Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Thompson Rivers University

Розташування: Канада, Британська Колумбія
Рік заснування: 1970 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 28 000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень

Thompson Rivers University (TRU) – це державний університет, який отримав акредитацію міністерства освіти Канади та став членом Асоціації Університетів та Коледжів Канади. Своїх перших студентів він прийняв у 1970 році, а зараз тут навчається двадцять вісім тисяч осіб. Більш, ніж тисяча студентів з різних країн світу щорічно поповнюють студентський колектив навчального закладу. Викладання усіх предметів проводиться англійською мовою.

Заклад має надзвичайно потужний професорсько-викладацький склад. До роботи в університеті залучаються талановиті практики, що досягли успіхів у своїй професії та видатні вчені Канади.

 Навчання організоване таким чином, щоб студенти у повній мірі змогли оволодіти академічними знаннями у обраному напрямі та набути професійні навички.

Інфраструктура університету

Навчальний заклад розташований у місті Камлупс (провінція Британська Колумбія, Канада). У кампусі, що займає територію у 92 гектари, все продумано таким чином, аби навчання студентів було успішним: є сучасні, оснащені необхідним обладнанням авдиторії, в лабораторіях встановлені комп’ютери та інша техніка для проведення наукових експериментів та дослідів.

Тим, хто любить спорт та є прихильниками активного способу життя, теж не буде, коли сумувати у вільний від занять час. При університеті створена розвинена спортивна інфраструктура, а також організовані та працюють захоплюючі екскурсійні програми з відвідування місцевих пам’яток.

Дозвілля

Мальовничі ландшафти, надзвичайно гарна природа, незаймані ліси, океанське узбережжя! У цьому райському куточку Канади розташований кампус університету, що займає величезну територію у 92 гектари.

В університеті активно працює студентський союз, який не тільки захищає права студентів, але й надає консультації з питань працевлаштування, медичного обслуговування. Неможливо не відзначити й наявність великої кількості клубів за інтересами (клуб любителів фотографії, молодих підприємців, біологів, географів тощо).

У розпорядженні студентів – спортивна зала, центр водних видів спорту, басейн олімпійських розмірів, велосипедні доріжки, гольф-клуби, організація піших прогулянок та чаруючі тури на човнах, безліч екскурсій,– все це допомагає молодим людям провести свій вільний час насичено та корисно.

Переваги університету

Навчальний заклад має розвинену інфраструктуру, до складу якої входять: ультрасучасні навчальні корпуси, центр для занять мистецтвом, науковий центр, комп’ютерні лабораторії, бібліотека, книжковий магазин, клініка та багато інших будівель.

Окрім інфраструктури, до переваг закладу відносяться:
 • професійний склад викладачів;
 • стала висока репутація;
 • велика кількість різноманітних, змістовних, цікавих та насичених навчальних програм;
 • високий рівень задоволеності студентів та їх батьків якістю та організацією навчання.

В Thompson Rivers University працює понад сто навчальних програм для студентів. Найбільш затребуваними є такі дисципліни, як:

 • Туризм;
 • Бізнес та економіка;
 • Журналістика;
 • Комп’ютерні технології;
 • Мистецтво та гуманітарні науки;
 • Природничі науки та навколишнє середовище;
 • Медицина;
 • Інформаційні технології.

Магістерські модулі передбачають, що навчання проводиться, згідно програм МВА.

У тих, хто бажає навчатися в університеті, є можливість вступити на програми післядипломної освіти. Їх у цьому закладі налічується понад тридцять. По закінченні навчання студенти отримують відповідний сертифікат або диплом. Післядипломне навчання допомагає просунутися по кар’єрних сходах чи навіть змінити напрямок своєї діяльності.

Іноземним студентам пропонують проживання в гуртожитках у повністю обладнаних кімнатах, а також у приймаючих канадських родинах. Університет надає студентам суттєву допомогу та підтримку при виборі прийнятного варіанта проживання.

Назва програми Вартість
Залежно від програми від 14 000 CAD