які бажають поновити чи поглибити отримані у школі знання перед тим, як вступити на перший курс інституту. Заняття розпочинаються у жовтні або в січні.

Бакалавріат у сфері бізнес-адміністрування. Строк навчання за цією програмою складає три роки.

Студенти отримують освіту за чотирма напрямами:
  • ВВА, міжнародний бізнес;
  • ВВА, менеджмент сімейного бізнесу;
  • ВВА, банківська справа та фінанси;
  • ВВА, комунікація та маркетинг.
Початок занять у жовтні, січні чи квітні.

Магістр бізнес-адміністрування. Строк навчання за даним напрямом складає дев’ять місяців.

 Напрями навчання:
  • MBA, міжнародний бізнес;
  • MBA, менеджмент продажів пального та газу;
  • MBA, міжнародні фінанси;
  • MBA, підприємницька діяльність.
Заняття розпочинаються у жовтні, січні, квітні.

Співробітники IFM консультують студентів з метою допомогти їм у пошуку комфортного житла у Женеві. На сайті університету є перелік житла для студентів: від гуртожитків та резиденцій до студентських квартир. Також варто згадати про високу якість транспортної розв’язки та зручність розташування навчального закладу (у самому центрі міста). Плата, яку доведеться внести за проживання у студентських резиденціях, стартує від 530 швейцарських франків на місяць.

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 24 500 CHF на рік
Магістратура від 27 000 CHF на рік