Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Kings Colleges

Розташування: Англія, Оксфорд
Рік заснування: 1986 рік
Тип: Міжнародний коледж
Кількість студентів: 2000-3000
Мова навчання: англійська
Вартість: 23 300 GBP на рік

У Kings Colleges учні можуть отримати доуніверситетську освіту та пройти підготовку до вступу в університети Великої Британії. Коледж знаходиться у місті Оксфорд, Англія, однак, має і міжнародні представництва.

В коледжах, що знаходяться у Великій Британії та США, можна додатково покращити власні навички з англійської мови, обравши для себе інтенсивну мовну програму.

Особливістю викладання в Kings Colleges є індивідуальний підхід, творче зростання особистості, удосконалення набутих навичок, розширення кругозору.

Інфраструктура коледжу

Kings Oxford Colleges  має два кампуси:

 • St. Michaels (центр Оксфорду);
 • St. Josephs (тихий житловий район у 20 хвилинах їзди від центру міста).

У першому кампусі проводиться навчання за мовними програмами, у другому - за академічними дисциплінами.

 Обидва кампуси відмінно оснащені: просторі авдиторії для занять та лабораторні класи. На території St. Josephs розташовані:

 • художня студія;
 • два учбових центри, обладнані сучасними комп’ютерами;
 • бібліотека;
 • центр для самопідготовки;
 • великий кафетерій;
 • затишне сонячне патіо, де можна перепочити у перервах між заняттями.

 У St. Michaels до послуг студентів – один навчальний центр, комфортна лаунж-зона, обладнана комп’ютерами.

Скрізь на території кампусів можна користуватися бездротовим зв’язком Wi-Fi.

Дозвілля

Коледж має розвинуту інфраструктуру, до складу якої входять: просторі сучасні авдиторії, два комп’ютерні центри, велика бібліотека, дві наукові лабораторії, арт-студія, гуртки та групи за інтересами, кафе, Інтернет у всіх корпусах школи. Для занять спортом є: 4 тенісних корти, відкритий басейн, футбольне поле, спортивна зала.

Переваги коледжу

 • Надає допомогу у підборі належного вищого навчального закладу. Студенти обирають ВНЗ для подальшого навчання, вже знаходячись у Великій Британії та ґрунтуючись на особистих враженнях та порадах професійних консультантів Kings.
 • Високі стандарти навчання. Усі викладачі Kings є визнаними фахівцями у своїй сфері та мають величезний досвід навчання іноземних студентів.
 • Навчання у малих групах (від 4 до 10 осіб).
 • Індивідуальна підтримка кожного студента.
 • Гарантія проживання поблизу від коледжу.
 • Висока статистика ефективності навчання: більш, ніж 95% випускників програми A-level та 60% випускників Foundation отримали запрошення на подальше навчання від топ-30 університетів Великої Британії.

Kings Colleges пропонує студентам наступні навчальні програми:

 • Extended A-level - для  студентів з недостатньо високим рівнем англійської;
 • A-level – програма для студентів, які планують подальший вступ до престижних учбових закладів країни;
 • Advanced Level Foundation – інтенсивний курс навчання для обдарованих учнів, що бажають вступити до найкращих університетів Великої Британії;
 • GCSE (General Certificate of Secondary Education) – офіційно затверджений іспит, який складають усі студенти по досягненні 16 років.
 • Extended Foundation . Ця програма для тих учнів, знань яких не вистачає для переходу до модуля Advanced Level Foundation.
 • Art Foundation – програма для учнів, яким цікаво отримати творчу спеціальність;
 • Англійська для академічної мети підійде для студентів, яким потрібно підтягнути рівень володіння англійською мовою та загальноосвітні навички .

Extended A-level

Навчання за цією методикою спрямоване на підвищення рівня володіння англійською мовою, зміцнення академічних знань з предметів згаданої програми.  Заняття проводяться у групах по 8-10 осіб. Тижневе навантаження передбачає 21 годину занять. Курс триває 7, 8 або 9 триместрів. Вимоги для вступників: оцінка з тесту IELTS  у межах 4.0-5.0 балів.

A-level.

За цією програмою учні навчаються у маленьких групах по 4-8 осіб. Кожен тиждень передбачає 20-25 годин практики, серйозні домашні завдання та самостійне опрацювання різних тем. Тривалість курсу – 2 академічних роки (або 6 триместрів). Вимоги для вступників на даний модуль – наявність документу про закінчення 10 класів школи, тест на знання англійської з IELTS  (оцінка у 5.5 балів) або його еквівалент.

