Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Ridley College

Розташування: Канада, пров. Онтаріо
Рік заснування: 1889 рік
Тип: Приватний
Кількість студентів: 600
Мова навчання: англійська

Ridley College знаходиться у місті Сент-Катаринс (провінція Онтаріо, Канада). Школу було відкрито ще у 1889 році. На цей час вона є однією з найкращих приватних шкіл провінції.  

Репутація сильної школи

Ridley College завоював довіру учнів та батьків не тільки на місцевому, але й на міжнародному рівні. Щорічно на навчання до школи приїздять близько 200 студентів з різних країн. В цілому, у навчальному закладі отримують освіту 600 осіб.  

Наповнюваність класів -  15-17 осіб, тому викладачі мають змогу приділити увагу кожному учню.

Навчальні програми спрямовані на формування у дітей глибоких знань з навчальних дисциплін, а також на розвиток лідерських якостей та аналітичного мислення. Авдиторії обладнані у відповідності до сучасних вимог. Учні 9-12 класів забезпечені персональними MacBook, які надаються учбовим закладом на період навчання.

Подібний підхід виправдав себе: 90% випускників коледжу вступають до найпрестижніших університетів Канади, таких, як: McGill University, The University of British Columbia, University of Toronto та інших.

 Студенти, які досягли успіхів у навчанні та беруть активну участь у житті коледжу, отримують стипендію. Для іноземних студентів вона може становити 15 тисяч канадських доларів. Аби довести своє право стати стипендіатом Ridley College, потрібно продемонструвати високий результат на спеціальному тестуванні.

Інфраструктура

Територія коледжу – мальовнича та доглянута. Місто Сент-Катаринс – невелике, розташоване за годину їзди від Торонто, а всього за 40 хвилин можна дістатися до Ніагарського водоспаду.

Дозвілля

Ridley College -  це унікальне місце, де, окрім якісної освіти, велика увага приділяється духовному вихованню дітей, їх культурному та спортивному розвитку. На території школи є два театри (Mandeville Theatre and Ross Morrow Theatre), відкриті та криті тенісні корти, басейни, танцювальна студія та фітнес-клуб, бібліотека, музичні класи, клас образотворчого мистецтва, концертні зали та льодова арена, що за якістю льодового покриття відповідає усім стандартам НХЛ.

Особливості навчального закладу

 1. В Ridley College навчаються представники більш, ніж 50 країн Північної та Південної Америки, Європи та Азії.
 2. Коледж Рідлі є найбільшою школою-пансіоном в провінції Онтаріо та третьою за розмірами у Канаді, в резиденціях якого мешкають більш, ніж 360 студентів.
 3. Це єдиний у Канаді та один із трьох у Північній Америці навчальних закладів, які уповноважені здійснювати безперервну програму навчання International Baccalaureate (IB) для учнів 3-19 років.
 4. В школі працює спеціальна служба консультування студентів 8-12 класів з питань вступу до канадських та іноземних вищих навчальних закладів. Щорічно у Ridley College організовують та проводять зустрічі з представниками понад 100 університетів та коледжів.
 5. Тут є спеціальні програми з розвитку лідерських навичок:
 • Green Star – обов’язкова програма для учнів 9-10 класів;
 • Red, Silver, Gold Star – розширені програми лідерства;
 • Pоль префекту – можливість взяти участь в організації різноманітних заходів у школі та резиденції.
 • Ridley Cadets (коледж Рідлі є одним з найстаріших кадетських корпусів Канади).

Випускники коледжу продовжують здобувати освіту в найкращих університетах світу, серед яких: Cornell University, Johns Hopkins University, Princeton University, Harvard University, University of Cambridge, University of Edinburgh, University of Oxford та інші.

Навчальні програми

Ridley College пропонує ефективні освітні програми для учнів 5-8 та 9-12 класів школи. Коледж має офіційне право викладати модуль International Baccalaureate (IB).

Програми Ridley IB:

 • Primary Years (5-6-й класи);
 • Middle Years (7-10 класи);
 • Diploma Programme (11-12 класи).

Програми старшої школи складаються з 150 навчальних курсів. Предметом вивчення є точні та природничі науки, творчі дисципліни, іноземні мови, а також фізичне виховання.

Ontario Secondary School Diploma передбачає навчання учнів 9-12 класів. Ця програма є обов’язковою для усіх школярів провінції Онтаріо (в тому числі, й тих, хто опановує спеціальні програми, наприклад, IB). Тим студентам, які прагнуть отримати диплом про середню освіту Онтаріо, потрібно заробити 30 кредитів (18 обов’язкових та 12 додаткових), а також провести 40 годин на суспільно-корисних роботах та скласти тест на рівень грамотності. Особливості отримання диплому затверджені Міністерством освіти провінції.

Обов’язковим є отримання кредитів з таких предметів, як:

 • Англійська мова;
 • Французька мова або друга іноземна мова (ESL);
 • Природничі науки;
 • Історія Канади;
 • Здоров’я та фізичне виховання;
 • Географія;
 • Математика;
 • Мистецтво, музика, театр;
 • Цивільне право та громадські дослідження.

IB Diploma – стандартна програма для 11-12 класів школи. Диплом IB визнається усіма провідними університетами світу.

Програма передбачає вивчення 6 дисциплін з 6 предметних груп (три – з високого  рівня, HL, та три – з стандартного рівня, SL), вивчення курсу Теорія пізнання (ТОК), участь у Creativity Action Service (CAS) та написання розширеного есе.

Ridley College пропонує іноземним студентам проживання в одній з 10 резиденцій, що розташовані на території студентського містечка (кампусу). Кількість учнів, які можуть проживати у одній резиденції, у середньому, становить 30-40 осіб.

Для молодшої школи (5-8 класи) відкрита резиденція Burgoyne.

Для дівчат, які навчаються у старшій школі, працюють резиденції: Gooderham East; Gooderham West; Leonard; Mandeville, а для юнаків зі старшої школи – резиденції: Arthur Bishop East; Arthur Bishop West; Deanˈs House; Merritt North; Merritt South.

Назва програми Вартість
Навчання та проживання 63 700 CAD на рік