Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

University of Manitoba

Розташування: Канада
Рік заснування: 1877 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 27 000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень

University of Manitoba (U of M, Університет Манітоби) знаходиться у головному місті провінції Манітоба – Вінніпезі. Цей державний вищий навчальний заклад складається з двох зручних та облаштованих кампусів. Головний - Fort Garry –  розмістився у південній частині міста неподалік від річки Ред. Від кампусу до історичного центру лише декілька хвилин пішого ходу. Однак, у самому університетському містечку теж можна знайти багато цікавих місць для захоплюючого проведення вільного часу.
В центрі Вінніпегу знаходиться другий кампус університету – Bannatyne Campus. Неподалік від нього – історичний район Форкс, який відомий своєю довгою ковзанкою, скейт-парком та двоповерховим ринком.
Окремо варто відзначити мальовничі набережні міста, де студенти навчального закладу полюбляють прогулюватися після закінчення занять.
Інфраструктура University of Manitoba вражає. Тільки у головному кампусі налічується 64 будівлі, що призначені для лекційних занять, лабораторних робіт, цікавого дозвілля. Практично половина навчальних корпусів обладнана сучасними комп’ютерами та іншим високоточним обладнанням.
До послуг студентів університету:

 • концертна зала:
 • театр;
 • арт-студія;
 • стадіон;
 • гімнастична зала;
 • льодовий палац;
 • студентські резиденції (гуртожитки).

На оновлення технічної бази закладу було витрачено понад два мільярди канадських доларів. Крім того, щорічно на розвиток інфраструктури університет отримує від держави значні дотації. Аби студенти якісно готувалися до занять, у кампусах загалом працюють 20 бібліотек, що мають великі фонди навчальних посібників, наукових праць, художньої літератури та популярних періодичних видань.
Розміщення студентів з інших міст може проводитися у спеціально збудованих для цього резиденціях, орендованих апартаментах або у родинах місцевих мешканців за домовленістю.

В провінції Манітоба University of Manitoba ─  це єдиний вищий навчальний заклад, в якому не тільки проводиться підготовка спеціалістів за бакалаврськими чи аспірантськими програмами, але й ведуться дослідницькі роботи у різноманітних сферах науки. Університет пишається тим, що саме в його стінах були зроблені відкриття, що мають велике значення для всього людства, в тому числі, у галузі бездротових технологій та боротьби зі СНІДом.
Наукові розробки закладу не відірвані від життя: в університеті є великий центр впровадження технологій Smartpark, в роботі якого беруть участь, в тому числі, і іноземні студенти. До іноземців в навчальному закладі відношення традиційно привітне: саме цей університет першим у Канаді став приймати на навчання молодь, незалежно від її расових чи релігійних переконань, національності та соціального статусу. 
Найбільш талановитим та працелюбним студентам заклад сплачує стипендії, розмір яких дозволяє покривати більшу частину витрат на навчання. Виробнича практика, яку багато студентів проходить безпосередньо у кампусі, здебільшого також є оплачуваною.  

University of Manitoba відомий далеко за межами Канади, завдяки унікальним бакалаврським програмам професійної спрямованості. Міжнародний диплом бакалавра, що його отримують випускники університету, відкриває перед останніми двері до провідних компаній світового рівня.
Отримавши ступінь бакалавра, студент   може продовжити навчання за магістерськими чи докторськими програмами з технічних або гуманітарних наук.
Унікальна інноваційна програма University-1(Програма вивчення англійської мови) призначена для студентів-першокурсників. ЇЇ метою є допомога новачкам та прискорення процесу адаптації до вимог університету. Подібний підхід до навчального процесу виокремлює університет Манітоби з переліку інших навчальних закладів та підкреслює його високий професійний рівень. Під час навчання студент отримує базові знання, необхідні для обраної спеціальності, та відвідує індивідуальні курси.  
Факультети University of Manitoba:

 • сільськогосподарських та продовольчих наук;
 • інженерії;
 • медичних наук;
 • екології;
 • навколишнього середовища, землі та ресурсів;
 • природничих наук;
 • архітектури;
 • музичний;
 • права;
 • менеджменту;
 • соціальних наук.

Крім зазначеного, студенти мають право відвідувати коледж медицини та стоматології, а також школу мистецтв.

University of Manitoba пропонує студентам два варіанти проживання: розміщення у резиденції або у приймаючій канадській родині.
Університет має шість резиденцій, в яких створені різні, проте доволі комфортні умови: повністю мебльовані кімнати, зали для перегляду телевізійних програм та фільмів, пральні, телефон, Інтернет, місце на парковці. Харчування у резиденціях є обов’язковим, оскільки університет вважає самостійне приготування студентами їжі небезпечним. Вартість проживання у гуртожитках з урахуванням харчування складає від 5170 канадських доларів на рік.
Ось  деякі резиденції, в яких студент може оселитися:

 • Arthur V. Mauro Residence (AVM) – пропонує одномісні та двомісні кімнати, а також міні-квартири з двома спальнями для студентів, які потребують підвищеного комфорту.
 • Резиденція Mary Speechly Hall (MSH) надає двомісні та одномісні кімнати, а відкрита у 2001 році резиденція Pembina Hall Residence (PHR)  – одномісні номери з усіма зручностями.
 • У резиденції University College Residence (UCR)  можна винаймати двомісні або одномісні кімнати.

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 16 000 CAD на рік
Магістратура від 16 500 CAD на рік