GCSE

(General Certificate of Secondary Education) – базовий іспит на перевірку рівня володіння англійською мовою для 16-річних школярів. Класифікація GCSE визнана в усьому світі та є гарним стартом для подальшого навчання у Великій Британії та за межами цієї країни. У претендентів є можливість записатися на прискорений курс, що триває 1 рік або 3 триместри. Інтенсивність навчального процесу – 40-42 уроки щотижнево у невеликих групах з 8-10 осіб. Вимоги для зарахування на курс – наявність атестату про закінчення 9 класів школи та англійська за IELTS на рівні 5.5 балів.

Advanced Level Foundation.

Курс заснований на учбовому плані A-level. Диплом коледжу визнається більшістю британських вищих навчальних закладів. Інтенсивність навчального процесу складає 21 годину на тиждень. Заняття проводяться у невеликих групах з 8-10 осіб. Тривалість курсу – 1 академічний рік. Вимоги до вступників – атестат про повну середню освіту з високими оцінками, необхідний рівень англійської за  IELTS (рейтинг від от 5.5балів).

Extended Foundation

дає можливість покращити мовні навички, поєднуючи вивчення англійської мови з іншими академічними предметами. Цей курс здатен успішно замінити дворічну програму A-level, він підійде тим студентам, які мають середній бал з предметів, що вивчають, та потребують їх більш детального пояснення. Студенти мають 21 годину занять на тиждень, навчаються у групах, що складаються з 8-10 осіб. Курс триває  5 або 6 триместрів (у курс входять 3 триместри за програмою Advanced Level Foundation). Вимоги для вступників: атестат з високими балами зі шкільних дисциплін, рівень англійської за результатами IELTS 4.5-5 балів, або еквівалент зазначеного рівня за результатами іншого тесту.

Art Foundation

допомагає максимально швидко підготуватися до вступу  у вищий навчальний заклад на творчі спеціальності. Курс передбачає навантаження у 21 годину на тиждень. Заняття проводяться у міні-групах з 8-10 осіб та тривають 3 триместри. При вступі учні мають надати атестат про закінчення школи, продемонструвати рівень англійської за IELTS, що становить не менше, ніж 5.5 балів, або еквівалент, а також підготувати творче портфоліо.

Англійська для академічної мети 

триває один семестр. Програма буде корисна для студентів, яким потрібно покращити свій рівень англійської для подальшого зарахування на програму підготовки до вступу у ВНЗ, а також для розвитку певних академічних навичок. Інтенсивність програми складає 280 годин (приблизно 25-28 годин на тиждень плюс додатково 13-15 годин індивідуального навчання). Вступні вимоги. Студенти при  вступі надають шкільний атестат. Також потрібно продемонструвати рівень англійської  за IELTS  у межах 3.0-5.5 балів.  

Коледж пропонує різноманітні умови проживання, а саме:

Студентські будинки

Ці помешкання на кшталт гуртожитків призначені для проживання студентів, яким виповнилося 18 років. Гуртожитки поєднують у собі комфорт домашнього затишку та досвід незалежного проживання. Вони розташовані на відстані 15-20 хвилин пішого ходу від школи. Тут учням пропонують одномісні кімнати з постільною білизною, телебаченням та Інтернетом, щотижневим прибиранням. Ванні кімнати у таких будинках – спільного користування. Є також пральня та сад на території гуртожитку. Подібний тип проживання не передбачає харчування учнів. Студентські будинки доступні для проживання за умови бронювання їх на термін від 12 тижнів та більше.

Преміум-резиденція Chapel Street Residence.

Призначена для розміщення студентів від 17 років. Це  - нова сучасна резиденція із просторими одномісними номерами. Гуртожиток розташований у самісінькому центрі студентського району з безліччю кафе, ресторанів, магазинів. У приміщенні є своя пральня та кухня. Дістатися від гуртожитку до обох кампусів коледжу можна на 15 хвилин ходу.

Приймаюча родина

Усі родини, які приймають студентів, вже достатньо довгий час співпрацюють зі школою Kings, тому, учнів у них очікує теплий прийом та комфортне розміщення. Зазвичай, аби дістатися від будинків приймаючих родин до школи, потрібно максимум півгодини. У вартість проживання включені:
 • вартість повністю мебльованої кімнати (одномісні надаються цілий рік, двомісні – тільки влітку);
 • вартість постільної білизни;
 • послуги пральні;
 • Інтернет;
 • харчування за системами «напівпансіон» чи «повний пансіон»
Проживання бронюється на тиждень: з неділі по неділю.

Назва програми Вартість
GCSE 23 304 GBP на рік
Extended A-level 18 462 GBP на рік
A-level 23 304 GBP на рік
Проживання 6700 - 8740 GBP за учбовий рік.