Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

London South Bank University

Розташування: Велика Британія, Лондон
Рік заснування: 1892
Тип: Державний
Кількість студентів: 24 500
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень

London South Bank University знаходиться у самому серці Великої Британії – Лондоні. Навчальний заклад розташований неподалік від центру міста. Щорічно сюди на навчання приїздять близько двох тисяч студентів із 130 країн світу.

Навчання в університеті вдало поєднує теоретичні та практичні заняття, формуючи необхідні знання та навички. Подібний підхід до освітнього процесу допомагає випускникам у майбутньому швидко знайти роботу після закінчення вищого навчального закладу. У більшості випадків цьому додатково сприяють партнерські зв’язки університету з роботодавцями, а також той факт, що більша частина навчальних програм розроблена за безпосередньої участі зацікавлених професійних організацій.

Завдяки високому відсотку працевлаштування, що демонструють випускники закладу, London South Bank University неодноразово отримував звання «Університет року».

За бізнес-програми, що їх було розроблено навчальним закладом, авторитетне видання Times Higher Education  у 2016 році назвало LSBU найкращим підприємницьким ВНЗ країни.

Переваги London South Bank University

 Університет проводить велику кількість досліджень прикладного характеру. Тут працює сім дослідницьких груп та 14 центрів, що займаються різноманітними науковими розробками.

Незалежна агенція QAA, яка проводить оцінювання якості навчальних програм, присудила програмам  LSB University найвищий бал.

За британською державною шкалою оцінювання якості викладання вищому навчальному закладу присуджено срібний статус.

Університет працює не тільки у сфері вдосконалення якості освіти, але й створює комфортні умови для студентів в процесі пошуку роботи та місця для стажування. Кожен студент може звернутися до працюючого при університеті Центру кар’єри.

Університет пропонує знижки та стипендії для іноземних студентів. Розмір знижки може складати від 1000 до 3000 фунтів стерлінгів на рік.

Університет пропонує студентам отримати освіту за різними напрямками. У складі навчального закладу функціонує сім шкіл:

  •             Прикладних наук;
  •             Архітектури;
  •             Мистецтв та креативної індустрії;
  •             Охорони здоров’я;
  •             Бізнесу;
  •             Інженерії;
  •             Права та соціальних наук.
Усі спеціальності, на які навчають у закладі, є доволі затребуваними у сучасному світі, тому студенти можуть обрати ті дисципліни, які будуть їм цікаві та корисні у майбутньому.

Університет має три резиденції: David Bomberg House, McLaren House та New Kent Road. Всі вони знаходяться поруч з навчальними приміщеннями та недалеко від станцій метрополітену. Дістатися від них до місця занять можна за лічені хвилини пішки. Крім того, поблизу резиденцій є багато місць для насиченого дозвілля, в тому числі, галерея Тейт Модерн, всесвітньо відомий театр «Глобус» та райони Боро Маркет.

Назва програми Вартість
Бакалавріат та магістратура від 13 780 GBP на рік
МВА від 15 100 GBP на рік