Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Royal Roads University

Розташування: Канада, м. Вікторія
Рік заснування: 1995 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 4500
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень

Університет Роял-Роудс (Royal Roads University) знаходиться у місті Вікторія (Канада, провінція Британська Колумбія). Це – державний вищий навчальний заклад, що був відкритий у 1995 році. Університет відрізняється від інших навчальних закладів доволі лояльною системою зарахування та подальшого навчання студентів, оскільки форма навчання тут може бути як денною (навчання у кампусі), так і змішаною (денна плюс онлайн-навчання). Змішаний формат вдало підійде працюючим спеціалістам, що вирішили підвищити рівень своєї освіти, а також молодим активним лідерам громадського руху.

Навчання проводиться у невеликих групах: середня кількість студентів в одному класі не перевищує 35 осіб. Це надає можливість викладачам приділяти максимальну увагу кожному студенту. Крім того, в таких невеликих групах учні отримують більший доступ до допоміжних студентських спільнот.

У місті Роял-Роудс розташований один з найкрасивіших замків Канади, що займає територію 565 акрів. Ви будете вражені виглядом елегантної набережної, продуманими до дрібниць парками та садами, захоплюючими пішохідними маршрутами.

Royal Roads University пишається своєю репутацією

У університету є цілком заслужені підстави пишатися своєю репутацією, що напрацьовувалася протягом років. Тут працює сильний професорсько-викладацький склад. Незалежні опитування та дослідження успішності вищих навчальних закладів, що проводяться з регулярною періодичністю, незмінно виводять університет на перші місця серед ВНЗ Канади.

Більшість викладачів мають значний досвід роботи на міжнародних промислових підприємствах. Їх практичні вміння – це неоціненний досвід, яким вони щедро діляться з молоддю.

Ключовою спеціалізацією навчального закладу є прикладні науки, а програми навчання розробляють найкращі профільні фахівці. Відмінною рисою університету також є постійна увага до усіх інновацій та новинок світу, завдяки чому у програми навчання регулярно впроваджуються нові підходи та сучасні техніки.

Royal Roads University - невеликий державний університет, заснований у 1995 році. Він розміщується на території історичного парку Хетлі у двадцяти хвилинах їзди від центру Вікторії. Дорога до цього навчального закладу від аеропорту Ванкувера займає пів години льоту літаком або півтори години на комфортабельному паромі. Роял-Роудс має чудову інфраструктуру: на території кампусу знаходяться Центр навчання та інновацій, бібліотека, фітнес-центр, кафе та інші будівлі. На цей час чисельність студентів, що навчаються в університеті, перевищує чотири тисячі осіб, з яких більш, ніж 600 – іноземні громадяни.

Університет став першим освітнім закладом у Канаді, який впровадив пришвидшений курс бакалавріату, що його можна пройти всього за 3 роки. Також, у Роял-Роудс було організовано унікальні програми, що поєднують навчання на території кампусу зі зручними дистанційними онлайн-курсами.

Особливо успішним є цей вищий навчальний заклад у підготовці фахівців у сфері бізнесу. Розроблена в університеті програма післядипломної освіти з міжнародного менеджменту у 2009 році зайняла друге місце серед університетських програм аналогічного змісту, а також увійшла до першої п’ятірки рейтингу канадського аналітичного видання Corporate Knights Magazine.

При тому, що кампус Royal Roads University доволі невеликий, це не заважає університету підтримувати тісні партнерські зв’язки з найкращими компаніями та навчальними закладами Канади та світу. Це відкриває для студентів широкі можливості для студентського обміну, проходження практики та стажування, полегшує пошук роботи після закінчення ВНЗ та побудови успішної кар’єри.

Royal Roads University має репутацію закладу з надзвичайно потужним професорсько-викладацьким складом. За цим показником він незмінно займає позиції лідера у рейтингах, що формуються за результатами незалежних опитувань.

Особливо відчутною є підтримка педагогів по відношенню до іноземних студентів, для яких в університеті створюють найбільш сприятливі умови не тільки для адаптації, але й для процесу навчання, в цілому. Заняття проводяться у маленьких групах та зазвичай націлені на досягнення спільного результату, що потребує від кожного учня максимальної самовіддачі та привчає його до роботи у команді.

Програми для навчання розроблені провідними спеціалістами-практиками у співпраці з професорами університету та вченими інших країн. Програми оновлюються, в залежності від нововведень у тій чи іншій галузі знань. Це сприяє більш ретельній підготовці випускників до роботи в умовах світу, що швидко змінюється.

Основною спеціалізацією університету є прикладні науки. В Royal Roads University можна пройти навчання за наступними програмами:

 • бізнес;
 • туризм та гостинність;
 • комунікація та культура;
 • освіта та технології;
 • навколишнє середовище та екологічна стійкість;
 • гуманітарні дослідження;
 • міждисциплінарні дослідження;
 • дослідження лідерства;
 • професійне та безперервне навчання;
 • академічні програми та програми підготовки до дипломів.

Довготривале проживання на території вищого навчального закладу не передбачається, тому студентам надається допомога у пошуку зручного варіанту розміщення.

  1. Приймаюча родина

Це найбільш популярний варіант серед іноземних студентів, оскільки родина канадців допоможе постійно практикувати мовні навички та сприятиме швидкій адаптації учня до нового мовного  та культурного середовища. Усі родини проходять ретельний відбір та постійно перевіряються співробітниками закладу, аби бути впевненим, що студентам дійсно створені безпечні та комфортні умови. Учні розміщуються у окремих повністю мебльованих спальнях, мають доступ до Інтернету та усіх приміщень спільного користування у будинку (ванна кімната та вбиральня, кухня, вітальня, пральня). Також для студентів організоване харчування за системою повного пансіону.

  2. Оренда квартир або апартаментів

Відділ розміщення, що працює при Royal Roads University, допоможе усім бажаючим іноземним студентам підібрати прийнятний варіант оренди кімнати або квартири, орієнтуючись на побажання та фінансові можливості учня.

Назва програми Вартість
Курси від 7170 CAD
Бакалавріат від 23040 CAD на рік
Магістратура від 31349 CAD за програму
Graduate Diploma від 16020 CAD за програму