Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

MacGill University

Розташування: Канада, провінція Квебек
Рік заснування: 1821 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 40 000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень

MacGill University  знаходиться у Монреалі (провінція Квебек, Канада). Університет є одним з найпопулярніших навчальних закладів у цій країні та входить до переліку найкращих ВНЗ світу.
Репутація високого рівня
Згідно версії QS World University Rankings, у 2019 році MacGill зайняв 33 місце в міжнародному рейтингу. Освіту в цьому закладі за різними спеціальностями здобувають біля 40 тисяч студентів, в тому числі, тих, що навчаються за міжнародними програмами. Щорічно у даний канадський університет приїздить вчитися молодь із 150 країн земної кулі.
Окрім стандартних навчальних програм, студенти займаються проведенням досліджень у різних сферах життєдіяльності. Гідним прикладом молодим вченим служать досягнення, які були зроблені їх попередниками: природу радіоактивності досліджував у лабораторіях MacGill лавреат премії імені Нобеля Ернест Резерфорд; також в стінах цього вищого навчального закладу були винайдені органічне скло та штучні клітини крові.
На цей час відомі професори та вчені-початківці вивчають тут нову галузь науки – епігенетику; ведуть розробки щодо отримання нових джерел енергії з сільськогосподарських рослин; вдосконалюють знання у інших сферах.
Робота професорсько-викладацького складу має за мету розкриття потенційних можливостей кожного слухача. Подібна цілеспрямованість роботи дає відчутні результати: студенти навчального закладу отримують більшу кількість нагород на міжнародних та внутрішніх конкурсах, ніж їх однолітки з інших університетів.
Сто сорок п’ять студентів MacGill є стипендіатами найпрестижнішої міжнародної премії Родоса.

Інфраструктура для навчання та відпочинку

В MacGill University створено всі умови для навчання та відпочинку студентів. Навчання проводиться в зручних і добре оснащених авдиторіях, лабораторіях та дослідницьких центрах. Бібліотечний фонд налічує велику кількість учбових посібників, художньої літератури, популярних періодичних видань, книжок з мистецтва, філософії тощо. Вільний від навчання час можна провести у місцевих клубах, спортивних секціях, затишних кафе.  
Чим цікавий навчальний заклад
Університет пишається своїми випускниками, найбільш відомими з яких є:
 1. Л. Коен – поет та музикант канадського походження. Світову славу він отримав завдяки своїм роботам в жанрі блюзу. Коен  - один з найпопулярніших виконавців двадцятого століття, є лавреатом музичної премії Греммі.
 2. Д. О’Кіф – нейрофізіолог з американським та британським корінням. Є професором Університетського коледжу в Лондоні. У 2014 році став лавреатом Нобелівської премії з фізіології.
 3. А. Шарма – професор порівняльного релігієзнавства McGill University. Своїм світовим визнанням завдячує дослідженням, присвяченим ролі жінок у різноманітних релігіях.
 4. Д. Нейсміт – канадець, відомий своєю професійною діяльністю та тренерською роботою. Стояв у витоків створення баскетболу як спортивної гри у 1891 році.

Цікаві факти
В університеті Макгілла розроблений інноваційний додаток для студентів. З його допомогою можна миттєво отримати доступ до інформації про студентські події, студентського календаря, карти кампусу, контактів, різноманітних розкладів.
Крім того, що університет пов’язують з народженням баскетболу, частина дослідників додатково називають цей навчальний заклад ще й колискою хокею.

MacGill University пропонує студентам понад 250 різноманітних програм, які вивчаються на факультетах:

 • сільськогосподарських наук та наук про навколишнє середовище;
 • безперервної освіти;
 • педагогіки;
 • стоматології;
 • мистецтв;
 • інженерії;
 • магістерських програм;
 • права;
 • медицини;
 • менеджменту;
 • музики;
 • науки.

McGill  пропонує своїм студентам, що навчаються за академічними програмами, наступні  види проживання.
Гуртожиток (стандарт)
McGill University  має мережу студентських гуртожитків (Douglas Hall, University Hall, Royal Victoria College тощо)  Система розміщення, що її пропонують гуртожитки, – блокова (з кухнею та ванною кімнатою загального користування). Студенти проживають в одномісних або двомісних добре обладнаних номерах. В одному блоці може жити до семи осіб.
Вартість проживання у подібному гуртожитку (з харчуванням включно), в залежності від обраного помешкання та типу харчування, становить  13 623 – 17 631 канадських доларів на рік.
Гуртожиток підвищеного комфорту
Університет пропонує також нові резиденції готельного типу. Певні кімнати оснащені міні-холодильниками (New Residence Hall)  та плазмовими телевізорами (La Citadelle). Служба охорони та адміністратор тут працюють цілодобово. Студенти можуть обрати розміщення у одномісній або двомісній кімнаті з індивідуальною ванною. Будь-яка кімната обладнана усім необхідним для комфортного проживання.
Вартість проживання з харчуванням, залежно від обраного типу гуртожитку та плану харчування,  -  16 847 – 18 527 канадських доларів на рік.
Апартаменти
В апартаментах є власна ванна кімната, кухня, вітальня та їдальня. Студенти селяться по двоє-четверо в одні апартаменти. Їжу вони зазвичай готують самостійно, проте за додаткову платню можуть замовляти її в студентській їдальні.
Вартість проживання, в залежності від кількості осіб у кімнаті та обраного плану харчування, становить 9 641 – 13 821 канадських доларів на рік.
Оскільки кількість вільних місць у гуртожитках є обмеженою, студенти можуть скористатися можливістю і орендувати квартиру або оселитися у приймаючій канадській родині. Спеціальний відділ, що працює при університеті McGill, допоможе студентам підібрати найбільш оптимальні варіанти розміщення.

Назва програми Вартість
Залежно від програми від 16 373 до 42 027 CAD на рік