Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

University Canada West

Розташування: Канада, Ванкувер
Рік заснування: 2005 рік
Тип: Приватний
Кількість студентів: 8000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень

University Canada West (UCW, Західний університет Канади) розташований у місті Ванкувер (провінція Британська Колумбія, Канада). Це невеликий приватний вищий навчальний заклад, що отримав державну акредитацію.

Інфраструктура університету

Кампус університету знаходиться в офісному центрі Ванкувера, одного з найбільш ідеальних міст для життя (згідно рейтингу газети The Economist). Поруч з вищим навчальним закладом є безліч кафе, ресторанів, спортивних комплексів, а також магазинів та різноманітних розважальних закладів. Транспортне сполучення відмінно налагоджене, тому дістатися до університету можна швидко з будь-якого району міста.

До послуг студентів – велика цілодобово працююча онлайн-бібліотека, що нараховує:
  • більш, ніж 60 000 наукових журналів та періодичних видань;
  • близько 25 000 результатів наукових досліджень;
  • понад 180 000 електронних книжок.

Тут можна замовити послуги друку та сканування, скористатися електронними базами даних, попрацювати за комп’ютером тощо.

В приміщенні бібліотеки розташована також сучасна комп’ютерна лабораторія. Крім того, тут проводяться різноманітні семінари та тренінги, а також тематичні заняття у групах.

Репутація навчального закладу

В Канаді цей ВНЗ цілком заслуговано називають одним з найкращих університетів країни. Багато громадських та державних організацій оцінили внесок UCW  у розвиток освіти в державі.

Агенція з контролю якості вищої освіти (EQA) Британської Колумбії надала університету право ставити свою печатку на матеріалах цієї організації.

 Програми University Canada West з бізнесу та бухгалтерського обліку відмічені сертифікатом Ради з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP). Це означає, що вищий навчальний заклад має право вести підготовку бакалаврів, магістрів та надавати докторську ступінь за даними  напрямами на міжнародному рівні.

Оскільки університет є членом Системи переведення оцінок Британської Колумбії, на нього розповсюджується право заліку оцінок, що їх студенти закладу отримали в процесі навчання, для інших університетів Канади. Тобто, студенти мають право, розпочавши навчання в UCW,  перевестися до іншого університету та зберегти при цьому усі отримані під час навчання учбові бали.

Відмінністю університету Canada West від інших вищих навчальних закладів є особлива система інтенсивного навчання, що дозволяє отримати диплом бакалавра за два - два з половиною роки, а диплом MBA – всього за один рік! При цьому зберігається обсяг стандартної програми. Вимоги до абітурієнтів університету значно нижчі за ті, що їх висувають інші вищі навчальні заклади Канади, а для вступу на програму  МВА не потрібно складати тест GMAT.

University Canada West надає студентам можливість отримання освіти з присвоєнням певного наукового ступеню.

Бакалавріат передбачає навчання протягом чотирьох років за наступними спеціальностями:

  • Комерція. Студенти отримують знання про сучасний бізнес. Заняття мають на меті розвиток ділових та дослідницьких вмінь, оволодіння навичками роботи у команді; 
  • Мистецтво масової інформації та комунікації. Студенти отримують знання у сфері медіа, культурології та бізнесу, набувають навичок спілкування, що потрібні у журналістиці, рекламі, зв’язках з громадськістю тощо.

Магістратура передбачає дворічне навчання по спеціалізації МВА.

University Canada West (UCW) не надає послуг з проживання студентів на території університету та послуг з бронювання житла. Разом з цим, заклад створив «Пам’ятку з розміщення», де пояснюються головні питання, що можуть виникнути у студентів до тих, хто надає послуги з тимчасового проживання..

Назва програми Вартість
Бакалавріат 18 900 CAD на рік
Підготовка до MBA 6 900 CAD за програму
МВА, 1 курс 19 440 CAD
MBA, 2 курс 15 120 CAD