Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Seneca College

Розташування: Торонто (провінція Онтаріо, Канада)
Рік заснування: 1967
Тип: Державний
Кількість студентів: 20000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: декілька разів на рік
Вартість: від 17 000 CAD

Seneca College знаходиться у місті Торонто (провінція Онтаріо, Канада). Це державний навчальний заклад, який було засновано у 1967 році.

Репутація міжнародного рівня

Seneca College – найбільший ВНЗ подібного рівня у Канаді. Тут навчається  близько 20000 студентів, в тому числі, 3000 осіб з 75 країн світу, що здобувають освіту за міжнародними програмами обміну. Студентів приваблює високий рівень викладання та практична спрямованість навчання. Більшість студентів коледжу вже мають вищу освіту, проте приходять до Seneca, щоб вдосконалити практичні навички.    Випускники закладу користуються заслуженою популярністю на ринку праці, а роботодавці залюбки приймають їх на роботу. Отже, студенти коледжу можуть бути впевненими у своєму майбутньому. Певні програми передбачають оплачувану практику у великих компаніях вже з другого чи третього курсу. Випускники-іноземці також мають можливість працевлаштуватися у Канаді на три роки. Після закінчення навчання за обраним напрямом, студенти мають можливість продовжити здобуття освіти за магістерськими програми.

Зручна інфраструктура

Seneca College розмістився у восьми чудово облаштованих кампусах. До послуг студентів тут є: лекційні авдиторії, забезпечені усім необхідним обладнанням, в тому числі, комп’ютерами останнього покоління, лабораторії.  При кожному кампусі працює бібліотека з великим фондом навчальної та художньої літератури, популярної періодики. Добре також організоване дозвілля молоді: завжди можна відпочити у затишних кафе, комфортних лаунж-зонах. Студенти не оминають спортивні майданчики та тренажерні зали, а усі необхідні речі купують у магазинах, що знаходяться поруч. Оскільки коледж розташований у Торонто, студенти можуть відвідувати театри, музеї, концертні зали мегаполісу. Приємно у вільний від занять час погуляти гарними та чудово облаштованими парками, а також подивитися на місцеві пам’ятки.

Дозвілля

Оскільки коледж розташований у Торонто (великому та розвиненому місті), студенти завжди знайдуть безліч можливостей для організації насиченого та цікавого дозвілля: від відвідування визначних пам’яток мегаполісу – до приємних зустрічей з друзями у ресторанах, кафе, популярних клубах.

Переваги навчального закладу

Коледж має розвинену інфраструктуру, до складу якої входять: сучасний фітнес-центр, хокейна арена, спортивна зала з майданчиками для волейболу, баскетболу та бадмінтону. Є футбольне поле, тенісні корти, майданчики для пляжного волейболу. Для навчання призначені сучасні авдиторії, лекційні зали, комп’ютерні класи, бібліотека з великим фондом навчальної та популярної літератури. В усіх навчальних авдиторіях є доступ до Інтернету. На території кампусів багато магазинів та кафе.

Навчальні програми Seneca College пропонує навчальні програми різного рівня. По закінченні навчання можна отримати диплом бакалавра, професійний диплом чи сертифікат. Програми охоплюють наступні напрями:

  • мистецтво та журналістика;
  • туризм та готельний бізнес;
  • бізнес, фінанси, бухгалтерія;
  • соціальні напрями;
  • комп’ютерні технології та інженерія.
Тривалість навчання:
  • для отримання диплому бакалаврського ступеню знадобиться 4 роки;
  • для Ontario College Advanced Diploma – 2-3 роки;
  • для Ontario College Diploma – 2-3 роки;
  • для Post-Graduate Certificates (профільна післядипломна освіта) – 1 рік.

Всі кампуси коледжу надають студентам гуртожитки з мебльованими двомісними номерами, загальною ванною та кухнею. В кімнатах є телефон, кабельне телебачення та Інтернет. На кухні встановлено холодильник, мікрохвильову пічку. Поруч розташовані магазини, парковки, кафе. Вартість проживання у гуртожитку становить близько 10000 канадських доларів на рік. Крім гуртожитку, студенти можуть оселятися в орендованих квартирах або у приймаючих канадських родинах. Коледж надає всебічну підтримку та допомогу студентам з усіх питань, що стосуються розміщення.

Назва програми Вартість
Залежно від програми від 17 000 CAD
Проживання у гуртожитку від 10 000 CAD