Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

University of Toronto

Розташування: Канада
Рік заснування: 1827 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 73000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень

University of Toronto – це державний вищий навчальний заклад з багаторічною історією. Вперше він відкрив двері своїх авдиторій у 1827 році і відтоді став одним з найпрестижніших університетів Канади та світу, який займає перше рейтингове місце у своїй країні та двадцяте місце у світовому рейтингу вищих навчальних закладів Academic Ranking of World Universities. В стінах університету навчається близько 73000 студентів з різних країн світу. Викладаються усі предмети англійською мовою.

Репутація, що завойовувалася роками

University of Toronto справедливо пишається високим рівнем свого професорсько-викладацького складу. Студенти навчаються у потужних та іменитих вчених, лавреатів престижних премій наукової спільноти, в тому числі, й Нобелівської премії. Університет відомий не тільки завдяки високій якості викладання, але й через достатньо серйозні дослідження в галузі хімії, медицини, фармакології, кримінології, сходознавства тощо. Оскільки заклад співпрацює з іншими університетами як у себе на батьківщині, так і за кордоном, студенти, що приїздять за програмами обміну, мають серйозні шанси на отримання подвійного диплому. Діяльність університету з розвитку науки та вдосконалення освітнього процесу отримала доволі високу оцінку канадського аналітичного видання Macleans Magazine. Університет неодноразово посідав найвищу рейтингову позицію у номінаціях «Найбільш інноваційний ВНЗ», «Лідер за якістю викладання», «Лідер завтрашнього дня» тощо.

Інфраструктура університету

Заклад складається з трьох кампусів. Найстаріший з них, що зберіг історичну назву, St. George, знаходиться у діловому центрі Торонто – даунтауні. У пішохідній близькості від кампусу розташовані будівлі театрів, музеїв, знамениті парки Торонто та всесвітньо відома телевежа - CN Tower. Кампус Mississauga розмістився в західній частині мегаполісу, а на сході Торонто розкинув свої корпуси Scarborough – найменший університетський кампус. До послуг студентів усіх кампусів – бібліотека з вражаючим фондом навчальної, наукової, художньої літератури, популярної періодики. Учням створені чудові умови для занять: сучасні лекційні та лабораторні авдиторії оснащені комп’ютерами, смарт-дошками, мультимедійною технікою.. Студенти можуть гарно та з комфортом провести час у місцевих кафе та клубах, позайматися на спортивних майданчиках та у спортивних залах, відвідати арт-зони з художніми галереями та концертними холами, де виступають студенти та професійні артисти та музиканти. При кожному кампусі є зручна та затишна студентська резиденція за типом гуртожитку чи таунхаусу. Кімнати обставлені меблями, є кухня, ванна кімната, кімнати відпочинку, автомобільні паркінги. Скрізь працює бездротовий Інтернет. За порядком у кампусі цілодобово стежить охорона, а у Scarborough працює відокремлений підрозділ поліції, який забезпечує безпеку студентів, що мешкають у студентському містечку.

За 185 років свого існування University of Toronto перетворився з традиційного для Канади релігійного коледжу на світський заклад, що наразі складається з чотирнадцяти різнопрофільних факультетів. Найбільш серйозними серед них вважають факультет прикладних наук та інженерії, факультет архітектури та дизайну Дж.Г.Дениелса, факультет інформаційних технологій, факультет медицини. Інженери та програмісти, що пройшли навчання у Торонтському університеті, мають надзвичайно високий рейтинг в будь-якій країні світу. University of Toronto відомий тим, що в ньому вперше було розроблено схему електронного мікроскопу; запропоновано методику виділення інсуліну, за що група університетських вчених була відзначена Нобелівською премією з фізіології та медицини, зроблено низку важливих відкриттів у галузі генетики, імунології, хімії, аерокосмічних досліджень тощо.

Вибір програм, запропонованих Торонтським університетом, є одним із найбільш великих у Канаді. На відміну від  багатьох інших канадських вузів, U of T не робить акцент на підготовці бакалаврів: документи на зачислення до університету подають також усі бажаючі отримати магістерську або докторську ступені у відповідній галузі знань. Зазвичай, майже 10% від загальної кількості претендентів складають іноземці. Вступити до магістратури, зокрема, на інженерні спеціалізації, досить складно, тому за для тих, хто не певний у своїх знаннях, університет розробив спеціальну підготовчу програму (Graduate International Foundation Program), слухачі якої зараховуються на магістерські відділення без вступних іспитів, а дисципліни, що їх вивчають у межах програми, заліковуються як майбутні кредити. На підготовче відділення разом з випускниками технічних факультетів приймають практикуючих інженерів з великим досвідом роботи.

Університет пропонує студентам всебічну підтримку у підборі житла. На вибір пропонуються: проживання на базі кампусу, оренда приватних квартир, розміщення на проживання у приймаючих канадських родинах. Резиденція St. George. Тут студентам пропонують одномісні чи двомісні кімнати з загальними кухнями. В резиденції можна винайняти апартаменти – декілька кімнат з загальними кухнями та ваннами. Також університет пропонує кілька варіантів розміщення на базі гуртожитків інших коледжів: Інніс-коледжу, Трініті-коледжу, Нью-коледжу, коледжу Вікторі, коледжу Сент-Майкл та інших. У разі розміщення поза межами кампусу, служба університету Off-Campus service  допоможе знайти варіанти проживання у місті  і сусідів по квартирі, а також мінімізувати витрати та зробити їх співставними з фінансовими можливостями студента. Ця ж служба допоможе знайти прийнятний варіант проживання у приймаючій родині, або «термінове» розміщення (коли студенту потрібно переїхати або змінити місце проживання через ті чи інші обставини).

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 46 580 CAD на рік